Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    4.35 волта зареждане. 4.2 са по-разпространени но пак толкова стандартни. Има и 3.65.

    Това беше подвеждащо, заблудил съм се. Елементите са 4.2
    Последно редактирано от Ясен; 12-06-17, 23:17.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Нека спрем със спекулациите. Всички налични факти сочат, че елементите в конретния модел батерия, са си стандартни и се зареждат до 4.2V. Ако не се лъжа, тепърва предстои да дебютират 3Ah-ровата батерия, която по принцип върви в комплект с ъглошлайф-а от тази седмица, същата по спецификация върви и с по-мощно зарядно за да запазят едночасовото зареждане. Не виждам причина да не върви с останалите машинки от "PARKSIDE X 20V TEAM" серията. Освен това, поне от опътването в нета се вижда, че ѝ дават 3 години гаранция, но ще видим дали е така.


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:parkside1.jpg
Прегледи:1
Размер:46.6 КБ
ID:5756315 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:parkside2.jpg
Прегледи:1
Размер:87.5 КБ
ID:5756316 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:parkside3.jpg
Прегледи:1
Размер:90.7 КБ
ID:5756317
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 12-06-17, 10:26.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Я някой знаеш да каже за електрическия такер от брошурата? Дали с тези пирони ще може да кове 8 или 12 милиметров многослоен шперплат, т.е. има ли сила да пробива такава дебелина?
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          4.35 волта зареждане. 4.2 са по-разпространени но пак толкова стандартни. Има и 3.65.
          Явно са нещо такова:

          Samsung ICR18650-30A

          Charge Voltage: 4.35V
          Nominal Voltage: 3.7V
          Discharge cut-off voltage: 2.75V
          Capacity: 3000mAh
          Max discharge current: 6ASamsung ICR18650-30B
          Charge Voltage: 4.35V
          Nominal Voltage: 3.78V
          Discharge cut-off voltage: 2.75V
          Capacity: 2950mAh
          Max discharge current: 5.9A

          Пише ли нещо на елементите?
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
            С това и импакт драйвъра пробивал ли си в бетон/тухла и до колко успешно е било?
            Пробивал съм бетон, става бавно и требе да се натиска доволно. Но на мен ми трябваше за 4-5 дупки на 6мм и си свърши работа. За профи не става щото главата много се нагрява и не знам до кога ще издържи.
            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
            Ford Fiesta 1.4 Tdci

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
              Пробивал съм бетон, става бавно и требе да се натиска доволно. Но на мен ми трябваше за 4-5 дупки на 6мм и си свърши работа. За профи не става щото главата много се нагрява и не знам до кога ще издържи.
              Какво имаш предвид за Профи не става,в смисъл да дупчиш бетон с импакт ли?
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Не му е това задачата на импакта, и ако съвсем нямаш друг вариант и решиш да се помъчиш, не става разбира се. Дори и за пробиване в желязо ми се струва че е опасно за бургията, защото в момента в които тя задържи малко, ще получи рязък удар който най вероятно ще я счупи.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  По ми е интересно как е закрепил свредлото на импакта за бетон
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    По ми е интересно как е закрепил свредлото на импакта за бетон
                    Има такива шестогранни. По-интересното е че един български ударен ел гайковрът се продава окомплектован с такива (шестогранни, за бетон). Така и не разгадах защо (иначе машинката е сгодна, с някои условности). Става за в краен случай срещу тухла и хоросан.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      По ми е интересно как е закрепил свредлото на импакта за бетон
                      Той е показал преходника по назад. Бургията не е била SDS май.
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                        Нека спрем със спекулациите. Всички налични факти сочат, че елементите в конретния модел батерия, са си стандартни и се зареждат до 4.2V. Ако не се лъжа, тепърва предстои да дебютират 3Ah-ровата батерия, която по принцип върви в комплект с ъглошлайф-а от тази седмица, същата по спецификация върви и с по-мощно зарядно за да запазят едночасовото зареждане. Не виждам причина да не върви с останалите машинки от "PARKSIDE X 20V TEAM" серията. Освен това, поне от опътването в нета се вижда, че ѝ дават 3 години гаранция, но ще видим дали е така.


                        [ATTACH=CONFIG]917806[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]917807[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]917808[/ATTACH]
                        Абе и аз питах какво пише на елементите вътре ама никой не ебава да отговори , нещо от рода на "топ сикрет" ще да е тоя случай.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Това което помня - написах, 4.35 волта. Не помня марка или нещо друго.

                          Щом трябва пак ще ги отворя като остане време.

                          Отворих - 4.2 са.
                          Последно редактирано от Ясен; 12-06-17, 23:17.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Е то това е най важното и ще даде отговори на всичко останало. Дано само да пише нещо.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              На мен не ми беше важно та не съм запомнил. Ще видя.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                                Абе и аз питах какво пише на елементите вътре ама никой не ебава да отговори , нещо от рода на "топ сикрет" ще да е тоя случай.
                                Еми французина от тубата има едно видео, където проверява реално за какво иде реч в тези "20V"-тови батериики. - https://www.youtube.com/watch?v=q12aQ80wkF8

                                Ето скрийншот с елементите вътре - Натиснете снимката за да я уголемите

Име:drill.jpg
Прегледи:1
Размер:126.8 КБ
ID:5756375

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X