Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Измихме колите с водоструйката. Първите впечатления са , че е много шумна , но то си и пише на нея 92 децибела. Маркуча е качествен , не се прегъва. От думите на приятеля ми , минуса е че няма накрайници за различна струя. Само един е и от него си я нагласяш .
    Налягането е що годе ок за любителска машинка.
    На първо четене е това.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      А има ли ги някъде още?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        А има ли ги някъде още?
        Вчера взех струйка от при вагона. Имаше още поне 5.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          А има ли ги някъде още?
          Днес имаше на Черни връх.

          Коментар


          • п.п 2000 мнение в тази тема е мое!
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              п.п 2000 мнение в тази тема е мое!
              Как беше приказката - стар но гъзар!

              Шегичка де.....

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                Лентовия шлайф колко струва, че ми писна да си моря ръцете? Има ли силни вибрации.
                Мислех си нещо такова да си взема, за една спалня ако ми потрябва да я пилна някъде, но и за машина си мисля. Тази ръкохватка ми се струва неудобна - виждали ли сте по-ергономични?
                https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=8730

                Препоръчайте и удобни ръкавици за работа с машини и т.н. Мислех си за фитнес ръкавици с рязани върхове.

                ПП: Комплекта от пили от миналата седмица - струва ли си? Имам няколко от миналия век и не са много удобни и здрави...
                Лентов шлайф нямам техен ползвам Sparky MBS 876. Лентовите нямат вибрации. Иначе колко да струва, 45 евро https://www.lidl.de/de/parkside-band...900-c3/p264318 , но тука гаранцията няма да важи. Лидл България отдавна не са пускали голям лентов шлайф 900 вата за шкурка 75Х533, поне, от 4 години, а румънците пуснаха преди няколко месеца. Необяснимо защо нашенци внасят 600 ватовите модели за шкурки 76х457. Имам някакви впечатления втора ръка от този модел 600W. Братовчедът го купи да си цикли дюшеметата на вилата. То не е за такова натоварване но устиска единия етаж и му се износи гумата на задвижващата ролка. Рекламира го и му го смениха с нов. Изцикли с него и другия етаж, скапа ролката, върна го и си взе парите.
                За ръкохватката имам подобна, лидълска, но с дървена дръжка. Добре направена но за лилипути, аз не мога да си вкарам 4 пръста. Това за мене е някакво недоразумение.
                Пилите за съжаление пак ги пропуснах, отидох след 2 дни, ама никс.
                Последно редактирано от mitko 53; 10-03-18, 20:02.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Тоя гайковерт, 400nm с тоя размер не ги виждам.
                  Не разбирам от гайковерти, но две кила без батерията не е малко. Доколкото знам с аксиален удар няма усукващ момент, поне импактите завиват големи винтове и не се усеща усукване, може да работиш с една ръка.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                    Измихме колите с водоструйката. Първите впечатления са , че е много шумна , но то си и пише на нея 92 децибела. Маркуча е качествен , не се прегъва. От думите на приятеля ми , минуса е че няма накрайници за различна струя. Само един е и от него си я нагласяш .
                    Налягането е що годе ок за любителска машинка.
                    На първо четене е това.
                    То за класа си не е много на сметка . Предполагам че Драгозов може да измисли нещо подобно на цена около тази .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Защо, на сметка си е за 90 евро, друг е въпросът че нашенци са решили да я пуснат за 220 лева. Нали сме най- богатите в Европа. Същият номер с банцига.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Защо, на сметка си е за 90 евро, друг е въпросът че нашенци са решили да я пуснат за 220 лева. Нали сме най- богатите в Европа. Същият номер с банцига.
                        То да беше само Лидъл в това отношение , за доста неща явно сме най-богатите май !?

                        П.С. Сори за спама
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Е нали търсенето определя.... Както сте се юрнали всички и си навивате будилници за съботните оферти, така ще е

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            Лентов шлайф нямам техен ползвам Sparky MBS 876. Лентовите нямат вибрации. Иначе колко да струва, 45 евро https://www.lidl.de/de/parkside-band...900-c3/p264318 , но тука гаранцията няма да важи. Лидл България отдавна не са пускали голям лентов шлайф 900 вата за шкурка 75Х533, поне, от 4 години, а румънците пуснаха преди няколко месеца. Необяснимо защо нашенци внасят 600 ватовите модели за шкурки 76х457. Имам някакви впечатления втора ръка от този модел 600W. Братовчедът го купи да си цикли дюшеметата на вилата. То не е за такова натоварване но устиска единия етаж и му се износи гумата на задвижващата ролка. Рекламира го и му го смениха с нов. Изцикли с него и другия етаж, скапа ролката, върна го и си взе парите.
                            За ръкохватката имам подобна, лидълска, но с дървена дръжка. Добре направена но за лилипути, аз не мога да си вкарам 4 пръста. Това за мене е някакво недоразумение.
                            Пилите за съжаление пак ги пропуснах, отидох след 2 дни, ама никс.
                            ААА...тоя го имам,но съм го ползвал рядко,правих две градински пейки за беседката и с него заоблих ръбовете на дъските.Върши работа,макар че според мен не е някакво чудо.



                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            То за класа си не е много на сметка . Предполагам че Драгозов може да измисли нещо подобно на цена около тази .
                            Имам 4 водоструйки общо,трите са Кирхнер,едната е малка и я подарих на дядото ,втората и третата са в гаража,сравнително висок клас домашни.И двете са замръзвали и течат,работят но течат.Взех такава от Лидъл от предишната година с идеята че кирхерите ме оставят полека лека.Ми според мен лидълската си е екстра за парите,същите възможности на кирхерите съм ги плащал по 600-700 лв.за брой.

                            В лидълската не ме кефи дюзата метла,с две пластини регулиращи се,ама става.Това да дърпа препарат още не се сещам как да го накарам да работи също.
                            Последно редактирано от Roninn; 11-03-18, 07:43.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              ААА...тоя го имам,но съм го ползвал рядко,правих две градински пейки за беседката и с него заоблих ръбовете на дъските.Върши работа,макар че според мен не е някакво чудо.





                              Имам 4 водоструйки общо,трите са Кирхнер,едната е малка и я подарих на дядото ,втората и третата са в гаража,сравнително висок клас домашни.И двете са замръзвали и течат,работят но течат.Взех такава от Лидъл от предишната година с идеята че кирхерите ме оставят полека лека.Ми според мен лидълската си е екстра за парите,същите възможности на кирхерите съм ги плащал по 600-700 лв.за брой.

                              В лидълската не ме кефи дюзата метла,с две пластини регулиращи се,ама става.Това да дърпа препарат още не се сещам как да го накарам да работи също.
                              Имам водоструйка парксайд ама не знам точно кой модел . Ползвал съм я малко и не мога да бъда 100 % категоричен , но май на една от приставките трябваше да се издърпа дръжката напред и почва да смуче препарат . След малко ще погледна упътването и ще пиша отново .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл



                                Погледни между 1,30 и 1,50 минута . Предполагам че и твоят модел е PHD 150 D3 . Надявам се че това ще ти свърши работа .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X