Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за паркет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за паркет

    Като го залепиш паркета и после се наводниш примерно.. надували се по същият начин ?

    В апартамента на родителите ми вече 3 пъти се случва.
    2 пъти отгоре ни наводниха и един път наш водомер се спраска.

    Вече ми омръзна и тия дни трябва да изхвърля всичко и да си наслагам ламинат.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за паркет

      В горният ми пост, споменатият материал не се влияе от вода, даже напротив желателно е да се полива!
      [emoji848][emoji108][emoji106][emoji847]


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за паркет

        Първоначално публикуван от VIKING_WARRIOR Преглед на мнение
        Сменях паркета с Тиково Дърво (Teak Wood). Монтажа беше извършен със анкерни болтове вградени във пода и гайката се завива отгоре. После се покрива със "капаче" за да не се вижда гайката. Става много здраво и красиво.
        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Колко гайки на квадратен метър се падат?

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за паркет

          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
          Като го залепиш паркета и после се наводниш примерно.. надували се по същият начин ?

          В апартамента на родителите ми вече 3 пъти се случва.
          2 пъти отгоре ни наводниха и един път наш водомер се спраска.

          Вече ми омръзна и тия дни трябва да изхвърля всичко и да си наслагам ламинат.
          Имам лепен, и странично, и отдолу, паркет в няколко помещения на селска къща/вила. За 13-4 години не е мръднал никъде. Не скърца и не шава, както нормално прави само редения. Едната стая се наводни от терасата и паркетът се изду. Преместих леглото върху деформацията и след месец, два тя спадна. Сега само по сериозните фуги се познава. Иначе отвори леки и незначителни фуги на много места във всички помещения. Доволен съм от лепенето. Знам много добре, че този паркет за второ пренареждане няма да става ако се наложи да се изкърти някой ден.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X