Обява

Свий
Няма добавени обяви.

„Белите" не можели да скачат. Нали...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: „Белите" не можели да скачат. Нали...

    Имаме Горене в нас от 5/6 години, нова подобен модел на тази. От самото и пускане до ден днешен е много шумна и вибрира много. Не се разхожда като вашите, ама нещата върху нея се разхождат. Явно това си е заводски дефект.

    Коментар


    • #47
      От: „Белите" не можели да скачат. Нали...

      Верятно е било моментно състояние.

      Подозирам надвишени килогами на прането.

      Не съм обаче убеден за последното.

      В момента няма проблем...
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #48
        От: „Белите" не можели да скачат. Нали...

        Първоначално публикуван от Faca Преглед на мнение
        Такова недей да взимаш! Ще подскача още повече. 7 години гледах как клиенти се лъжат с тази глупост.


        Това бих препоръчал:


        Но съм на 99,9% сигурен, че този който е монтирал пералнята не е извадил поне един от 3те болта (или 3те ). Два са разположени от двата края на барабана и един горе до капака. Изглеждат някак "не на място"! Ако не ме лъже паметта се отвиват с 10ка или 13ка ключ. След като се свалят трябва да се издърпат и "подпорите" им. Това са едни пластмаси които държат барабана на място.
        Виждал съм достатъчно перални на които не са сваляни тези болтове , но хората са прали докато болтовете са се откъснали

        Ако болтовете са извадени, наклони пералнята и виж отдолу да не е забравен стереопора ! Има едно голямо парче стереопор което подпира барабана от долната страна при транспорт! Забравят го често клиентите!

        тъкмо се бях засили за поръчвам такава антивибрационна плоча........... сега ще търся крачета. Кажете магазин в София, където ги има???

        В неделя купихме една пералня - евтин модел на Индезит и я монтирах на село. Махнах 3-те болта, нивелирах я, но като започва изплакването и повиши оборотите докато дрехите са още мокри, тръгва да се разхожда. С по-малко пране пак прави същото, но по-леко. Отделно при центрофуга си тресе. не съм я гледал отдолу за стереопор, заподозрях пода, защото е дюшеме и крачетата се падат на края на дъските, но си мисля че е от пералнята най-вече......... имам Аристон от 98-ма година и никога не е тресял /освен като изпуснаха амортисорите/ но преди центрофуга доста време намества прането, а тази не.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #49
          От: „Белите" не можели да скачат. Нали...

          Такива крачета си бях взел от Лидл, преди има няма месец, не знам дали ги имат постоянно.
          Имайте предвид, че въпростните крачета повдигат пералнята с около 1см (при мен се оказа че нямам толкова място до плота отгоре)
          Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

          Коментар


          • #50
            От: „Белите" не можели да скачат. Нали...

            Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
            Такива крачета си бях взел от Лидл, преди има няма месец, не знам дали ги имат постоянно.
            Имайте предвид, че въпростните крачета повдигат пералнята с около 1см (при мен се оказа че нямам толкова място до плота отгоре)
            и аз ги гледах в Лидъл, но тогава не ми трябваха........ ще обиколя 2-3 магазина, дано има изостанали
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X