Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се безвредно лепило за PVC...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търси се безвредно лепило за PVC...

    Така и не разбрах какъв е тоя уред, но не може ли да се пробие въпросното място и едно хромникелово болче с две шайбички с гарнитурки от двете страни и да се стегне.
    По подобен начин съм оправял пласмасов резервоар за бензин.Не е най естетичното ама върши работа.

    Коментар


    • #17
      От: Търси се безвредно лепило за PVC...

      Между другото въоръжен с разни обичайни и необичайни инструменти и методи успях да го "разглобя"... Всъщност - да, изглежда по-скоро разглобен, отколкото строшен, тъй че има надежда... Повредата се оказа по-мащабна, отколкото изглеждаше от другата страна и почти е капал върху една кабелна връзка. Ся си чеша главата как да разреша проблема с конвенционални методи и средства в къщи, щото не ме хвана мързелот да излизам за едното лепило......
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #18
        От: Търси се безвредно лепило за PVC...

        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
        Така и не разбрах какъв е тоя уред.
        Нещо от сорта
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:135stc880.jpg
Прегледи:1
Размер:46.4 КБ
ID:5562959
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #19
          От: Търси се безвредно лепило за PVC...

          Има едно води се полиуретаново лепило за пластмаси . Със сигурност лепи полипропилен . В работата имам една машина която е цялата полипропилен и титан защото работи с железен трихлорид . Преди време се беше спукала една връзка на плочите и с такова лепило го залепихме . Още държи . Имам го някъде само трябва да го намеря купувах го от Ташев галвинг .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Търси се безвредно лепило за PVC...

            Междувременно, след като си осигурих достъп "изотзад" му праснах един тънък филм с някакъв локтайт и работата заспа.
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #21
              От: Търси се безвредно лепило за PVC...

              Замислих се върху категоричните отрицания по-горе и имах поксипол на разположение.Експериментирах заради темата върху една пукната сокоизстисквачка.Предполагам, че материала е сходен. Надрах участък с шкурка, обезпраших и взе , че стана. Поне поксипол и секундно лепило винаги се намират подръка. Евентуално и лак за нокти.

              Коментар


              • #22
                От: Търси се безвредно лепило за PVC...

                Правилният начин е духалка за горещ въздух с правилен накрайник и добавъчен материал.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X