Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    За съжаление калорифера е свършил...И ще се купува конвектор.Помещението е изолирано,но едната стена е цялата стъклена витрина 2ен стъклопакет и е 50кв(хранителен магазин).Досега бях с печка с реотани-2 дена и явно пак ще се мръзне...Както и да е стига офотопик,благодаря на всички за отговорите!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Мисля, че в Търговище имаше. Пишете тази вечер, ако утре сутрин трябва да проверя, че съм от 8,30 на работа.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Днес батерийката за стартиране на кола пак ме спаси. Жената де ама аз щях да търча през половината град да евакуирам изоставената кола.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          В Румъния пускат новия лазер(този със статива) https://www.lidl-service.com/static/.../304474_BG.pdf . По спомен някой се похвали лятото че го е купил от Германия, ако може да сподели впечатления!

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
            За съжаление калорифера е свършил...И ще се купува конвектор.Помещението е изолирано,но едната стена е цялата стъклена витрина 2ен стъклопакет и е 50кв(хранителен магазин).Досега бях с печка с реотани-2 дена и явно пак ще се мръзне...Както и да е стига офотопик,благодаря на всички за отговорите!
            Не знам къде живееш, но в Лидъл в Надежда преди Бакърена фабрика вчера имаше сигурно поне 10. В който и магазин да попиташ, ще ти кажат къде има наличност и или ще я изтеглят, или ще ти я запазят да идеш да си я вземеш. Пробвай и ще се получи

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Някаква ловна камера 5МП имало.. 100 и нещо намалена. Дали става за наблюдение на село, докато но няма? Не знам какво включва. Май е с флашка.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                В Румъния пускат новия лазер(този със статива) https://www.lidl-service.com/static/.../304474_BG.pdf . По спомен някой се похвали лятото че го е купил от Германия, ако може да сподели впечатления!
                Този, който поръчах и пристигна, беше доста неточен(може да се види на видеото по-долу). След като им писах, пратиха друга бройка, която се оказа перфектна като точност. Та, съвета ми е, който си го вземе, задължително да му тества точността, преди да тръгне да разчита на него за някаква работа.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Колеги скоро ще пускат ли пак машинката за заточване на вериги ? Вчера взех на заем от един колега една да пробвам и учудващо добре се справя .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                    Този, който поръчах и пристигна, беше доста неточен(може да се види на видеото по-долу). След като им писах, пратиха друга бройка, която се оказа перфектна като точност. Та, съвета ми е, който си го вземе, задължително да му тества точността, преди да тръгне да разчита на него за някаква работа.

                    Не видях проблем ? Обясни?
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      И аз следя за машинка за заточване.
                      Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Не видях проблем ? Обясни?
                        Както се вижда в клипа, сложил съм листчета точно по изобразената линия, на еднакво разстояние от центъра. Когато преместя центъра на лазера, се вижда че листчета вече на се наравно с линията, а това не е нормално. При втората бройка която получих, на същия тест, колкото и да го въртя, няма никакви разминавания.

                        Между другото, направих подобен тест в един от строителните хипермаркети, с един хич не евтин син бош, който също показа подобно разминаване, което доста ме учуди.
                        Последно редактирано от M.A.K.; 20-12-18, 06:42.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                          Този, който поръчах и пристигна, беше доста неточен(може да се види на видеото по-долу). След като им писах, пратиха друга бройка, която се оказа перфектна като точност. Та, съвета ми е, който си го вземе, задължително да му тества точността, преди да тръгне да разчита на него за някаква работа.

                          Благодаря за споделеното! Май ще пропусна, пак са надули цената при нас, а и похарчих бюджета за работната лампа на 12 волта. Иначе ето ги новите неща за в събота https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=797&week=1 .

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Явно е до бройка. Аз взех три от акумулаторните лампи за подаръци. Реших да ги заредя - едната батерия е умряла. Не иска изобщо да зареди. Иначе за лампата - много съм доволен...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Audi_V6 Преглед на мнение
                              Явно е до бройка. Аз взех три от акумулаторните лампи за подаръци. Реших да ги заредя - едната батерия е умряла. Не иска изобщо да зареди. Иначе за лампата - много съм доволен...
                              Това за разредените батерии явно е масово, чета оплаквания и в другите форуми. Моята се зареди точно за час. Вчера я тествах на икономичен режим, изкара 5 часа и половина, а батерията беше още на жълто и червено. Като имам пак възможност ще я доизточа. Иначе батерията е съвместима с винтоверта и ъглошлайфчето- тествано. От клиповете където съм гледал, трябва да стане и на гайковерта, импакта, циркулярчето и зегето. Тази на акумулаторната ножица не е съвместима с нищо от изброените.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от M.A.K. Преглед на мнение
                                Както се вижда в клипа, сложил съм листчета точно по изобразената линия, на еднакво разстояние от центъра. Когато преместя центъра на лазера, се вижда че листчета вече на се наравно с линията, а това не е нормално. При втората бройка която получих, на същия тест, колкото и да го въртя, няма никакви разминавания.

                                Между другото, направих подобен тест в един от строителните хипермаркети, с един хич не евтин син бош, който също показа подобно разминаване, което доста ме учуди.
                                Може би не разбрах точно.Това което видях е че хоризонтално, линията е еднаква на двете листчета.А къде е центъра на вертикала няма значение.Дали е по нагоре или по надолу,застъпва еднакво на двете листчета.

                                Поне на клипа не виждам проблем.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X