Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
    Имам двубутален компресор. Не, че не става за дюшеци, но помпи бавно и съответно загрява. Налягане прави, но няма дебит. Съответно си купих и една "духалка" за дюшеци, тя надува бързо, но се налага да донадувам с уста, че не прави достатъчно налягане и остават меки. За малък дюшек ще става и с компресор.
    Изрично питам за комплекта помпа за гуми + отделна помпа за дюшеци НА БАТЕРИИ, X20 тийм, дето ги пуснаха днес.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Bate_Boyko Преглед на мнение
      Да обобщим че lidl в Бояна, и другите подвитошки квартали скоро няма да се отваря, също така в изток , лозенец и някой по така )

      Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
      В Изгрев има и то един от първите на веригата в София . Намира се точно в сградата на затворения комплекс на Домусчиеви .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Изрично питам за комплекта помпа за гуми + отделна помпа за дюшеци НА БАТЕРИИ, X20 тийм, дето ги пуснаха днес.
        Бях ги пропуснал, но сега ги видях в брошурата. Няма логика да не стават, но предвид цената аз не бих ги купил. На 12V двубутален компресор е 50-60лв., а духалка за дюшеци под 25лв..
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          И аз се интересувам от този компресор, захранван от батерия X-team. Гледах го днес в ЛИДЛ, но сърце не ми даваше да направя пазара на стойност 300 лева и степенувах моментните приоритети. Гайковертът с 4 ач батерия и пулверизаторът за боя са ми калежащо нужни.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Днес си купих гайковерта и докато се усетих да го тествам и да установя,че регулатора на нютоните не работи,вече бяха свършили и в двата Лидъла.Знам,че ще ми върнат парите,но аз си искам гайковерт.Гледам,че ги има тази седмица и в Австрия,та въпроса ми е -ако го дам на приятел,дето заминава утре за Австрия дали ще ми го сменят там.Иначе там дефицит за техниките няма, купувал ми е неща и на следващата седмица.
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
              Бях ги пропуснал, но сега ги видях в брошурата. Няма логика да не стават, но предвид цената аз не бих ги купил. На 12V двубутален компресор е 50-60лв., а духалка за дюшеци под 25лв..
              И се събраха 100 без малко, а тия са на батерии. Ако стават сделката минава.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                Днес си купих гайковерта и докато се усетих да го тествам и да установя,че регулатора на нютоните не работи,вече бяха свършили и в двата Лидъла.Знам,че ще ми върнат парите,но аз си искам гайковерт.Гледам,че ги има тази седмица и в Австрия,та въпроса ми е -ако го дам на приятел,дето заминава утре за Австрия дали ще ми го сменят там.Иначе там дефицит за техниките няма, купувал ми е неща и на следващата седмица.
                Какво значи че не работи регулаторът на нютоните?

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  За дюшеци имам 2модела, скил 12в на батерия нимх и някаква за 5паунда я вземах... помпят дюшеци като луди... скила със скапана батерия един двоен и един единичен и после спускането им, другата е с 4бр размер D батерии, с 4 дюрасела(така я купих) цяло лято на детето надуваемите играчки, лодки, че и един замък за скачане няколко пъти... Компресорчето не мога да го коментирам... но това за дюшеците няма как да не помпи..

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    И какво, този Импактор след моят тест със затегнатите с кръстатка болтове на алумин джантоците се оказа малко импактче......... Иначе светят готино в зелено нютон метрите.
                    Та по книга на Китаеца 400 Н/м, а след моят тест аз давам не повече от 200. Развих един с кръстатката и после го затегнах с импактченцето. Ами с кръстатия при развиване не усетих някакво усилие при развиването...........
                    Не ми се вадеше динамометричният да тестам по точно. Но работата е слаба ракия. И ако не беш голямата батерия сигурно щях да го върна.
                    Та това е по въпроса с импактчето от 200 Н/м.

                    Като извод - ако ще се пукат болтове на алуминка- 10 бара на мин едночуков Лидълец !

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Малее, днес в Монтана имаше само 5 -6 куфарчета с гайковерти и 15-20 момци готови на старта, по едно време, имах чувството. че развивам около 40км/ч. между рафтовете, и пак не успях да си взема, ама за спорта..., другия път, ще снимам с камерата..., тръпката е уникална!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Да му купиме по една риза, щом има мерак кръстник да ни става.
                        Значи PBH 1500 B2 няма съединител,а PBH 1500 A1 -има ?
                        П П за ризата размера,вече отива на XL.
                        Дизелов Jeep, не е Jeep.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от kiossis Преглед на мнение
                          И какво, този Импактор след моят тест със затегнатите с кръстатка болтове на алумин джантоците се оказа малко импактче......... Иначе светят готино в зелено нютон метрите.
                          Та по книга на Китаеца 400 Н/м, а след моят тест аз давам не повече от 200. Развих един с кръстатката и после го затегнах с импактченцето. Ами с кръстатия при развиване не усетих някакво усилие при развиването...........
                          Не ми се вадеше динамометричният да тестам по точно. Но работата е слаба ракия. И ако не беш голямата батерия сигурно щях да го върна.
                          Та това е по въпроса с импактчето от 200 Н/м.

                          Като извод - ако ще се пукат болтове на алуминка- 10 бара на мин едночуков Лидълец !
                          Ами ей го на! Трябва да свалим шапка на меринджеЙте от Лидъл, заради перфектно поднесеният продукт, разбират си от работата хората и това е!

                          П.П. Казвам го без нотка негативизъм към тях, повечето от стоките за които си лафим тука си струват парите!
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Къде са тия помпи, нещо не скивам?
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Погледнете немския ибей и ще видите, че тарикатите не растат само по нашите земи.
                              А във Варна в големия Лидл по обед си имаше налични поне 10бр.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Хммм, да...изтрихте ми мнението! Изтрихте мнение, в което показах истината!

                                ,,Бизнесът", ,,якият бизнес" на прекупвачите на ширпотребни инструменти от ЛИДЛ България, процъфтява!
                                ,,Любимите" и ,,Обичани" от всички ни персонажи на ,,Свищовлията" и ,,Самоковеца", вече имат верни последователи, в лицето на ,,Русчиклийчето" и ,,Търновеца"!
                                Надценки от близо 100 % /СТО ПРОЦЕНТА/ на евтиняк кЕтайски инструменти....
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X