Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    В местният Лидл има доста 120А инверторни електрожени за 170лв. Явно никой не ги купува, обаче аз се чудя дали да си купя един. Досега не съм заварявал. Не съм сигурен дали и за какво ще ми трябва.

    За тези пари добре ли е този и дали ще има разлика в качеството на заварките между този и да кажем някакъв по-марков инверторен елекрожен за до 300лв? Качеството на заварките зависи ли от електрожена, ако не се ползва пълната мощност и се заварява с тънки електроди?

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Вземи си този и няма да съжаляваш https://argo-market.com/Products/Details/1278
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Мерси. Този ми харесва и май него ще взема. 160А, вентилатор, дълги кабели, куфар.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Жалко че не си заварявал да усетиш разликата , този работи много добре с всякакви електроди и няма да можеш да го прегрееш .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            И аз го имам и съм много доволен. Това на Драгозов. Като се замисля - от как го имам не съм си включвал трифазното цео...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Излезе част от серията Х12V Team другата седмица https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=1013&week=2 , явно пак ще бъде на час по лъжичка. Въпреки риска да отпадне гаранцията, мисля да скачам на голямата батерия и да я дялкам. Дано само зарядното от предните серии я приеме за зареждане.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                + и - са на обратно
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  С онова горното от снимката са на обратно, но иначе специално гледах моите батерии от винтоверта, ъглошлайфчето и работната лампа и плюсът и минусът съвпадат. Моля се само зареждачката да го разпознае, поне са от един доставчик Grizzly.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Този винтоверт от 75 кинта, какви винтове може да завие в дърво?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За тези пари и ако тези нютони (28Nm)са истина, ще завива всичко. 12в професионални бошове не могат толкова. Ако се доредя без бой купувам, пробвам, връщам
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Ами, в желязно дърво и в липово ще са различни. Над 4мм с мъка.

                        П.П. Мързеливата няма да стане, но с предварително пробити отвори ще се увеличат възможностите.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          4/40 в чам без проблем
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Този винтоверт от 75 кинта, какви винтове може да завие в дърво?
                            Имам първата версия https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-a1/p220274 , 25Nm, 1,5Ah батерия , зваива всичко до 6мм. включително, в чам без предварително разпробиване. За близо 3 години батерията още държи като нова, но зарядното миналата година го рекламирах, изгуби всякакви индикции. Смениха ми го с ново. Правил съм състезание на въпросното винтовертче със син Бош GSR10,8 с 1,3Ah батерии. Лидълецът зави 196 винта 3Х40 , а професионалният Бош, за който дадох 350лева клекна на 110 винта.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Акумулаторна техника, почти всички акумулаторни елементи идват от Азия. То и за професионалните машини, акумулаторите основно са с азиатски произход. Освен това възможностите на акумулаторите са доста променливи, особено с течение на времето. Затова на акумулаторите гаранцията принципно и масово е половин година, което доста противоречи на тези, които са на принципа: Абе да има машина за вероятно ползване в бъдещето, щото ни хляб, ни вода иска...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първата къща я построихме с един Kress 9.6v. Беше 97-98 година. Тия малките винтоверти хич не са за подценяване, особено за по-връткави опрации, като сглобяване на мебели, където теглото си казва думата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X