Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Моите макити са на по 10-12 15 години и особено ъглошлайфа е подложен на плочкаджийска работа и гълта яко прах. Едни четки съм му сменил.
    Но на тях никъде не пише колко "герца" са.
    ПП: В бригадите в Италия, единствено Де Валта издържаше колкото макита.
    Войнишки го чаках три седмици да ме лъже за едни четки и си поръчах от Бургас.
    А, и последните четки, дето си купих от него, издържаха 6 месеца .
    Последно редактирано от TigerHunter; 02-05-17, 21:17.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
      Нищо си им няма на макитите. За мен си остават най-сериозната техника. Тия с надписи на руски да ме извиняват, ма ми миришат на ментаци.
      И за трите имам фактури и гаранционни карти от магазина на "Войнишки"-Банско.За съжаление го разбрах едва когато занесох двата гаранционни за ремонт и реших да си купя трети докато чакам ремонтните.Иначе каките са дори по учтиви от когато продаваха баш макита.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        При тоя съм се заклел да не стъпя повече, камо ли да си оставя машина за ремонт.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
          Воопште не съм се интересирал преди десет години от къде идват.Важното беше че при мен живееха поне пет...и то на сериозен напън.
          В момента два от трите GA4530 са на гости на съгражданина ти войнишки,не навършили шест месеца...
          На третата година успях да изгоря ротор ...23 лева от Войнишки и пак на работа.....а и два пъти сменявам корона и пиньон .
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            СмЕтай...
            Яла 'ти пОкажа перфоратор от 2003 и 115 флекс от 2007.
            Перфоратора е с четки от онлайн и си бачка доволно. Флекса с чети войнишки изкара 6 месеца.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              ...
              Войнишки го чаках три седмици да ме лъже за едни четки и си поръчах от Бургас.
              А, и последните четки, дето си купих от него, издържаха 6 месеца .
              На изток от Дупница всички ни смятат за талибани...за това четки за макита са едва 3,50лв с ДДС във войнишки.По тънко от кутия презервативи - баси...ма поне да издържаха колкото презервативите...

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                На третата година успях да изгоря ротор ...23 лева от Войнишки и пак на работа.....а и два пъти сменявам корона и пиньон .
                Ако е 9554 или 9555 мога да ти направя подарък два чифта пиньон,корона и корпус.Даже може и некой читав ротор или статор да се намери.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Ми...да се похваля или оплача,имам към 7-8 такива,ама все търся нещо дето да ми е с една идея по удобно.
                  Да ама ти до колкот съм.....бассипакнемаинтервал
                  разбрал си вадиш ляба с тез машини!
                  А па аз я тура нЕкой корниз на селотУ,я сглобя некоЙ мебел некога!
                  Един БОШ зелен от стоене му се пре..ба батерията!В годината един месец работа преко сили!Никел метална батерия.За това бих си взел един УЙДЪЛСКИ с литиева.Не за 4-500 доларки!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    За перфоратора и миксера има ли някакви наблюдения?
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Миксера го ползвам повече от година (в строеж на къща) и съм адски доволен. Бърка разтвори за зидария, пърлфикс, пясък и цимент, денкол и каквото се сетиш. Стабилна машинка излезе.
                      Виж, перфораторът даде дефект почти веднага, но пък ми го смениха с по-мощен при рекламацията

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Сина каза че днес имало плакат с някаква машина от рода на винтоверт ,но не виждам никъде такова нещо.По късно ще мина да видя
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Вероятно става въпрос за саблен трион 700W. 85лв му искат тук, в Румъния 149 леи х 0.43 = 65лв.... явно сме им дръпнали по стандарт на живот!?!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Иван-бан Преглед на мнение
                            ...явно сме им дръпнали по стандарт на живот!?!
                            Може транспортни разходи да са
                            Има голямо намаление на консумативи за мулти-инструмента от четвъртък.
                            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Ново двайсе от днес.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл1.jpeg
Прегледи:1
Размер:99.7 КБ
ID:5752410Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл2.jpeg
Прегледи:1
Размер:100.0 КБ
ID:5752411Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл3.jpeg
Прегледи:1
Размер:99.4 КБ
ID:5752412Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл4.jpeg
Прегледи:1
Размер:98.2 КБ
ID:5752413Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл5.jpeg
Прегледи:1
Размер:99.3 КБ
ID:5752414Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл6.jpeg
Прегледи:1
Размер:98.0 КБ
ID:5752415Натиснете снимката за да я уголемите

Име:лидл7.jpeg
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5752416

                              Мислех и сабленият трион да взема,но тъй като имаме един който ползваме от дъжд на вятър реших,че няма смисъл да отлежава.
                              Нещата като за начало изглеждат добре.
                              Бъркалката има софт старт и ключове за пристягане в комплекта та на първо четене бива.
                              Перфоратора чак грес има да не повярваш.Мирише си на китай както обикновено,но вярвам на тия дето го ползват няма да им пречи.
                              Окомплектовката си е стандартната.Като за 200лв толкова.
                              Имаше заредени машини като отидох към 8:00 та който реши,че му трябва нещо ей го на как изглежда.
                              Няма страшно в умирачката...
                              Страшното е да си жив!...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Гледам че разни бригади по обекти го ползват и са доволни,дядката и той има същия,но аз не съм го пробвал макар че преди малко му бях на гости.Мисля че с тия 3 джаула е подходящ за къртене на конзоли в бетон,понеже е лек.Аз ползвам за тая работа доста по тежък и понякога ми капват ръцете,чак го прегръщам,за две седмици имаме 180 конзоли.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 17 потребители онлайн. 0 потребители и 17 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X