Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къща , или проект за 2 години !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къща , или проект за 2 години !

    Екстра става!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Къща , или проект за 2 години !

      Имаш ли автомат на гаражната врата?
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Къща , или проект за 2 години !

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Имаш ли автомат на гаражната врата?
        Няма автомат , отваря се нагоре . Ето къде може да се включиш , чакам предложение .

        Коментар


        • От: Къща , или проект за 2 години !

          Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
          Няма автомат , отваря се нагоре . Ето къде може да се включиш , чакам предложение .
          Кога имаш транспорт?
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Къща , или проект за 2 години !

            Правено с мерак и внимание към детайлите.Браво!

            Коментар


            • От: Къща , или проект за 2 години !

              Още една капка в морето от работа .
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170529_083408.jpg
Прегледи:1
Размер:635.1 КБ
ID:5755709 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170529_184234.jpg
Прегледи:1
Размер:699.3 КБ
ID:5755710Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170530_184244.jpg
Прегледи:1
Размер:725.0 КБ
ID:5755711 Изпаднаха ми стъпала за плануваната тераса , като по поръчка пасва размера . Спасих ги от скрапа - за 40 еврака повече от добре .

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170601_221042.jpg
Прегледи:1
Размер:551.8 КБ
ID:5755713
              Прикачени файлове

              Коментар


              • От: Къща , или проект за 2 години !

                Хубаво да набиваш паветата, да издържат поне натоварен Дифендър. Как реагират немските ти съседи на тоя ремонт отвън? Дали са доволни, че квартала става по-хубав, коментират ли нещо с теб или си траят?
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Къща , или проект за 2 години !

                  Преди паветата трамбовам два пъти , след това върху тях още веднъж . Ще издържат и повече от дифендър . Остават ми около два метра да завърша , че вървя по улицата и само паветата оглеждам . Със съседите слава богу сме в приятелски отношения със всички . Даже като ме няма от всички идват да ми хранят зайчетата . Като си говорим казвам , че плана е за около още година да завърша всичко . Единия се шегува че до 2020 година имало време . Наистина със съседите е голям късмет , никой не е казал нищо за шума , дор се радват като гледат че се работи . Имам приятел който си купи апартамент . Подготви го за ремонт , успя да направи само подовото отопление и замазка . Като се почна едни жалби и съдилища за каквото се сетят съседите . Вече втора година стои без движение . Едното дело спечели , зарадва се че ще го прави и миналата седмица ново писмо за нова жалба . Така с немските съседи . Поръчах дървения материал , след ваканцията ще се правя на дърводелец . Капандура три метра широка , една тераса и навеса за коли са на дневен ред . За навеса дългите греди са 9000 x 240 x 100 , а ребрата 7000 x 240 x 80 . Чудя се как ще се вдигат , ама ще трябва да се справя .

                  Коментар


                  • От: Къща , или проект за 2 години !

                    Стига си бачкал. Виж си месинджъра.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Къща , или проект за 2 години !

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170611_150033.jpg
Прегледи:1
Размер:873.3 КБ
ID:5756813 За разнообразие в работата , това е покрива на гаража . Времето си е казало думата , от посипката не е останала и следа . На места се виждаше само плат , но явно има втори слой и не течеше . Измиване с водоструйката , и две ръце смола закърпиха положението. На тази стена свалих облицовката , и дървената конструкция на която беше захваната . Подготовка за изолацията .
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170614_092113.jpg
Прегледи:1
Размер:494.7 КБ
ID:5756815Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170614_092117.jpg
Прегледи:1
Размер:577.8 КБ
ID:5756816Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170615_121053.jpg
Прегледи:1
Размер:701.3 КБ
ID:5756817
                      Един доволен майстор .
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170615_121045.jpg
Прегледи:1
Размер:634.5 КБ
ID:5756819
                      Почти завършения паркинг , останаха 3-4 квадрата за утре . Наполовина трамбован и фугиран .
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170617_182210.jpg
Прегледи:1
Размер:659.5 КБ
ID:5756820

                      Коментар


                      • От: Къща , или проект за 2 години !

                        Лелеее, свършил си се. Много бачкаш. Иначе става много хубаво.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Къща , или проект за 2 години !

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Лелеее, свършил си се. Много бачкаш. Иначе става много хубаво.
                          Върнах си килограмите от преди 20 години , като бях младеж - 79 . Свалих 27 кг. , така съм в отлична форма .

                          Коментар


                          • От: Къща , или проект за 2 години !

                            И си се подмладил. Пък и няма да съм само аз дърта нинджа.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Къща , или проект за 2 години !

                              От любопитсво - кажи за паветата - цена, размери, лесно ли се намират. И друго - как свали 27кг???
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Къща , или проект за 2 години !

                                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                                От любопитсво - кажи за паветата - цена, размери, лесно ли се намират. И друго - как свали 27кг???
                                Паветата за употребявани 9x11 , но разбра се размера бяга в малки граници .
                                Проблема беше че ми трябваше количество , и се търсеше в района заради транспорта . За малки количества има винаги по обявите , за големи е по трудно . Тези ги взех за около 90 евро за тон с включен транспорт , и малко балкански пазарлък . Доволен съм , цената за нови е 260 на тон , а в него са около 4 - 4,5 кв.м. Килограмите изненадващо и за мен , свалих само с много работа . Хранителен режим не съм променял . Хапвам стабилно , също и много сладко . Отначало жена ми се панира , помисли че нещо съм се разболял . Изследванията показаха че всичко си е ок .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X