Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Патронника HEX и свредло е трудно да се пробива.Бие много ,при усилие ,импакта почва да чука и става мазало.Инцидентно бива ....
    90Nm-вия има ключ за с/без импулси. За това мисля този ъпгрейд и мисля да пенсионирам 180Nм-вия, който е значително по-тежък.
    Но първо ще видим първо дали много по-слаб.
    пп: има ли особена разлика от бързото и стандартно зарядно (2,4А), че 50лв ми се струват доста за тази глезотия, при положение че не е за профи цели и имаме резервна батерия. (4Ач и 2Ач)

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Да питам за тези разискваните бор корони за бетон. Преди време съм купил 65 мм. Този размер дали ще свърши работа за конзола за контакт или ще е тесен отвора.

      В гипскартон съм пробивал такъв отвор с фреза за дърво ф65 мм. Там съм го направил, но майче поразпилвах малко по спомени.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от kiossis Преглед на мнение
        Да питам за тези разискваните бор корони за бетон. Преди време съм купил 65 мм. Този размер дали ще свърши работа за конзола за контакт или ще е тесен отвора.

        В гипскартон съм пробивал такъв отвор с фреза за дърво ф65 мм. Там съм го направил, но майче поразпилвах малко по спомени.
        Не,няма да стане.68 ти трябва.

        За бетон няма проблем да е над 68,така или иначе ,ще гипсираш.
        За Кнауф 68 мм.Нито милиметар надолу или горе.

        Дядката ми разправяше преди време,че 80-те години по време на строежа на къщата,нямало кутии ,и ползвали ПВЦ тръба фи колкото да влезе контакта или ключа
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Така и не успях да се доредя до тая приставка. Кога ги пуснаха и има ли ги още?


          Ако става дума за това, мярнах 2-3 бр. В един от плевенските магазини заровени из разни дреболии до батериите.

          TT
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            [QUOTE=bilbo27;345220
            Ако става дума за това, мярнах 2-3 бр. В един от плевенските магазини заровени из разни дреболии до батериите.
            TT[/QUOTE]
            Някакъв шанс да ми вземеш една бройка? Все ще измислим някаква корупционна схема.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Някакъв шанс да ми вземеш една бройка? Все ще измислим някаква корупционна схема.
              Ще мина след малко и ще взема ако още ги има.

              TT
              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                Ще мина след малко и ще взема ако още ги има.

                TT
                Имаш една бройка.

                TT
                Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                  А как ще махнеш останалата в челюстите част от свредлото?
                  Разглобява се патронника и се чупи/изрязва предната част от свредлото...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Някой да иска зарядно за X20 ?
                    И аз имам едно излишно, което подарявам.
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Тези зарядни приказват ли си с батерията?
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Тези зарядни приказват ли си с батерията?
                        май да. Батериите имат 4 пина, 2 за ток и по един за разговор със зарядното и с консуматора. Зарядните и инструментите имат по 3 пина, силовите са общи, а информационният е различен за зарядните и за консуматорите.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ако имаш отворена погледни този пин, който е за зарядното дали не е просто през някакъв предпазител към плюс или минус. При макита е към плюс, но там има отделен 7 пинов конектор за мохабет, който според мен има само тъговски принос.
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Кратко преслушване с волтметъра показва, че не е така. И двата са свързани към нещо ама то не е бушон към минуса или плюса.

                            Впрочем платката на тия батерии е повече от половината площ на батерията и има къде 100-ина елемента на нея.

                            Ей сега разглобих приставката зарядно за телефони (за нея имам отверки подръка) - комуникацията е вкарана в някакъв чип с 16 крака който НЕ Е регулаторът на напрежение за USB и светодиодчето. Ама на тая светлина не мога да го разчета. Аз ли одъртях или чиповете издребняха?


                            При Макита тия 7 пина изглежда да са външното балансиране. На лидълските батерии балансирането е вътрешно и е очевидно на платката им.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от bilbo27 Преглед на мнение
                              Имаш една бройка.

                              TT
                              Благодаря.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                                Разглобява се патронника и се чупи/изрязва предната част от свредлото...
                                batVenci, нали си заварил свредлото с опашката му за патронника? Какво ще разглобиш и как ще стигнеш до основата на свредлото? Правили ли си го това, или само така си мислиш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X