Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Да де ама батерията се продава отделно
    Мислих,Мислих и на Края го измислих - Не Може така,Треа нещо да се Измисли

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      А аз по стара изпитана схема смятам да купя флекса и импакта.Отверката я имам отдавна.Очаквайте снимки.
      Забравих да спомена,че взехме и 3 флекса от 2киловатовите,но още не сме ги напъвали здраво да видим как се държат.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Камен Пецов Преглед на мнение
        Да де ама батерията се продава отделно
        И пак бива офертата ,щото дори и една батерия да имам, ще мога да я ползвам на двете машини а и така е по-достъпна цената.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Аз имам три такива батерии обаче тая батерия с зарядното идва без пари
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Първото,но само гадая,по скоро и аз питам?
            Аз откакто ползвам импакт драйвър за винтове, каквито и да са те, бормашината за такива работи съм я забравил. Ударните винтоверти са много по компактни и леки и заради удара с който работят навиват тежки винтове без много усилие (разбира се зависи и колко са мощни), а освен това което е много важно пазят главата на винта от замазване. Бормашината си е за пробиване, не за винтове, вече! Има доста клипове, вижте ги как работят.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз си харесах отвертката.
              Лидъл в Пловдив - Тракия, е с ново работно време - от 8,00 сутринта.

              Предполагам с кой ще се видя там сутринта

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                Аз откакто ползвам импакт драйвър за винтове, каквито и да са те, бормашината за такива работи съм я забравил. Ударните винтоверти са много по компактни и леки и заради удара с който работят навиват тежки винтове без много усилие (разбира се зависи и колко са мощни), а освен това което е много важно пазят главата на винта от замазване. Бормашината си е за пробиване, не за винтове, вече! Има доста клипове, вижте ги как работят.
                Аз отначало бях много огорчен от патронника защото нямаше как да пробивам с него, но после си намерих адаптер и си добавям универсален патронник
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:adapter2.JPG
Прегледи:1
Размер:9.1 КБ
ID:5756195
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:adapter.JPG
Прегледи:1
Размер:414.5 КБ
ID:5756196
                Имам и един по-малък , но той взима само до 6мм.
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Въх....

                  ...
                  Кога ги пускат тия? Че нещо се загледах във флекса.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Кога ги пускат тия? Че нещо се загледах във флекса.
                    15.06
                    Подозирам, че олх търговците още сутринта ще налетят и ще поизкупят бройките
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Мдаааам, виждам, че не само аз съм се ,,разболял" по предстоящия за пускане в продажба акумулаторен ъглошлайф Parkside.....Ще продават и от по-новото поколение батерии 20в на Парксайд. Дано да се вредя да купя...Вчера като видях брошурада на ЛИДЛ и не съм спал цяла нощ от мислене по акумулаторния ъглошлайф.
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Аз се точа на акумулаторния ъглошлайф и на 3 броя батерии 20V, само котка да не ми мине път.....
                        По стара традиция, ЛДЛ ще заредят по 20 на бройки от хубавите неща, ще има опашки ише се изкупят за минути....
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Няма опашки бе,аз минавам винаги като отворят и си зареждам всичко нужно.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                            Аз отначало бях много огорчен от патронника защото нямаше как да пробивам с него, но после си намерих адаптер и си добавям универсален патронник
                            [ATTACH=CONFIG]917605[/ATTACH]
                            [ATTACH=CONFIG]917606[/ATTACH]
                            Имам и един по-малък , но той взима само до 6мм.
                            С това и импакт драйвъра пробивал ли си в бетон/тухла и до колко успешно е било?
                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                              С това и импакт драйвъра пробивал ли си в бетон/тухла и до колко успешно е било?
                              Според мен удара на импакта не важи за пробиване в бетон/тухла .
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Ударната отверка и гайковерт удрят не в посоката в която трябва за да се пробива.

                                Кой си купил от хубавата бормашина - купил, другите ще завиждате.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X