Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    На някой модератор тая тема отдавна му е трън в очите ама се поддава на популистки подбуди и още не се решава да я бастиса.

    Коментар


    • Re: От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      На някой модератор тая тема отдавна му е трън в очите ама се поддава на популистки подбуди и още не се решава да я бастиса.
      100%спам
      Недей разваля арната работа!
      Само Безгосподарния самурай е платен агитатор! Току са похвали какво пуснали и аз отивам да купувам...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        А дали не е по правилно да се бастиса,и да се отвори нова,така или иначе едни и същи въпроси се въртят през 5-6 страници.И да искаш да намериш нещо,трудно ще изчетеш 3000 страници
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          А новата как ще стане по-добра от старата?

          Коментар


          • От: Re: От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
            100%спам
            Недей разваля арната работа!
            Само Безгосподарния самурай е платен агитатор! Току са похвали какво пуснали и аз отивам да купувам...
            Мда...,дебна само читавите работи.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              А новата как ще стане по-добра от старата?
              По добра едва ли,но по актуална със сигурност.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Тя темата няма как да е много от полза поради причината че постоянно бълват нови неща и модели. Как да споделиш мнение,трябва да си го ползвал известно време, а те след година пуснат нов модел, нов дизайн. Гледам в румънската брошура един куп пневматика, пневматичен такламит не бях виждал. Това, някой знае ли каква машина е и за какво се ползва https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=12799 , така и не разбрах? Очаквам утре да са и в нашата брошура.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Тва е някъв вадънлък за смукане и духане ??? така го превежда гугъла... такаламид на въздух съм виждал отдавна... собственика му си ползва ръчния до ден днешен а гресира много... смятай...
                  Много начесто почнаха да пускат неща който ми трябват....

                  И аз да доложа, че Митко не е платен агитатор !!! Бях назор с изгубена гаранция и той ми помога с копие на негова бележка... когато ми се наложи намерих моята но все пак му благодаря и тук, т.к. се знаем и от други форуми... един от в които спря да пише вече...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Някакви впечатления от такера https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=14919 има ли кой да сподели! Прилича на предния модел D3, на който се каних, каних и го пропуснах. Охарчих се покрай жирафа но 55 лева може да заделя, ако си заслужава.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Имам такъв. Едва ли е същия модел. Този е за големи скоби и пирони. За обикновени скоби (10-16мм) имам друг. Също куча марка - Райдер. Работят и двата. Лидълския понякога заклинва пирони в него и се налага да го поразглобявам.

                      Относно моделите. Не мисля, че са от някакво подобрение, а за прекъсване на възможността да си купиш нов, а с касовата му бележка да върнеш стар.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Някакви впечатления от такера https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=14919 има ли кой да сподели! Прилича на предния модел D3, на който се каних, каних и го пропуснах. Охарчих се покрай жирафа но 55 лева може да заделя, ако си заслужава.
                        Работи отлично,това е за дълги пирони,за сглобяване на дървени конструкции.Може би е по правилно да се каже такер за пирони.

                        Правих навес,козирка и е отличен инструмент.
                        Доста силен,често изстрелва пироните така че не се виждат къде са..
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Благодаря за отзивите! Интересув аме дали оставя следи, защото имам електрическия, работи безотказно, но нослето на предпазителя оставя грозни вдлъбнатини ако ковеш первази. За гръбчета е идеален. Този пневматичният, харчи ли много въздух, че мисля да го разнасям с една бутилка 20л., нагнетявана със сух компресор, пак лидълски, тези като куфарчета?

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            То какво са объркали тоя път да ги пунат в сряда... отивам днес ни помен по жирафи... почти всички магазини в Пловдив обиколих няма...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Аз съм в провинцията в момента, далече от лидъли, но оставих пари на сина да го купи. Вчера се замотал нещо, отишъл в 7,15 часа, но сварил последната бройка в лидъла кв Борово.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Днес си купих последна останала бройка, акумулаторен трион за клони с 12V литиева батерия, дано да ми свърши работа на село за подкастряне и рязане на тънки саморасли дръвчета, около 5см са дебели, къде мога да намеря резервни ножчета за тази марка, от какво ще станат или е по номер, стандарт ли е?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:akumulatoren-trion-za-kloni-1.jpg
Прегледи:1
Размер:39.2 КБ
ID:5797587

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X