Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инструменти от Лидл

    А на водоструйката дали може да се монтира приставка за пяна някаква?Дали са еднакви с на другите марки снадките или на всички са различни?
    Edit:Намерих!Имало преходник
    https://youtu.be/6U3Bmq0VYJQ
    Последно редактирано от valkov1989; 13-03-18, 00:14.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Като мощност е над аналозите, като цена е под тях. И аз го заглеждам! Ленти от къде?
      0885600006 - Чичо Коце

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Лента по размер можеш да си поръчаш от поне 1000 места .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          От Raider готови би трябвало да станат и те са 1400мм. Цената е около 16 лева.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Значи няма какво да се мисли повече! Не съм имал банциг до сега, но няма да навреди изобщо!
            0885600006 - Чичо Коце

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
              Значи няма какво да се мисли повече! Не съм имал банциг до сега, но няма да навреди изобщо!
              Аз ленти си поръчвам от технолес цената на бройка е към 8лв избираш си ширина и стъпка. Някои от лентите им стават и за алуминий (пробвал съм го)
              Тоя банциг недостатъка е, че по-дебело от 5см не можеш да режеш.
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                ...Тоя банциг недостатъка е, че по-дебело от 5см не можеш да режеш.
                Пише "Височина на рязане: 80 mm" - пак не е много. На снимките изглежда по-голям отколкото е всъщност.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Някой оборудвал ли се е с електрическия такер? Отзиви?

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Тоя "банциг" се чудя какво повече може да свърши от прилично заге, освен да заема място?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                      Аз ленти си поръчвам от технолес цената на бройка е към 8лв избираш си ширина и стъпка. Някои от лентите им стават и за алуминий (пробвал съм го)
                      Тоя банциг недостатъка е, че по-дебело от 5см не можеш да режеш.
                      Благодаря! Аз и не мисля да режа по-дебели неща. За по-големи има циркуляри.
                      0885600006 - Чичо Коце

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Тоя "банциг" се чудя какво повече може да свърши от прилично заге, освен да заема място?
                        Далеч по сгодно е да въртиш детайла по "ножа" .
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Тоя "банциг" се чудя какво повече може да свърши от прилично заге, освен да заема място?
                          Доста по-прецизно рязане и рязане на контури.
                          0885600006 - Чичо Коце

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Да де, ама опитайте се да разбичите талпа 4 см. на две примерно със зеге. Зегето в случая отпада от класацията. Виж настолен циркуляр би свършил много повече работа от въприосният банциг. Там поне може да обръщаш заготовката. На моят габровец разбичвам греди на дъски до 12см. дебелина, на два пъти с диск 210мм.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Тоя "банциг" се чудя какво повече може да свърши от прилично заге, освен да заема място?
                              Има ли зеге, на което ножчето да не почва да се криви много бързо и, съответно, срезът да става възкривичък?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Има ли зеге, на което ножчето да не почва да се криви много бързо и, съответно, срезът да става възкривичък?
                                Впрочем ако някой си е купил такъв банциг (аз няма!) да каже да дойда да си нарежа едни плотове че жената вече ще ме изхвърли а само зеге имам за тази цел.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 15 потребители онлайн. 0 потребители и 15 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X