Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
    Сигурен съм че ако не правеха така, могат да продават нещата още много по евтино. В цената тия неща са калкулирани.
    То всичко е калкулирано в цената. Ама понякога за клиента цената не е всичко. И именно защото и без друго са в ниския ценови клас, изобщо не е сигурно че например още -10% в цената за сметка на висене и разправии със сервизи като при всички останали, биха привлекли някой, а по-скоро обратното. Мен със сигурност щяха да ме загубят.

    Не вярвам средно върнатите като количество машинарии да са повече от 10% от общото, а вероятно и това е много. Може и да има конкретни дето не вървят или масово ги връщат, то има и други дето компенсират. Със сигурност и доволно количество машини/инструменти, купени от там, се ползват по 2 пъти в годината, та вероятността да се върнат заради повреда е още по-мижава.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
      Спарки имам един такъв накрайник от керхер,снимай ми твоя накрайник ако съвпадат ти го продавам срещу едно кенче кола.
      Ще снимам тия дни, като отида. Ама не вярвам да съвпада с керхерския. Някой по-нагоре някакъв преходник беше дал/снимал. Иначе и аз забелязах че за керхер се продава кажи-речи всичко.

      Замислил съм се да си направя или пригодя накрайник за мокро пясъкоструене например. Струва ми се не чак толкова трудна задача.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        То всичко е калкулирано в цената. Ама понякога за клиента цената не е всичко. И именно защото и без друго са в ниския ценови клас, изобщо не е сигурно че например още -10% в цената за сметка на висене и разправии със сервизи като при всички останали, биха привлекли някой, а по-скоро обратното. Мен със сигурност щяха да ме загубят.

        Не вярвам средно върнатите като количество машинарии да са повече от 10% от общото, а вероятно и това е много. Може и да има конкретни дето не вървят или масово ги връщат, то има и други дето компенсират. Със сигурност и доволно количество машини/инструменти, купени от там, се ползват по 2 пъти в годината, та вероятността да се върнат заради повреда е още по-мижава.
        Аз казах същото но по кратко. Тоест те не губят от това да са точни към клиента (включително и пари), не само за престиж.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Ще снимам тия дни, като отида. Ама не вярвам да съвпада с керхерския. Някой по-нагоре някакъв преходник беше дал/снимал. Иначе и аз забелязах че за керхер се продава кажи-речи всичко.

          Замислил съм се да си направя или пригодя накрайник за мокро пясъкоструене например. Струва ми се не чак толкова трудна задача.
          Аз пък бях че че предният модел на парксайт с алуминива помпа всъщност е керхер брандиран от парксайд.
          0 8 76 36 8 542

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
            Спарки имам един такъв накрайник от керхер,снимай ми твоя накрайник ако съвпадат ти го продавам срещу едно кенче кола.
            Поръчах си преходници. Кажи как да се разберем за кенчето.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
              Аз пък бях че че предният модел на парксайт с алуминива помпа всъщност е керхер брандиран от парксайд.
              Възможно. Ама често въртят педерастки номерца точно с такива подробности - направили някое зъбче с 2мм по-широко или по-късо, и то или не влиза, или не уплътнява. Често може да се побългари с пилата или със смяна на някой O-пръстен, друг път не става толкова просто.

              Ще видим де. Опита ми с водострийки е нула. Тая ми е първата собствена.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Имам водоструйка Керхер. Удължител Парксайд отпреди 1-2 години си пасва.

                Скоро си купих приставката за миене на под. Още не съм я пробвал, но изглежда същата като Керхерската, включително и куплирането, така че не вярвам да има проблем.

                Между другото взех мини банцига от миналата или по-миналата седмица, не помня кога беше, и съм много доволен. Производител е Scheppach, а Айнхелския изглежда по-същия начин. Т.е. трите са абсолютно аналогични, просто лидълския е 50 кинта надолу. Което на 200 и малко лева са си почти 25%.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Даже нещо повече - на жената нещо й не хареса некъв прах за пране, само го спомена пред касиерката(и то една седмица след купуването и изхвърлянето му) и тя просто бръкна в касата и й върна парите - " вие сте редовен клиент" и това беше всичко У наше село такова нящо вопще не се е случвало

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Даже нещо повече - на жената нещо й не хареса некъв прах за пране, само го спомена пред касиерката(и то една седмица след купуването и изхвърлянето му) и тя просто бръкна в касата и й върна парите - " вие сте редовен клиент" и това беше всичко У наше село такова нящо вопще не се е случвало
                    Е, поне касовата бележка трябва да сте показали?
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      Е, поне касовата бележка трябва да сте показали?
                      Нито бележката, нито прахът са налични в казуса, само на база оплакването се случи

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Касиерката сигурно е била шефката на магазина (в дружбенския, в София Лидъл в който ходя, шефката съм я виждал да работи на касите). Иначе без касова бележка не знам как ще се отчете ако е само касиерка.
                        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Възможно е, но това, плюс сериозните гаранции, си говори за сериозна политика за галене на клиента

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                            Абсолютно съм съгласен.И аз псувах в Практикер за една водоструйка.Ходих два пъти от Габрово до Търново,чаках един месец,направиха мия колкото да си измия два пъти мотора и накрая я потирих в боклука,щото вече не ми се разправяше и да пътувам още.
                            Както вика колегата,познайте кога ще ида повече в Практикер.Минавам покрай там със сто километра!
                            В Лидъл няма такива положения,или сменят на момента или връщат парите.
                            Я аз да дам един обратен пример.В началото на миналото лято си взех водоструйка- някакъв Скил за 160 лв. от Бриколаж.Ползвах си я безгрижно цяло лято и като наближи есента викам да изперем килимите и....тишина.Грабнах я аз и в Бриколажа с ясното съзнание, че ще ми я върнат късна есен.Дадох я и викат ще се обадим като е готова.Ясно, казах, теглих на ум няколко майни и си тръгнах. След 2 дена ми звънят и викат- ела си я вземай. И аз - б@х маа му кога я закараха в сервиз, кога я върнаха, ма отивам де и бааааам, чисто нов Бош дето струва 300 кинта! Еми доволен съм, как да си кривя душата. Та така, не навсякъде е дърво!
                            Николай Папазов

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                              Сигурен съм че ако не правеха така, могат да продават нещата още много по евтино. В цената тия неща са калкулирани.
                              Калкулирано е, че вероятността да заведеш и жената, когато отиваш е над 50%. А и тя купува. Или пък тя да те заведе и ти вместо да мрънкаш, да се заровиш в "играчките". И все нещо ще си купиш. И после пак... и те така се печели пазар в условия на остра конкуренция. OMV, как пробиха преди години. С чисти тоалетни. Щото мъжа вика - Трябва гориво, но жената казва - Тук ще заредим, щото може и да пишкам. Сега зарязаха, пък и другите се научиха.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                                Калкулирано е, че вероятността да заведеш и жената, когато отиваш е над 50%. А и тя купува. Или пък тя да те заведе и ти вместо да мрънкаш, да се заровиш в "играчките". И все нещо ще си купиш. И после пак... и те така се печели пазар в условия на остра конкуренция. OMV, как пробиха преди години. С чисти тоалетни. Щото мъжа вика - Трябва гориво, но жената казва - Тук ще заредим, щото може и да пишкам. Сега зарязаха, пък и другите се научиха.
                                Така си е.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X