Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    За патронника се иска удар при развиването: https://www.youtube.com/watch?v=gXWF...4MeBA&index=26

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      За девалт е така,за макита не се получи по горния начин,поне при мен
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Имам малкия 12-волтов винтоверт. Вчера установих че спирачката, след отпускане на спусъка, вече не работи. А не съм го пресилвал.
        Още е в гаранция, но едва ли ще се занимавам.
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Втория вариант не даде резултат, първия ме е страх да го пробвам понеже винтоверта е с механична спирачка и е доста скъп .
          И аз мъчих на Лидлският 18 волтов да сменям патрона и стигнах до развитият болт. Намазали му син осигурител. Патрона обаче няма отвиване. И там са мацали осигурител и какво ли не го мъчих и не става. Спирачката на шпиндела изпуска..........

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Бъркате с поялник с тънка човка и нагрявате.Повечето осигурители при 300 градуса са безсилни.Ако е мазано с нещо по-сериозно Господ да ви е на помощ.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              А резбата, или чопът?
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                Бъркате с поялник с тънка човка и нагрявате.Повечето осигурители при 300 градуса са безсилни.Ако е мазано с нещо по-сериозно Господ да ви е на помощ.
                С поялник трудна работа....., виж с горещ въздух /от станция за горещ въздух/ ще се загрее. Но метала се разширява при загряване.....
                Може да се пробва с отвертка, която при удар посуква.
                Стария патронник може да се 'обработи' и с шлайфа.
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Как е събрано това ?
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Не разбирам защо са тези лепения на патронници, освен да се затрудни самоделната смяна. Сменял съм няколко пъти на Спарки, има място да завреш ключ на шпиндела и може да пробваш всякакви извращения. За какво е тази подсигуровка с лепенето, примерно на Спарки BUR2-350 , никога не е имало проблем с разхлабване на патронник, въпреки зверските натоварвания в режим бъркалка. За мене стандартните резби UNF и контравинт с лява резба са достатъчна осигуровка, другото с лепенето е да не се допусне самодейност, да се вкара в режим на еднократност заради единият патронник.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Рьом не се разваля, що да не го залепиш? Хилти лепи ли се?
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                        С поялник трудна работа....., виж с горещ въздух /от станция за горещ въздух/ ще се загрее. Но метала се разширява при загряване.....
                        Може да се пробва с отвертка, която при удар посуква.
                        Стария патронник може да се 'обработи' и с шлайфа.
                        С качествен поялник става, дори и с по-читав китаец съм го правил този номер.Идеята е да се размекне осигурителя, при тези температури раширението не е проблем за развиването.И на мен не ми идва на акъла защо ги лепят, в краен случай дори да се саморазвие, нито ще утрепе някой,нито ще повреди дрелката.Старите български дрелки бяха само на конус,без никакво осигуряване и пак нямаше ядове,а съм пробивал с свредла с диаметър,който хич не е за ръчна дрелка.
                        Последно редактирано от Kirilpm; 01-04-19, 22:37.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                          Не разбирам защо са тези лепения на патронници, освен да се затрудни самоделната смяна. Сменял съм няколко пъти на Спарки, има място да завреш ключ на шпиндела и може да пробваш всякакви извращения. За какво е тази подсигуровка с лепенето, примерно на Спарки BUR2-350 , никога не е имало проблем с разхлабване на патронник, въпреки зверските натоварвания в режим бъркалка. За мене стандартните резби UNF и контравинт с лява резба са достатъчна осигуровка, другото с лепенето е да не се допусне самодейност, да се вкара в режим на еднократност заради единият патронник.
                          Бъркалката не го затяга, затяга се от рязко зацепване с голямо свредло .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Днес се мотах насам-натам по задачи и го оставих в една работилница на Раковски.Майстора не гарантира,че ще се справи , пък и аз му дадох карт бланш да пробва всякак , та ще пиша като се обади какво е станало.Взех си нов, ама не ми се вярва да е толкова сполучлив като батьо му
                            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Нов модел миксер ще пускат, по- мощен, вече 1600W https://www.lidl.de/de/parkside-farb...600-a1/p297126 . Обаче пак едноскоростен, няма ли най- после да измислят нещо с две скорости.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Излезе и при нас въпросният миксер https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=21469 . Ето ги и другите неща https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=945&week=2 . Битумната лента става ли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X