Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на система за видеонаблюдение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на система за видеонаблюдение

    След като гледаш да е бюджетно(под 100 лв камера) каквото и да вземеш все тая. Иначе не е въпрос на това дали ще е ИП и аналогови има хубави и AHD има хубави, НО НЕ СЕ БЮДЖЕТНИ

    Коментар


    • #17
      От: Избор на система за видеонаблюдение

      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
      След като гледаш да е бюджетно(под 100 лв камера) каквото и да вземеш все тая. Иначе не е въпрос на това дали ще е ИП и аналогови има хубави и AHD има хубави, НО НЕ СЕ БЮДЖЕТНИ
      Отдавна съм разбрал че хубавото и еФтиното са на различни щандове...

      Коментар


      • #18
        От: Избор на система за видеонаблюдение

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        Отдавна съм разбрал че хубавото и еФтиното са на различни щандове...
        Лошото обаче е че все го разбираме по трудния начин.
        Купуваме си първо евтините боклуци и после втори път каквото трябва.
        И аз се набодох с един комплект за 200 лева дето май само плаши гаргите.
        Та в тоя ред на мисли мога ли да сменя една камера от комплекта с някоя по добра.
        Дали го позволява ДВР-а?

        Коментар


        • #19
          От: Избор на система за видеонаблюдение

          Можеш да подмениш само с аналогова,двр обаче с каква максимална резолюция е.
          В такъв евтин комплект смятам че е безсмислено да подменяш каквото и да било
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Избор на система за видеонаблюдение

            Здравейте, аз също търся решение за видео-наблюдение на къща с двор. Приятел ми препоръча сет от Aliexpress със следните характеристики:
            • Brand Name: ANNKE/SANNCE
              Resolution:960P
              Camera Feature:960P Cmos,Metal,IR-Cut,Indoor/Outdoor; Day&Night
              IR Night Vision:Up to 100ft(36pcs IR LED)
              Remote View:iPhone,iPad,AndroidPC:Linux,Windows System IE
              DVR Recording Mode:Continuous, Time Shcheduled, Motion Detection
              Surveillance DVR Feature 1:960P,HDMI ,P2P,QR Code to Remote Access
              Surveillance DVR Feature 2:E-mail alert, Multi-Channel Playback, Real Time
              DVR/NVR Channels:4 Channel NVR
              Hard Drive Capacity:1TB Hard Drive Pre-installed
              Camera Connectivity:IP/Network - Wired

              Приятелят ми плати за това 240 USD и е доволен. Прочетох по-горе в темата за цените на камерите Сони, но и знам, че евтино и хубаво няма!

              Чудя се дали да поръчам от Китай или да купя от тук на двойно по-висока цена. Ще се радвам на съвет от колеги, които имат опит в тази област.

            Y260

            Коментар


            • #21
              От: Избор на система за видеонаблюдение

              Доста скромно...

              Ако гониш цена в БГ 4 камери с тези параметри 1.3Mpx 960p са ти 4х70 лв = 280 лв
              ДРВ 4 канален - 168 лв
              Общо 448 лв купено от БГ с гаранция.
              Цената на системата която е платил приятеля ти е - 441,6 лв (предполагам обаче има и доставка) - това са поне 2-3кг с двр-а.

              Това е евтиния вариант с евтини камери. Ако искаш нещо с 1/3'' Sony "Exmor" CMOS пак на 1.3MP цената отива на 115 лв на брои.
              Ако не можеш да определиш какъв обектив ти върши работа, си вземаш варио 2-12мм естествено тогава цената ще е още малко нагоре, но пък се избягва варианта с 3.6мм да искаш да гледаш врата на 30 м, или пък с 6мм искаш да гледаш двора...
              Последно редактирано от Glow; 29-03-17, 21:15.

              Коментар


              • #22
                От: Избор на система за видеонаблюдение

                Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
                Здравейте, аз също търся решение за видео-наблюдение на къща с двор. Приятел ми препоръча сет от Aliexpress със следните характеристики:
                • Brand Name: ANNKE/SANNCE
                  Resolution:960P
                  Camera Feature:960P Cmos,Metal,IR-Cut,Indoor/Outdoor; Day&Night
                  IR Night Vision:Up to 100ft(36pcs IR LED)
                  Remote View:iPhone,iPad,AndroidPC:Linux,Windows System IE
                  DVR Recording Mode:Continuous, Time Shcheduled, Motion Detection
                  Surveillance DVR Feature 1:960P,HDMI ,P2P,QR Code to Remote Access
                  Surveillance DVR Feature 2:E-mail alert, Multi-Channel Playback, Real Time
                  DVR/NVR Channels:4 Channel NVR
                  Hard Drive Capacity:1TB Hard Drive Pre-installed
                  Camera Connectivity:IP/Network - Wired

                  Приятелят ми плати за това 240 USD и е доволен. Прочетох по-горе в темата за цените на камерите Сони, но и знам, че евтино и хубаво няма!

                  Чудя се дали да поръчам от Китай или да купя от тук на двойно по-висока цена. Ще се радвам на съвет от колеги, които имат опит в тази област.

                Това и аз щях да кажа,в Бг цената с две години гаранция излиза по ниска.А пък AHD
                Аналог с 1 мегапиксела е 4х62 са 248 лв.двр 145 лв.Общо излиза 393 лв.като двр поддържа и ИП камери до 3 мегапиксела
                Отделно като харектиристики по това което е написано,излиза че ако гледаш
                Двр през Уиндоус, трябва да ползваш ИЕ с активехикс контролите,тегава кофти работа,ако не си в час.

                Отделно че вече 1 мегапиксела камери са на изчерпване,чистим склада и минимума е 2 мегапиксела и нагоре,скоро със двр системите ще трябва и 4К телевизор да оферираме както са тръгнали работите
                Последно редактирано от Roninn; 29-03-17, 20:10.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X