Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Произвеждаха се само в Швейцария и Германия, дори за България
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Имам първата версия https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-a1/p220274 , 25Nm, 1,5Ah батерия , зваива всичко до 6мм. включително, в чам без предварително разпробиване. За близо 3 години батерията още държи като нова, но зарядното миналата година го рекламирах, изгуби всякакви индикции. Смениха ми го с ново. Правил съм състезание на въпросното винтовертче със син Бош GSR10,8 с 1,3Ah батерии. Лидълецът зави 196 винта 3Х40 , а професионалният Бош, за който дадох 350лева клекна на 110 винта.
      Правил си сравнение на батериите , не на машинките . Това с бр. завити винтове ( и размер ! ) , някъде статистики ли си водиш или по памет , че с този инструментален цех да помниш , кой колко завива .. завиждам

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        И аз имам първата версия от около две години и нещо и съм изключително доволен. Лека и компактна и достатъчно мощна машинка е . Гипсокартон работя по цял ден без да зареждам батерията. Държи си доволно и през дълги периоди на неизползване, бързо се зарежда. Не съм броил колко и колко дебели винтове завива, но си режа отвори в плочките за изводите на водата в баните и прави поне по три-четири дупки, преди да загрее и да изключи батерията.
        Другото удобство е лесното освобождаване на патронника. Много удобно именно, когато пробиваш и след това завиваш винтове. Свредлото си остава в патронника. Само го махаш и отдолу слагаш бита и завинтваш.
        Бих си го купил пак, без угризения и без да съжалявам.
        Дреме ми, къде и с какви части е сглобяван.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Винтовете, преди завиването ги минаваш с един мек сапун и резултата се подобрява значително.
          После има разни винтове. Простите се завиват трудно. Примерно "торнадо" имат няколко различно нарязани части и влизат като в масло.
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            И аз имам първата версия от около две години и нещо и съм изключително доволен. Лека и компактна и достатъчно мощна машинка е .
            Бих си го купил пак, без угризения и без да съжалявам.
            .
            Ценно мнение.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз също имам първия модел.Освен, че се появи луфт в бързата връзка на патронника(което си беше очаквано) всичко друго е ОК.Батерията се усеща, че вече не е като нова,но това си е напълно нормално.За парите си върши перфектна работа,на мен ми трябва предимно за навиване на самонарезни винтове, не съм им мерил дебелината, но тези които са с 10мм глава ги навива без проблеми.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Да. Луфт лек и при мен се появи в патронника, но не ми пречи.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                  Правил си сравнение на батериите , не на машинките . Това с бр. завити винтове ( и размер ! ) , някъде статистики ли си водиш или по памет , че с този инструментален цех да помниш , кой колко завива .. завиждам
                  За това състезание съм писал още 2016г в друг форум, лесно може да се изрови. Иначе монтирах една ламперия на стълбище и ми трябваше непрекъсната работа, а лидълецът е само с една батерия(тогава, сега имам три). Бройките лесно се помнят, като отброиш 200 винта и накрая останат 4 в кутията. За Боша се усъмних че е толкова кекав и направих засечка на втората батерия, пак угасна на 110 винта. Тогава с двете машинки завих общо към 4 кутии винтове 3Х40 по 1000 бройки.Тука се говори за луфтове на патронника, е Бошът какви кючеци мята още като нов. Единственото му предимство е че зарежда за 30 мин.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    ... Единственото му предимство е че зарежда за 30 мин.
                    Тя ако е такава разстановката, ти и другия ако го зареждаш 30 минути ще изкарва по 110 винта.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Той за толкова си се зарежда. Че и за по-малко, в зависимост от остатъчния заряд. Поне моят е така.
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Ок, убедихте ме. Сега остава да има щото няма да се кукна в 0730 в магазина
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          На стария модел, лошото беше че няма място в куфарчето за резервна батерия. Сега взех акумулаторното флексче и виждам че има място за втора батерия, дано и при вертчето е така.

                          Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Ок, убедихте ме. Сега остава да има щото няма да се кукна в 0730 в магазина
                            Ако има налични и не те затруднява, вземи ми едно акумулаторно ъглошлайвче: https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23655 - тъкмо е повед да пием по бира утре, че се забравихме!
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              Ако има налични и не те затруднява, вземи ми едно акумулаторно ъглошлайвче: https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23655 - тъкмо е повед да пием по бира утре, че се забравихме!
                              Преди час взех от Лидъла в квартал Свобода ли се води, имаше поне още 10-тина броя. Сега го зареждам и ще го пробвам. Взех и допълнителни дискчета.
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                Ако има налични и не те затруднява, вземи ми едно акумулаторно ъглошлайвче: https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23655 - тъкмо е повед да пием по бира утре, че се забравихме!
                                Проблем йок, но ще ходя в четвъртък, тогава излиза верта
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X