Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    И в събота работят


    Така ги зареждам между обектите

    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Батерийките 18 и 20 волта реално са различни и имат различна химия. Едните се зареждат до 4.2 на елемент, другите до 4.35 на елемент.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        С една дума не са li-ion? Е, така може, не бях се замислял. Нека някой премери 20волтовата батерия колко показва след сваляне от заряд.
        Тези с по високото напрежение бяха литий полимерни, или литии желязо, такива ли имаш предвид. На лидълските обаче пише li oin гледам.
        Последно редактирано от disko04; 10-06-17, 12:37.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Пак са литиево-йонни, различни са им електролитът и положителният електрод.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Дай линк да ги видя. Ако са нещо много иновативно предполагам ще е и скъпо, изпитвам съмнения че точно Парксайд ще са в този сегмент. Ронин, приятел, я измери една 20волтова батерия след пълен заряд и кажи колко волта е, да видим как са нещата. Все си мисля че това няма да е трудно за теб.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Каквато ще да бъде акумулаторната батерия от 20 волта на Парксайд/компернас за 50 лева, литиево йонна батерия, ведно със зарядно устройство, си е подарък направо..При уловие, че в сервиз ,,бУШОНА", само 20 в батерия, без зарядно устройство, се продава за 62 /ШЕСТДЕСЕТ И ДВА / лева..
              Дано се вредим за покупки...на мен лично ми трябва 4 броя батерии, ама да видим...
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от neposlu6koto
                За пореден път чета глупост написани от теб, точно този тип батерия като от брошурата за другата седмица, а т.е. 20 волта литиево йонна батерия струва 40 лв и незнам кое е с пари и кое без пари ама както казваш, че ти трябват поне четири батерии по 10 лв разлика си е 40 кинта и не е малко...
                Къде я видя за 40 лв.?Аз си купих една и после още една по 60 и нещо лева,бележката даже снимах някъде ,мисля в тая тема.От бушона я поръчах,та ти там работиш,продаваш или ремонтираш?
                Дай подробности
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Някой навит ли е да ми свърши услуга и да ми купи отверката и да ми я прати по куриер? В нашия край Лидъл има в Петрич ама досега такива техники не съм уцелвал! Или свършват бързо или изобщо не ги зареждат, не знам!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    Някой навит ли е да ми свърши услуга и да ми купи отверката и да ми я прати по куриер? В нашия край Лидъл има в Петрич ама досега такива техники не съм уцелвал! Или свършват бързо или изобщо не ги зареждат, не знам!
                    В събота съм на първа линия у Лидъло , мога да я взема и да ти я изпратя. Да уточним : Иде реч за отверката от 37.99 лв. нали така ?
                    Последно редактирано от gucko; 11-06-17, 14:23. Причина: Допълнение
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                      В събота съм на първа линия у Лидъло , мога да я взема и да ти я изпратя. Да уточним : Иде реч за отверката от 37.99 лв. нали така ?
                      Ще пиша на лично
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от neposlu6koto
                        За пореден път чета глупост написани от теб, точно този тип батерия като от брошурата за другата седмица, а т.е. 20 волта литиево йонна батерия струва 40 лв и незнам кое е с пари и кое без пари ама както казваш, че ти трябват поне четири батерии по 10 лв разлика си е 40 кинта и не е малко...
                        Непослушко, моля, кажи ми къде батерията от 20 волта е 40 лева?
                        В ЛИДЛ / ще бъде / на 15.06.2017 г., 20 волта акумулаторна батерия от серията на ,,Парксайд" - ,,X Team", ВЕДНО СЪС ЗАРЯДНОТО УСТРОЙСТВО 49.99 лева ...
                        Трябват ми точно 4 броя / 1 брой за резерва на батерията на винтоверта от 20 волта, и 3 броя батерии за акумулаторния ъглашлйф, като планирам да купя /...
                        Ако знаеш, къде тези батерии са по 40, лева, моля кажи ми ю/ или напиши на ЛС /...
                        Поздрави!
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          ето колко струва при оторизирания сервиз и е без зарядно
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Благодаря ла линка с цената ММ Транс!
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                              ето колко струва при оторизирания сервиз и е без зарядно
                              Имаш 7 лв.куриерски и става точно 62 лв.както на бележката която съм снимал.Точно от тук и аз купих моите.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                                Ронин, приятел, я измери една 20волтова батерия след пълен заряд и кажи колко волта е, да видим как са нещата. Все си мисля че това няма да е трудно за теб.




                                Това на работила батерия,след малко и на заредена батерия
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 45 потребители онлайн. 0 потребители и 45 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X