Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    От доста време го чакам тоя верт, но като му гледам цената... май по-добре да го поръчам от Германия.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Аз още не съм износил четковите уреди.

      Безчетковия флекс по-тихо ли работи? Това е единственото, което може да ме накара да го купя.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Aз съм във фаза на чудене за винтоверта, гледам в Германия цената му е паднала с 10 евро(вече е 65 с доставката), ама не ми се занимава с доставки, пък и не съм правил досега. Иначе 190 лева е очаквана цена, като знам че в Румъния беше 188. Тъпото е че ще минат няколко месеца и ще вземат да пуснат ударен от същата серия, та ще се ядосвам после. Другото което не ми се връзва, ако човек реши да купи и трите машинки, ще се зарине с батерии и зарядни. Батериите никога не са излишни, но две от зарядните ще са ненужни. Старата схема с бодита в куфари отделно , батерия отделно и батерия със зарядно, като че ли беше по- разумна. При тези поне зарядните за 2,5 и 5Аh са еднакви 95W. На серията Х20 бяха 65W за 2Ah и 85W за 4Ah.
        Друго което виждам, поне за винтоверта, е разминаване в гаранционните условия на упътването(5години) и в сайта им 3години. Ще трябва явно да питам кое е актуално на клиентския им номер. Другите са си с по 5 години в сайта.
        Последно редактирано от mitko 53; 29-11-18, 11:16.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          И тресчотките циклоп са доста интересни. Но без заключващия механизъм, както е при оригинала на Вера, струва ми се, ще са доста гъвкави за сериозна работа...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Най сетне дойде в България акумулатлрния ъглошлаф Parkside от серята Performance. Няма да се спи в нощта на следващия понеделник (03.12.2018г.)
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Гледам е Полша ще продават Блек и Декер https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?id=1078&week=2 ,в Словакия също , в Германия миналата седмица предлагаха едно Метабо, интересно какво още ще измислят.
              Последно редактирано от mitko 53; 29-11-18, 19:00.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                ... Германия цената му е паднала с 10 евро(вече е 65 с доставката), ама не ми се занимава с доставки, пък и не съм правил досега. ...
                Никакъв проблем, освен ако не си извън София. За немския Лидл ти трябва Пейпал, че кредитна карта с адрес в Бг не щат.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                  Най сетне дойде в България акумулатлрния ъглошлаф Parkside от серята Performance. Няма да се спи в нощта на следващия понеделник (03.12.2018г.)
                  260лв за тоя шлайф струват ли си?
                  Аз до сега не съм попадал в ситуация да трябва да режа нещо и да няма ток на близо. А цената на лидълските неща взе да отива прекалено близо до истинските марки...
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Колеги ,опомнете се,винтоверт девалт със зарядно,куфар и две малки батерии ,чисто нов се намира за малко над 200 лв.Вярно нисък клас,но със сигурност по добре.А там,кеф ти батерия 2,3,4,5 амперчаса,заряд за 40 Мин.Кеф ти зарядно за две батерии едновременно и т.н

                    Този перформънс може и да е ок,но цената не е добра,нито политиката с батериите.В момента си купувам боди на макита и девалт каквото ми потрябва и почвам да работя,да си купя флекс и да се оженя за една пет амперчасова батерия ,да чакам промоция или поръчка от Германия,айде няма нужда.Всеки сам си решава.
                    Според мен покупката на винтоверт и флекс само с този модел батерия е прецакване отвсякъде, особено на такава цена.

                    Бърза справка,куфар,две батерии 2 Ах. 18 в. 115 лв.Зарядно бързо.

                    Не продавам нищо.



                    Гайковерт.950 нютона батерия и зарядно,и не каква да е батерия.. куфар


                    220 лв.безчетков



                    На който му трябва,ще ги намери.Ако Лидъл ударят цените на половин,е далавера.Мен ме загубиха отдавна.



                    Уникална машина 796 цена 170 лв.само бодито.

                    Това по бърза справка в нета,някои от тези търговци ги познавам лично.Спрях да работя с макита,но подозирам че и там цените са подобни,само за протокола,за мен макита правят най качествените батерии...

                    Замислете се на кой да залагате.
                    Последно редактирано от Roninn; 29-11-18, 22:36.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Колеги ,опомнете се,винтоверт девалт със зарядно,куфар и две малки батерии ,чисто нов се намира за малко над 200 лв.Вярно нисък клас,но със сигурност по добре.А там,кеф ти батерия 2,3,4,5 амперчаса,заряд за 40 Мин.Кеф ти зарядно за две батерии едновременно и т.н

                      Този перформънс може и да е ок,но цената не е добра,нито политиката с батериите.В момента си купувам боди на макита и девалт каквото ми потрябва и почвам да работя,да си купя флекс и да се оженя за една пет амперчасова батерия ,да чакам промоция или поръчка от Германия,айде няма нужда.Всеки сам си решава.
                      Според мен покупката на винтоверт и флекс само с този модел батерия е прецакване отвсякъде, особено на такава цена.

                      Бърза справка,куфар,две батерии 2 Ах. 18 в. 115 лв.Зарядно бързо.

                      Не продавам нищо.



                      Гайковерт.950 нютона батерия и зарядно,и не каква да е батерия.. куфар


                      220 лв.безчетков



                      На който му трябва,ще ги намери.Ако Лидъл ударят цените на половин,е далавера.Мен ме загубиха отдавна.
                      Анатолий, моля те да си редактираш поста. Посочил си едни ментета от едни прееб@лници....
                      Особено гайковерта е 1000% ментак.

                      Само погледни надписите на батерията......

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                        Анатолий, моля те да си редактираш поста. Посочил си едни ментета от едни прееб@лници....
                        Особено гайковерта е 1000% ментак.

                        Само погледни надписите на батерията......
                        Ванка,казах че някои от търговците ги познавам лично,ти също знаеш ,не продавам и не защитавам никого.Девалт 777 със всичко идва на 220 лв.с малките батерии,аз имам три или четири комплекта.Не са като 795 и 796,но носят без проблем на бой.

                        Коментирам цената на читава маркова машина със перспектива,сравнена с може би добра машина със една батерия и толкоз,при близки цени.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          На така наречения безчетков гайковерт 950nm му се вижда четковият двигател през прорезите. Поне аз така мисля. А иначе аз съм със серията на Макита и бодитата наистина ми излизат евтино от ибей и ако Лидъл вдига цените това не е добре.
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            В оказион виждам девалт винтоверт с една батерия, с жълта кутия само за 65 лв, новичък. Моля да го разгледам. Собственика казва: "няма да ти го дам, че като знам какво менте е после само ще ме псуваш".
                            След около месец отново минавам от там и още стои на витрината.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Там има и бензинопил Щил за 130лв, и всички бошове
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                ...Няма да се спи в нощта на следващия понеделник...
                                Иди на лекар. Сериозно!
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X