Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Миналата седмица си купих виброшлайфа /делтшлайфа на PARKSIDE, продаван в ЛИДЛ....
    Аз ли не мога/не знам, как точно се ралоти с този инструмент или просто самият той си е недомислен, обаче счетам, че та беше неразумна, неуспешна и в крайна сметка безсмислена покупка....

    Освен , като леко ,,ренде" за изглаждане стратиците и ръбовете на дървени или мукавени врати / от старите /, аз не виждам къде мога да ползвам ето това нещо:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:parkside-multifunktionswerkzeug-pmfw-310-c2--1.jpg
Прегледи:1
Размер:29.3 КБ
ID:5755158
    Определено не всички продукти, бранидирани като PARKSIDE стават....режещите им инструменти и многофункционалните инструменти, / например: малкият ъглаошлайф, сега и този ,,мултифункционален" б...ук, акумулаторния ,,Дремел" / инструмети са зле...
    винтовертите и ръчните бормашини са ОК...Даже мтого добри, като съотношение цена-качество-възможности..
    В заключение, НЕ СИ купувайте това изделение, сочено по-горе в настоящото мнение!
    Последно редактирано от andreiS40; 25-05-17, 23:42.
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Недей така генерално да определяш кое е боклук. Зеге от марката ползвам вече 4 години и все още не успявам да го убия, 12в "дремел" също ми върши чудна работа, а с нещото горе нарязах и разглобих стара дървена каса за врата без да бутна или повредя нито една плочка на банята с което вече си е избило парите за покупката [emoji1]
      Та аз лично съм много доволен от мултинещото
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Още едно мнение в защита на нещото - ползва го приятел, който строи къща в момента и е абсолютно доволен от покупката.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Точно този "виброшлайф", ми свърши такава работа,че се изплати за един ден работа! Това,че не можеш да му намериш приложение,не означава че инструмента не става!Аз съм предоволен от него!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
            Миналата седмица си купих виброшлайфа /делтшлайфа на PARKSIDE, продаван в ЛИДЛ....
            Аз ли не мога/не знам, как точно се ралоти с този инструмент или просто самият той си е недомислен, обаче счетам, че та беше неразумна, неуспешна и в крайна сметка безсмислена покупка....

            Освен , като леко ,,ренде" за изглаждане стратиците и ръбовете на дървени или мукавени врати / от старите /, аз не виждам къде мога да ползвам ето това нещо: ...
            Аз пък от досегашната му употреба съм много доволен. Свърши ми доста добра работа на места, където няма как да завра друг инструмент или бих рискувал наранявания, ако го направя. Примерно, трябваше да оправя водооткапващия ръб на балконски парапет като за целта направя прорези в циментова мозайка. Мястото е шибано - трябва да се действа близо до стена и без да виждаш какво правиш. Флекс (дори и малък) едно, че е много трудно или невъзможно да напъхаш и второ, че трябва да се работи прецизно в неудобна поза и рискуваш да направиш поразия.

            Друга употреба беше при изработката на врата - доста улесни вкопаването на панти и направата на гнездо за брава. Изобщо, инструментът е удобен за по-прецизни работи на труднодостъпни места.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз имам такъв инструмент, не е Парксайд и не е на Лидл, но върши добра работа. А на Лидл хубавото им е, че ако не те кефи покупката, можеш спокойно да я върнеш. Аз съм връщал неща, които купих импулсивно и после проумях, че не ми трябват. Това пък ми дава свободата да взимам разни инструменти от там и като ги тествам, да преценя дали да ги оставя или да ги върна.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Колеги БЛАГОДАРЯ ВИ! Причината е в мен! Спасихте инструментчето !
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Въх....













                  Лично аз ще олекна със 180 лв.на 15 дата
                  Винтоверта му дават 180 нютона,като гледам е импакт май
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Въх....













                    Лично аз ще олекна със 180 лв.на 15 дата
                    Винтоверта му дават 180 нютона,като гледам е импакт май
                    Импакт ще рече, че завива/развива с откат по посока на въртенето или има удар успореден с остта и може да се ползва за бетон?

                    WG 2.7 CRD

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Тия 180 нютона,ако бяха истински все си мисля,че спокойно можеха да му сложат 1/2 инч глава.Иначе цената му е в пъти под съответните маркови.Дано да е як.
                      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                      Враца

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                        Импакт ще рече, че завива/развива с откат по посока на въртенето или има удар успореден с остта и може да се ползва за бетон?
                        Първото,но само гадая,по скоро и аз питам?
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Удря като гайковерт най- общо казано. Удара е по посока на въртене, а не успоредно на оста.
                          I'm not Lost, I'm Discovering !

                          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Първото,но само гадая,по скоро и аз питам?
                            По скоро завива/отвива с откат.Най полезен е при завиване/развиване на винтове за бърз монтаж в бетон или завиване на ЯКИ винтове в дърво - примерно 10/300мм. За пробиване в бетон няма да стане.
                            Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                            Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Винтоверта го имам от една година , и като цяло съм доволен. 180 нютона няма , даже има тест в нета на гайка на джанта затегната на 180 Нм и не можа да откине а само блъскаше. Иначе съм пробивал в бетон и се справя като за винтоверт. Батереята е добра и държи доволно много, а се зарежда за час, има си и индикатор. Моя е по-старият модел с осветление над спусъка а не долу на батерията, но това са козметични промени. Иначе и аз бих избухнал с акумулаторният шлайф чакам го от две години ,щото е съвместиа батерия с тази на винтоверта и ще ми станат две...
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                За батериите не знам колко са съвместими, но и аз ще олеквам за него гайковерт
                                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 21 потребители онлайн. 0 потребители и 21 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X