Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Te малките на жица са два, 800W-1,2J евентуално по Коледа https://issuu.com/promooferti/docs/l...84fbd742ea3/20 и 1100W-3J евентуално по Великден https://issuu.com/promooferti/docs/l...213e1d7211d/30 . Та не знам заслужава ли си толкова чакане.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Ако не пуснат нещо до октомври ще бягам да взимам тоя бош или един Einhell надявам се да свършат работа за няколко дупки. Макар че пролетта ми трябваше една дупка и успях да я направя с ударния винтоверт от Лидл с някаква френска бургия ама не искам да го мъча за такава работа.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Пари на вятъра, вземи си нещо читаво втора ръка, за да знаеш че имаш машина. Макита може да вземеш до 150лв на 220в , ако се наложи ще я продадеш за близка сума .
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Малко съм предубеден за тея втора ръка
          Не се знае какво е правено по нея. Може да изкочи някоя читава ама може и да е барникано по нея и като я взема и на първата дупка се счупи и пак се връщам в същото положение. И пари назад и машинка няма. Но както казах имам още месец ще премисля нещата. Благодаря много за отзивите.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Пари на вятъра, вземи си нещо читаво втора ръка, за да знаеш че имаш машина. Макита може да вземеш до 150лв на 220в , ако се наложи ще я продадеш за близка сума .
            Това читавото сигурно ще е смазано от работа от някой монтажник, и затова го продава. Иначе що ще си продава хубавия инструмент. Е, има и изключения, но в общия случай.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Изключението е да е крадено.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Има и друго изключение, примерно да си мислиш че си ударил кьоравото, да си купиш нова Makita 2470 или Bosch 2-26 за около 100лева. Пълно е с такива обяви и явно има още шарани които лапат куката.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Последно 2470 макита се намираше за 270-280, скоро не съм гледал, ама едва ли ще има голяма разлика.
                  П.П.
                  Сега я гледам при доверен тъговец на 274 лева . На тая цена, човек и за вкъщи да я вземе няма да сбърка, ще го погребе .
                  Там за тия със стоте лева, ще си замълча, че грубо ще прозвучи .
                  Последно редактирано от Avas; 24-08-19, 16:10.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                    Изключението е да е крадено.
                    То и крадено пак е убито от работа.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Питащия по-горе колега да си купи един от малките перфоратори на Спарки и да не си дава парите в Лидл. Поне сервиза е истински а не съществува само на хартия.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Питащия по-горе колега да си купи един от малките перфоратори на Спарки и да не си дава парите в Лидл. Поне сервиза е истински а не съществува само на хартия.
                        Към днешна дата,не!Ако намери от първите Спарки,или жълтите Спарки с надпис pegeot ,категорично Да! Но това са модели на Спарки от преди 20 г.Сегашните не струват.

                        А макита 2470 е легендарен перфоратор!
                        Поне до сега не съм срещал негов аналог по здравина и дуракоустойчивост от друга марка.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Имам доста макити втора ръка, на еднин винтоверт се наложи да сменя ротора (60лв) , но се наложи да убеждавам продавача да ми го изпрати, понеже брат му го напънал нещо и миришел та не искаше да ми го дава. Външно смазани от работа макити вътре механично са като нови . Резервни части има всякакви. Ето за 2470 https://www.powertoolspares.com/maki.../hr2470/spares за масовите модели са налични и в бг.
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Peugeot са много корави машинки.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Питащия по-горе колега да си купи един от малките перфоратори на Спарки и да не си дава парите в Лидл. Поне сервиза е истински а не съществува само на хартия.
                              Слухове твърдят, че Спарки е в минало време. Имало едно време една фабрика Спарки...
                              Ако е така, и сервизът ще е докато се изчерпят чарковете.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Понеже стана въпрос за старите Спарки, имам такова BPR 241E от 2003г., но не споделям мнението че са чак толкова здрави. При режим къртене го пиши бегало, два пъти ходи в сервиз, вторият път се беше сцепил цилиндърът. Имам и голямо SDS Max BP 540CE вече десетина години, то поне не се е трошило досега,но го ползвам рядко предимно за къртене. Лидълските перфоратори са здрави,поне тези които имам. Този големия,с вертикалния двигател вече 4 години млати като къртач здраво. Другият, акумулаторен Х20 вече две години дупча с него, предимно за дюбели 6 и 8мм., но нещо почна да му свири лагерче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X