Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Батерия за баня - каква да избера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Батерия за баня - каква да избера

    Внимавай с клапата на вентилатора че при всяко отваряне и затваряне на вратата прави-"клоп-клоп".Моята я махнах че ме дразни.

    Коментар


    • #32
      От: Батерия за баня - каква да избера

      Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
      Внимавай с клапата на вентилатора че при всяко отваряне и затваряне на вратата прави-"клоп-клоп". ...
      Слага си вентилатор Cata X-mart или подобен, на който клапата се отваря с пускане на вентилатора и се прибира при спиране и няма да има "клоп-клоп".
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        От: Батерия за баня - каква да избера

        Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
        Казвате да не се взимат евтините на видима, е аз от къде да знам кой са евтините? Търговеца е сложил няколко на видима горе долу на една цена и няколко други малко по-евтини, китайчета. С две думи пробутва евтинките, защото там печалбата е по-голяма.

        Може ли един съвет за вентилатор за баня, какво да търся, какво да гледам?
        Видима имат сайт с цялата си продуктова гама и цени.
        Александър

        Коментар


        • #34
          От: Батерия за баня - каква да избера

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Слага си вентилатор Cata X-mart или подобен, на който клапата се отваря с пускане на вентилатора и се прибира при спиране и няма да има "клоп-клоп".
          Двигателчето, което отваря клапата на Cata X-mart има 2-3 години живот при ежедневно ползване. Мисля, че някъде има тема за това.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: Батерия за баня - каква да избера

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Двигателчето, което отваря клапата на Cata X-mart има 2-3 години живот при ежедневно ползване. Мисля, че някъде има тема за това.
            От 3 броя, монтирани през 2009, досега е дал фира само 1 и то поради изгорял мотор на вентилатора. Като го свалих, намерих вътре намотано ластиче, което е затормозило работата ...
            С времето по механизма за отваряне/затваряне на клапата се натрупва гняс и не е зле от време на време да се попочисти малко.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X