Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Lutchezar Преглед на мнение
    По повод 12 волтовия хибриден импакт:
    Взех го инцидентно, моят също бие сериозно, така че също остава за инцидентно ползване. Толкова бие, че не бих си и помислил да сложа патрон. Завил съм 10ина винта и съм пробил 5-6 дупки в дърво плюс нарязване на резба в тях, нямам повод да го пробвам на нещо по-сериозно засега...
    Благодаря за споделеното, явно отпада като бъдещ вариант.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
      Някой да има опит със сабления трион? ....
      Да добавя за този инструмент. Установих, че най-редовно при работа неволно натискам бутона за фиксиране на спусъка, което не е много приятно, ако се наложи бързо да спреш машината. Понякога са необходими 2-3 опита, докато въпросният бутон се изключи.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Преди няколко седмици купих едни скоби за маркучи https://www.lidl.de/de/powerfix-klei...timent/p283145 (на петата позиция) и се оказаха много добри. Днес връзвах една помпа Вида и маркучи за капково, нито една скоба не ми превъртя или да прокапва снадката. Тъпото е само че в комплектът вървят мешани размери, а на мен ми трябваха основно 7-16мм. Като се прибера в София, ако са останали бройки(на Борово) ще взема още един комплект.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ново 20. Ще пускат инверторна телчарка...https://www.lidl.de/de/parkside-fuel...120-a1/p298360

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
            Ново 20. Ще пускат инверторна телчарка...https://www.lidl.de/de/parkside-fuel...120-a1/p298360
            Аз не виждам нищо инверторно, тежи си пак 14 кила. За разлика от миналогодишния модел, който го имам, е вече до 120А, а не 90А.Тука явно няма да го пуснат. За нас е новият инверторен електрожен и той напомпан на 120А https://www.lidl-service.com/static/.../310850_BG.pdf . Новост е нивото потапящо циркулярче за дискове 85мм. и то напомпано вече от 500 на 710W https://www.lidl-service.com/static/.../310843_BG.pdf .
            Последно редактирано от mitko 53; 01-05-19, 06:09.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Не е за тука,но Тея заваръчни машини от Лидъл,що не се стегнете,има толкова Бг производители на които електрожените и Цо2 и аргона са толкова корави ,че няма нужда да бъдат обсъждани.А не са много по скъпи.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Звучи доста радващо. Но принципно телчарките на българските производители са доста по-скъпи...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                  Звучи доста радващо. Но принципно телчарките на българските производители са доста по-скъпи...
                  И доста по-работещи ...Все пак не си купуваш телоподаващо всяка седмица.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Редно е мераклиите за лидълската да знаят, че ползва само скъпа тел.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      Редно е мераклиите за лидълската да знаят, че ползва само скъпа тел.
                      Тръбно флюсова,аз който имам претенции че съм много в час,не ми харесва тая тел,не че не я ползвам ,но ...
                      съм с особено мнение.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Според мен тръбнофлюсовата е за дебели неща, а и по принцип я използват по корабите. Да направиш 100А телоподаващо за такава тел е ли идиотизъм или измама .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Нещо се залежаха 20V батериите (всъщност са 18V) та и аз взех една за ашладисване.
                          Ремонта на едната стара Ni-батерия (смяна на половината елементи) ми излезе към 30 лв. и няма гаранция. Машната е 18V - би трябвало да се получи.
                          Нещо особено при ашладисването, освен да не объркам полюсите ?
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Това ашладисване нещо не ми става ясно. Ще заменяш nimh/nicd батерия на някъкъв инструмент с лидълската ли?

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Според мен тръбнофлюсовата е за дебели неща, а и по принцип я използват по корабите. Да направиш 100А телоподаващо за такава тел е ли идиотизъм или измама .
                              Тръбнофлюсовата тел е за работа без газ. Използва се където това удобство компенсира в достатъчна степен цената.

                              Във флота си имат достатъчно проблем и без да държат бутилки под налягане, затова така.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Тръбнофлюсовата тел е за работа без газ. Използва се където това удобство компенсира в достатъчна степен цената.

                                Във флота си имат достатъчно проблем и без да държат бутилки под налягане, затова така.
                                Там ако насред нищото ти е изпуснала бутилката с газ си за никъде . Аптечките са много хубави днес купих още една да има и в работилницата .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X