Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Конкуренцията им от Aldi слагат Самсунг елементи на техните брандове Workzone и Duro,поне така ги рекламират.
    Иначе ето тези щипки https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=23158 са изгодни, Mонтирах такива в една каса за оръжие, да крепят цевите на пушките. Стана много добре.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
      Попълнете си юридически добре изглеждаща(дори и за лаици, написана на ръка) жалба до КЗП и небрежно "без да искате" я покажете, че така или иначе е у вас и разполагате с неограничено време и енергия по време на рекламацията в магазна на търговеца. Имате право да го направите в който и да е търговски обект на търговеца, през цялото му раб. време. Не е задължително да го направите само и задължително в централата или сервизната му база зад кв. Илиянци(познайте защо са локирани все на такива "удобни" места). Та попитайте го, кое от двете предпочита да подадете на съответното място. Направете го преди клиенти на прага на покупката им. Работи безотказно!

      Разбира се случаят с Лидъл(или например Декатлон) не е такъв и аз лично пазарувам доста разсипнически на такива места.
      Не разбрах какъв е случая и какво искате да връщате, но допускате няколко грешки в общия случай:
      1- връщане в който и да е обект от дадена верига, ако веригата е франчайз познай дали ще стане, защото различните обекти макар и под едн марка са различни юридически лица.
      2- при дефектирала стока си има законово регламентирани правила, и те в повечето случаи не включват директна замяна или връщане, а пращане към сервиз та макар и да е дефектирала 20мин след закупуването
      3- 14 дни право на връщане имаш САМО ако покупката е онлайн, ако си взел нещо от магазин и след 10 мин си решил, че не те кефи дали ще ти го сменят или върнат парите зависи само от добрата воля на търговеца. Пък ако щеш размахвай и жалба подписана от адвокат вместо ръкописна такава

      Добре е като ще имаме претенции да се запознаем с правата и задълженията си. Нито едно от двете не е неограничено.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
        Не разбрах...
        Четете и ще разберете.
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Сабленият трион се оказа много добро попадение. И аз му се чудех доста време, преди да го взема и не съжалявам. Такива греди изобщо не са му проблем, рязал съм брястови и дъбови талпи, а железни тръби, поне до 2 цола ги реже за норматив. Незаменим е при демонтаж на стари каси на прозорци и врати, бъркаш с дългия нож за метал и режеш пироните крепящи касата към клепетата.
          Преди малко взех един от магазина и в коша имаше поне още 10 бр , веднага го пробвах и останах приятно изненадан . 2 цола безшевна тръба я реже за норматив , с ножа за дърво чамова греда 10х10 я отряза за около 15 секунди - много добър инструмент е
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от kiossis Преглед на мнение
            Обикновен кореселин напоен на малко парцалче върши същата работа.
            Недей така че някой ще вземе да те послуша

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              И ако вземе да го послуша какво ще стане?
              Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
              freelander 1,8 2001g.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                Отзиви ? за газовото споялниче ( 39 и нещо лв ) ? . Приложение - евентуално нещо по колата , вместо разпъване на кабели.
                Газовото поялниче е супер, но аз имам и акумулаторното (с вградена батерия дето се зарежда през USB) и то също е много добро. Проблемът на акумулаторното е, че нагревателят е вграден в човката и след време като се износи човката, ще трябва да изхвърля цялото поялниче.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от besriworld Преглед на мнение
                  Недей така че някой ще вземе да те послуша
                  Ами какво да стане. Да си изчисти петно или капка от смола, катран, боя за пътна маркировка, разяден лак от птиче говно, и много други. Естествено след като се затърка с кореселина се забърсва и с вода. Не се търка с голям натиск и се напоява малко кореселин. Той е летлив и бързо изсъхва. Вече за по големите и обширни пръски, петна и деруги се иска и оригинална боя, полир машина с водна шкурка и пасти на 3М. Изкарвал съм деруги до грунда. Но си иска нанасяне на боя и после пилене с водна и полиране с полир паста.
                  Така че какво прави кореселина съм наясно и как да го ползвам за леки зацапвания и деформации на лака на боята по колите.

                  То в оня спрей има крем за ръце и лице + омекотител понеже..............


                  -------------------

                  Първоначално публикуван от Alexxxx Преглед на мнение
                  Газовото поялниче е супер, но аз имам и акумулаторното (с вградена батерия дето се зарежда през USB) и то също е много добро. Проблемът на акумулаторното е, че нагревателят е вграден в човката и след време като се износи човката, ще трябва да изхвърля цялото поялниче.
                  Този тип поялници с батерия са слаби. Аз има същият, но с 3 батерии АА. Има го и с литиеви клетки. Човката всъщност е същият елемент като на подгревна свещ за дизел. Тя е от желязно-волфрамова сплав и калайдисването е доста трудно след като прегори. С този тип поялник освен много тънки проводници и микроелектроника друго не може да се прави, но и при СМД монтажите си иска прецизност и точност на температурният диапазон. А този елемент вдига за секунди до 450 градуса и нагоре. Общо взето поялника хем е слаб, хем може да унищожи СМД монтаж.

                  Газовият поялник пак не е прецизен, но там поне има мощност и площ на човката и може да се смени с медна. Отделно аз лично го ползвам и като духалка да си поя спукани РР детайли който не се лепят с нищо. А има и духалка на ток с реглажи.
                  Последно редактирано от kiossis; 16-04-19, 21:41.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Накарах един 10.8 волтов Райдер да мине в отбора Х20V на Парксайд. Получи ми се, както при ашладисването

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190416_195352.jpg
Прегледи:1
Размер:407.3 КБ
ID:5812754

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Явно скоро ще пускат перфоратора, свредлата и ударните боркорони, гледайки румънските предложения. Интересуват ме короните, гледам че са с нов бранд Parkside и вече стандартните размери Ф68 и 82 https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=21109 Имам тези които се водят Powerfix, с алуминиевото куфарче и бяха с накакви размери Ф60 и 80, като малката се оказа тясна за контакти. Голямата пък набара едно дебело желязо и остана без зъби.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Накарах един 10.8 волтов Райдер да мине в отбора Х20V на Парксайд. Получи ми се, както при ашладисването
                        Извинявай за глупавия въпрос, но понеже не съм в час с подложката, нито с присадника, 10,8в машинка работи с 20в батерия ли?
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                          Извинявай за глупавия въпрос, но понеже не съм в час с подложката, нито с присадника, 10,8в машинка работи с 20в батерия ли?
                          Да, точно така. Увеличиха се малко ниските и високите обороти, но пак си се регулира добре. За сметка на това въртящият момент се вдигна с много. Предстои да разбера колко ще издържи, непрофесионално ползване

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                            Февруари си взех настолния циркуляр Парксайд. Днес направих 150 среза и не съм доволен. Лазера почти невъзможно се регулира да свети успоредно на среза. Ъглите също.
                            За акумулаторния 20V, който все още е по лидълите ли иде реч?
                            Щото му се чудя.....Някой с лични впечатления? Ще се ползва доста рядко и по малко за клъцване на някое пдч. Имам и още една 20V батерия с перфоратор. Просто мразя кабели.
                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                              За акумулаторния 20V, който все още е по лидълите ли иде реч?
                              Щото му се чудя.....Някой с лични впечатления? Ще се ползва доста рядко и по малко за клъцване на някое пдч. Имам и още една 20V батерия с перфоратор. Просто мразя кабели.
                              Колегата говори за пендулата или герунга- настолен. А ти питаш за ръчният акумулаторен. И перформънса и обикновеният са с по ниски обороти като цяло от кабелните. В другият форум бяха пуснали клип за сравнение на Италианеца с тези Аку циркуляри. Като цяло 20 волтовият реже що годе добре според клипа.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                                Да, точно така. Увеличиха се малко ниските и високите обороти, но пак си се регулира добре. За сметка на това въртящият момент се вдигна с много. Предстои да разбера колко ще издържи, непрофесионално ползване
                                Аа, все едно, щом има повече вътък
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X