Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Проблем. Умря ми 2 А батерията. Като я включа на зарядното ми светят зелената и червеата индикация и мигат. Касовата бележка я намерих, но в нея е и зарядното. Съвет как да процедирам?
    Ако са отделни позиции по касовата бележка могат да се връщат поотделно.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      А какво и направи на батерията че така?

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        На мен са ми сменяли батерия, но не помня колко месеца бяха минали... тоя верт съм го хвърлил на един от обектите, миналия ден ми притрябва и не бачка, зарядното мига развалена бат.... меря умряла работа... разглобих я и я закчих на Имакс-а, лоу чардж, закачих една от бошовете колкото да излъжа проверката и газ... сега го тествам, най-мнoго БМС-а да му е за смяна и тогава ще го ъпгейдна на 2.5ач

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          А какво и направи на батерията че така?
          Аз съм си талант, но в случая нямам вина. Сиреч невинен, за протокола. Работа с 4 амперовта постоянно. Веча скъса 2 накрайника. Малката бат. съм я ползвал 2-3 пъти по малко и винаги я дозареждам.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            https://youtu.be/GBVXPGDBCoI

            Това от тази сутрин.Сигурно и е студено.3 Амперчасовата батерия.

            Сложих я да се топли,да видим.

            Дане е нощувала в колата на студа?
            Под 5-6 градуса лич не искат да се зареждат. Като се стопли и тръгва
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Някакъв спомен имам че батериите не бяха с такава гаранция,но дано не съм прав.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                За комплекта зарядно-батерия пише 3 години гаранция, но със звездичка доуточняват само зарядното https://www.lidl-service.com/static/.../290853_BG.pdf . За батерията нищо не споменават. Само за батерия 4Ач закупена от филиалите пише 6 месеца гаранция https://www.lidl-service.com/static/.../297720_BG.pdf . Явно трябва да се пита на клиентския номер как стоят нещата.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                  Дане е нощувала в колата на студа?
                  Под 5-6 градуса лич не искат да се зареждат. Като се стопли и тръгва
                  Да, постоянно седят там,но за пръв път така се случи.Позагря се и тръгна да се зарежда.Работи
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Благодаря. Може и от студа да е. Ще я сложа на топло.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Моя верт една година стоя в колата и не е имал никакави проблеми при каквито и да е градуси и никога не съм го дозареждал, имам го от 2г поне.
                      Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                      Ford Fiesta 1.4 Tdci

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        То по принцип някъде в упътването си пишеше да не се държи на студено. Ако е била на студено да не се зарежда или ползва докато не се позагрее.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          И след една вечер на топло пак не се зарежда. Ще ходя да се разправям и ще докладвам за резултата.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Батерията е с 3месеца.

                            От ак. отвертки до 30-35лв дали може да изкочи нещо по-добро от лидълската. Тези в К. на половин цена съм ги пропуснал...
                            Нещо за бойна готовност ми трябва (ако 12Vия са ми го заели) , за някоя мебел.. Вкъщи. Неоправдано ми са 35лв за един-дваж в годината. По скоро ще взема хубав комплект класически отвертки, но имам едни стари powerfix... които леко ме дразнят.

                            Пп. Това гедоренце за какво може да послужи? Нямам тресчотка.
                            https://www.lidl.de/de/powerfix-270-ratschenset/p289427

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Гедоренцето е с тресчотка 1/4, реплика на тресчотката wera ziklop. Но при лидълската тресчотка са спестили заключващия механизъм...
                              Последно редактирано от batVenci; 11-12-18, 22:28.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                                Гедоренцето е с тресчотка 1/4, реплика на тресчотката wera ziklop. Но при лидълската тресчотка са спестили заключващия механизъм...
                                на 1.25м ли имаш предвид? https://www.youtube.com/watch?v=B-xHUn9EBrM
                                Супер изглежда Верата, но е маса пари.
                                Иначе гума ще има ли сила да смени? Не ми трябва за кола, но поне една гума да сменя ще ОК.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 75 потребители онлайн. 0 потребители и 75 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X