Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Kaто стана въпрос за ъгошлайфи, направих сефтето на дошлият от ремонт(подмяна) нов модел акумолаторен 20V.С 4Ah батерия се представи учудващо добре, успях да заточа 16 мотички на мотокултиватора, без да ги демонтирам, с една батерия и остана още ток в нея. Това към 20-30 минути сериозно пилене с почивки само да превътя следващият чифт мотички. Дано изкара поне по- дълго ползване от предния.
    Преди малко правих първи проби на новия, кабелен винтоверт. Под ръка имах винтове само 6Х60, та не е някакъв показател тестът, но ги завърташе без зор в две ПДЧ-та. Със свредло 10мм. пробива без проблеми в същите, на метал още не съм го пробвал. Патронникът стои стегнато, без големи луфтове за този тип закрепване.Ергономичен и удобен е в ръката. При първа възможност ще го пробрам дали ще пребори 8Х200мм. амо винтове в чамови трупчета.
    Последно редактирано от mitko 53; 23-08-18, 13:27.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      ... Преди малко правих първи проби на новия, кабелен винтоверт. ...
      Да не си спал в събота пред магазина? Че в рамките на час и половина след отварянето в 3 магазина по трасето нямаше и помен от винтоверти. Та, тази "Супер събота" малко ментелива ми се видя ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Този път не бях аз дежурния пред магазина, бях цяла седмица в Лом. Братовчедът се нагърби този път със задължението. Отишъл в седем и нещо в лидъла в Борово и за късмет сварил последните две бройки.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Винтоверт с кабел съм си купувал за 40 лв от Емаг. Вероятно е било някой черен петък, щото сега не го виждам. Но предполагам, че с повечко ровене ще се намерят на такава цена и на други места. Емаг също са 3 години гаранция и по-доброто е, че гаранцията и фактурата ми стоят в профила и не мога да ги загубя (както го правя с по-голямата част от машинките ми от Лидл). Куриерите при ремонт са за тяхна сметка от адреса. Тъй че не е голяма загуба, че са били само зарибяващи бройки. Скоро ми върнаха парите за едно ъглошлайфче, което беше в края на гаранцията си. Работеше, но пружината в ключа му се беше скоравила и беше невъзможно да се пусне с един пръст. Та сервиза им май е фиктивен, щом вместо да ми сменят пружинката или ключа ми върнаха парите. Ма той и на Лидл е такъв...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            При първа възможност ще го пробрам дали ще пребори 8Х200мм. амо винтове в чамови трупчета.
            За кабелния не знам, но понеже сега правим един навес и работя с ударния винтоверт с 20в батерия- основните греди са 100х100 и винтовете са 8х180 двайсетина винта + 10 отвора ф14 пак в същите греди не успяха да го спънат дори не го усещам да се тормози докато навива, а и батерията още не мрънка за ток, та с две думи от верта съм доволен
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от viktorson Преглед на мнение
              Флексчето, което пускат другата седмица звучи примамливо. Някой да сподели отзиви? Предполагам със читави консумативи ще работи добре...(за хоби нужди)
              [ATTACH=CONFIG]967110[/ATTACH]
              Не си го купувай, т нар ,,малък ъглошлаф" 125 мм на ,,Парксайд". Имамго в мазетое, вече повече отбгодина. Нитоне малъ, нитонможе да се използва за работа с една ръка ( което е най важнотонкачество, заради коетонсе купува малък ъглошлайф). За финал, има изключително кедъгава система с предпазител, коятонправо практически невъзможно да се работи с една ръка.
              В заключение: въпреки много примамливата цена, 125 мм ъглошлайф на ,,Парлсайд" е един ерзац инструмента, който не си заслужава!
              Гореизложеното е базирано на преки лични впечатления от работата с тазо ,,малък" ъглошлайф! Това е ,,нито риба, нито рак"!
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                Винтоверт с кабел съм си купувал за 40 лв от Емаг. Вероятно е било някой черен петък, щото сега не го виждам. Но предполагам, че с повечко ровене ще се намерят на такава цена и на други места. Емаг също са 3 години гаранция и по-доброто е, че гаранцията и фактурата ми стоят в профила и не мога да ги загубя (както го правя с по-голямата част от машинките ми от Лидл). Куриерите при ремонт са за тяхна сметка от адреса. Тъй че не е голяма загуба, че са били само зарибяващи бройки. Скоро ми върнаха парите за едно ъглошлайфче, което беше в края на гаранцията си. Работеше, но пружината в ключа му се беше скоравила и беше невъзможно да се пусне с един пръст. Та сервиза им май е фиктивен, щом вместо да ми сменят пружинката или ключа ми върнаха парите. Ма той и на Лидл е такъв...
                Tози за 40 лева не беше ли някаква едноскоростна пръчка, такива спомени имам? Едноскоростни се намират до 50 лева без проблем. Двускоростните са около70-90лв.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  ... Едноскоростни се намират до 50 лева без проблем. Двускоростните са около70-90лв.
                  Именно. Съпоставим като тт данни Райдер (RDP-CDD02) в момента е от порядъка на 72-90 лв. Скил (6221 AA) си държи 90-100 лв.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                    А аз да питам - точиларката за вериги от идния четвъртък става ли за нещо. Има ли достъпни дискове и като се износи неравномерно профила на абаразивния диск - ко прайм

                    Благодаря
                    Последна информация след телефонна справка от сервиза на Стар лозенски път- имат налични дискове с размер 104Х22Х3,2мм. Цената е 7 и нещо лева, не запомних точно.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Имам и двускоростната пръчка на скил за 100 лв. 2 пъти в гаранцията си ходи за пренавиване (или нов ротор). И в момента ми е разглобен в една кофа. А това за 40 лв вече си излезе от гаранцията и още работи.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Taзи оферта 40 лева не беше ли от черния петък на 2016г? Чудя се каква е тази гаранция под 2 години. А на Скиловете са извесни слабостите, особено полиамидното зъбно колело, където се изронва,после нов ротор на цената на машината.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Някой да има или да знае нещо за менгемето и ключовете с тресчотки, които пускат в понеделник, стават ли за работа?

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            Taзи оферта 40 лева не беше ли от черния петък на 2016г? Чудя се каква е тази гаранция под 2 години. А на Скиловете са извесни слабостите, особено полиамидното зъбно колело, където се изронва,после нов ротор на цената на машината.
                            Не ми се е изронило колело. И двата пъти си изгоря от зор. Сега е в кофата заради захранващия блок, но не ми се занимава с него вече. Иначе си прав - на тоя от емаг още не му е изтекла гаранцията. Накара ме да поровя. Грешка съм бил в цената. Не е бил 40 лв, а 25...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Aз утре моя мисля да го напъна за проба с 6Х180 и 8Х200, Та ако се троши, да е навреме да си взема парите. За 8 милиметровите винтове малко ме съмнява да се справи, но да видиме.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
                                Някой да има или да знае нещо за менгемето и ключовете с тресчотки, които пускат в понеделник, стават ли за работа?
                                Ключета с тресчотка имам - още не съм удпял да счупя някое. Менгемето и аз го заглеждам...
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 38 потребители онлайн. 0 потребители и 38 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X