Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

    Имах шмиргел Райдер 150 Вт - купих го 2008-ма или 2009-та - още си работи. Ползвах го радко - на вилата, за заточване на брадви, мотики, ножове и т.н.
    Слаб е, но за любителски цели е ОК.
    Купих за у вкъщи новия Райдер 150 Вт - ама не съм го пускал още - седи си у кутията.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #17
      От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

      Не си давай парите за боклуци . Ако искаш шмиргел търси си от старите тетевенските . Шмиргела освен всичко друго трябва да има обороти от 2900 до 3000 за да работи добре абразивния диск иначе само гълташ прахоляка .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #18
        От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

        От 2 години и нещо имам шмиргел със лентов шлайф Райдър (подарък) работи си без проблеми,но го ползвам само любителски.

        Коментар


        • #19
          От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

          Имам такъв шмиргел и си бачка безгрижно,райдер
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

            Тая марка трябва да бъде заличена от земята.
            Няма по гадно нещо от тях.Имам две купени изделия и двете са в един шкаф новички и повредени.
            Даже зегето го бях хвърлил в реката,обаче ме досрамя от хората които ме видяха и го извадих да не замърсява.
            Мога да ги изгоря публично за назидание !!!
            Докато съм жив няма да се докосна до тази гадна марка !!!

            Казах че предпочитам да нямам отколкото да си тровя нервите!

            Коментар


            • #21
              От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

              [QUOTE=Петьо Джартов;2389912]Тая марка трябва да бъде заличена от земята.
              Няма по гадно нещо от тях.Имам две купени изделия и двете са в един шкаф новички и повредени.
              Даже зегето го бях хвърлил в реката,обаче ме досрамя от хората които ме видяха и го извадих да не замърсява.
              Мога да ги изгоря публично за назидание !!!
              Докато съм жив няма да се докосна до тази гадна марка !!!
              Не съм толкова радикален като теб.
              Имам една шлифовалка която излъска бая ножчета без проблем!
              Имат голяма гама продукти особено във бюджетния ценови клас.
              Хидрофорите им също са стока и бая време държат...е не са Грундфос ама не са и 4 цифрени!!!!
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #22
                От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                С малки изключения райдер си е много добре,имам флекс,даже два,шмиргел,два перфоратора един тежък къртач,поялник за полипропилен тръби,със сигурност не се сещам, и съм много доволен,а и хидрофора ми е райдер
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                  Също имам 150W Шмиргел. Прави 4-та година. За нокти става, свредла до 10мм - горе-доло. Ножове - на почивки. За брадва е пробван, отказан пак пробван и накрая с флекса довърши. Имам чувството, че мога да го спра с пръсти ... не съм пробвал, но пък съм го задържал и не можа да тръгне
                  Все пак за 48лв тогава толкова. Мотор от стара пералня малко престърган е идеала за мен.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                    Имам такъв от пералня,с диск за флекс раб.идеално
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X