Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Някой с впечатления от оберфрезата на парксайд! Необходима ми е оберфреза и се замислям за тази от Лидл, като ще се ползва любителски по няколко пъти в годината!
    HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
    VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
    Няма да е все така!
    Нула две осмици 724 пет едно пет 1

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Lidl от 2011г. досега са пускали три модела оберки, като последният POF 1200 C2, не го пуснаха в България, гледах го скоро в продавалниците, явно внос от Германия или Румъния. Аз имам два броя от първия модел А1. Тогава беше(2015г.) добра далавера- оберка с 12 фрезера за 80 лева. Тогава купих две, едната за братовчеда. Моята обаче изгоря в пожар, стопиха се пластмасите, но за учудване, като включих двата кабела който стърчаха, фрезата работи, само грее предният лагер, явно от температурата нещо се е прецакал. После братовчедът ми подари неговата та мога да споделя впечатления. Много корава машинка, инсталирана на маса, се е случвало да бръмча по час, два без прекъсване. Когато е на маса, задължително я връзвам към прахосмукачка, на цялото стълбище си правих первазите с нея. Фрезерите към нея, обаче не са най- добрите, на половината лагерчетата се разпаднаха. За новите модели нищо не мога да кажа.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Lidl от 2011г. досега са пускали три модела оберки, като последният POF 1200 C2, не го пуснаха в България, г.
        Аз точно за този модел питам, че го гледам в ОЛХ за 130 лв го продават. Вероятно и той като предните модели ще е качествена изработка..... Но щом не е пускан в БГ Лидл няма да има гаранция!
        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
        Няма да е все така!
        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Taзи цена 130лева си е направо наглост, ето я истинската https://www.lidl.de/de/parkside-ober...200-c2/p259310 , ако сложиш и 5 евро доставка стават 80 лева.
          Ако приемем цикличността на лидълските предложения, оберките ги пускат тука края на декември или януари. Тази година обаче пропуснаха, вероятно че есента имаше разпродажби на стария модел https://www.lidl.de/de/parkside-ober...200-b2/p233551 на половин цени.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Изобщо не съм доволен, писах някъде преди. Ротора играе 2 мм (ДВА МИЛИМЕТРА). Счупи и се застопоряването на ротора за стягане на фрезера. Имам 4 оберфрези и тая ми е най-калпавата.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Moята няма грам луфт на шпиндела, застопоряването си е ОК, само ме дразни че няма маншони на направляващите и финна настройка на потъването. Гледам новият модел има фина настройка. Но за 80 лева с 12 фрезера нямаше такава цена. Става въпрос за този модел https://www.lidl-service.com/cps/rde...OF%201200%20A1 . Ако измислят някоя на 12мм. задължително ще си взема.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Фрезерите не са кой знае какво - http://www.sandkltd.com/%D0%BE%D1%82...%B1%D1%80.html

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Моята вървеше с този комплект http://www.zigifly.com/igrachki/kons...ured-parkside/ , но както споменах не струват, разпадат се лагерчетата, добре че имам два комплекта.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Абе същия е бе човек. Поне 50 комплекта съм продал от тях. Както ти казах - имам фрезата и фрезерите и ми е ясно качеството...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Днеска му се отвори работа на малкия флекс. Шлайфах малко греди. И диска със шкурката е от там.
                      Доволен съм. Единствен недостатък му намерих - много е яка пружината на спусъка. Чак ме заболява ръката от стискане, ама със сигурност го държа здраво
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:LFlexLidl.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5797485
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Тея щанц клещи май стават само за CW и UW профили (стенни).. за CD към UD май няма да влязат ??

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                          Абе същия е бе човек. Поне 50 комплекта съм продал от тях. Както ти казах - имам фрезата и фрезерите и ми е ясно качеството...
                          Кой модел имаш , от коя година? И аз я имам, както писах и имам друго мнение за качеството.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            ОчевАдно е. Нямам идея какъв ми е модела и от коя година е. Не вярвам да са задобряли съществено, имайки в пред вид, че наскоро ми пращаха друга машинка (говорих за нея - ролков шлайф), която ми изгоря в ръцете за 2 часа работа.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              За задобряване и дума да няма, с годините напред само компромиси правят с качеството.
                              Ето един модел от 2009г. https://www.gumtree.com/p/other-powe...ed-/1270692269 , разликите са очевидни. А ролковият и аз го имам, бетон е . Явно си пак си изтеглил къса клечка.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                А кажи ми как става тая работа де! Аз все къси клечки тегля от лидл, па при тебе всичките "бетон", "желязо" и т.н. Ще вземе някой да си помисли, че си рекламно лица на Лидл...

                                ПП. Не приемай поста ми за заждане! Харесвам Лидл, както виждаш - купувам си чат-пат някоя излишна машинка. Но за основна работа не стават.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X