Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

    Моля спешно да ми дадете мнение за шмиргел Raider .Горе долу колко изкарват и често ли се чупят

  • #2
    От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

    Първоначално публикуван от ivannik2701 Преглед на мнение
    Моля спешно да ми дадете мнение за шмиргел Raider .Горе долу колко изкарват и често ли се чупят
    Аз лично мога да ти дам мнение за марката Раидър.
    БЯГАЙ надалеч.
    Предпочитам да нямам, отколкото да се ядосвам със рекламации и разправии със некоректни сервизи и търговци.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

      НЕ се занимавай, търси стар български или нещо от сорта Бош, Макита, Хилти!

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

        Как го наплашихте колегата, а то в един шмиргел какво има толкова да се счупи. Само да има мощност другото...
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

          Не знам акво толкова имате против Райдър. Колкото плащаш - толкова и получаваш. За евтина китайска марка, за мен са една от най-добрите. Още повече, че си имат реална гаранция, фирмен сервиз и всякакви части за всичките си модели. Аз от Пловдивския сервиз съм доволен.

          Да не би останалите китайски марки, по разните там Бриколажи, Практикери, Баумакси да са по-добри?

          Само за сравнение - 150w Raider струва 40 лв, а 150W Спарки струва 130 лв. Сигурно има разлика в качеството, ама на тройна цена ...
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

            Ами повечето фирми си изнесоха по-несериозните продукти да ги правят братята китайци, та положението е на ... късмет, ако случиш на бройка - ще го бъде.
            Имали сме рекламации и на бош (лично с наша водуструйка), на фар тулс няколко ъглошлайфа, и райдер разбира се, и ред други но както казах на късмет с качеството.
            Ако е за нещо по-сериозно и яко бачкане, може да търсиш втора ръка или нещо по-марково от по-голям клас и повече пари разбира се.

            И вариант да си сглобиш, ако имаш възможност, време и малко умения, стига и дизайна да не те бърка . Бащата е направил един с четири винкела за крака, един ел мотор ... не го знам или руски или нашенски.
            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Аз лично мога да ти дам мнение за марката Раидър.
              БЯГАЙ надалеч.
              Предпочитам да нямам, отколкото да се ядосвам със рекламации и разправии със некоректни сервизи и търговци.
              +1!
              Като почна да точа една средна ответка и спира!
              Ако работиш на слънце почва да грее!
              иначе имам и гаранция и франция ....да си бърша .....с нея!
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                Марката има и тотлани боклуци, и читави неща. Тоталния боклук при мен беше 115мм ъглошлайф. Къртача за 70 кинта обаче не иска да се счупи, а е подлаган на зверски изтезания, като например опити да се пробива и троши гранит и прочие истории. Имам и пневматичен гайковерт - освен че е малко тежичък за нютоните, които предлага, други оплаквания нямам - редовно го мародерствам с 8.5 бара и пуснат до край.

                За шмиргел е важно да е добре балансиран и със здрави лагери. Е, и камъните трябва да са балансирани, макар че това се оправя до някъде. Нямам впечатления от друго освен 2 дърти елтоса
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                  Колега, защо просто не попиташ Гугъл за "шмиргел". Излиза, че не само Райдър правят евтини неща:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11282_1.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:5551610

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_10542.jpg
Прегледи:1
Размер:81.2 КБ
ID:5551611
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                    За малко кинти по-добре Афа туулс от БауХаус. Имат 5г. гаранция.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                      Имам Райдер от някъде 3-4 години. Работи си. Последно падна от метър и пеесе. И още работи.
                      Избил си е парите 209374385 пъти. Слабичък е, но и аз не шмиргеля по цял ден.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Марката има и тотлани боклуци, и читави неща. Тоталния боклук при мен беше 115мм ъглошлайф. Къртача за 70 кинта обаче не иска да се счупи, а е подлаган на зверски изтезания, като например опити да се пробива и троши гранит и прочие истории. Имам и пневматичен гайковерт - освен че е малко тежичък за нютоните, които предлага, други оплаквания нямам - редовно го мародерствам с 8.5 бара и пуснат до край.

                        За шмиргел е важно да е добре балансиран и със здрави лагери. Е, и камъните трябва да са балансирани, макар че това се оправя до някъде. Нямам впечатления от друго освен 2 дърти елтоса
                        Елтос.елтос....може да не е клас 3 пъти А ама не го спира точеща се отвертка!ЧНГ!
                        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                          Има разлика, дали ще го ползваш в мазата си /тоест рядко/ или в производствен цех. Не знам дали сте усетили, но през последните две-три години политиката на Райдер, рязко се промени откъм качество. За този шмиргел съм убеден, че не само няма да спре при заточване на отвертка, а даже ще я изпили до дръжката без проблем.
                          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                          Стефан Арзатов

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                            Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                            Има разлика, дали ще го ползваш в мазата си /тоест рядко/ или в производствен цех. Не знам дали сте усетили, но през последните две-три години политиката на Райдер, рязко се промени откъм качество. За този шмиргел съм убеден, че не само няма да спре при заточване на отвертка, а даже ще я изпили до дръжката без проблем.
                            Като почнем да си намираме и дискове на Райдерчетата на нормален стандарт по Метричната система без да им престъргваме адаптиращи втулки ще говорим за производство!
                            Без да претендирам за цехов производител-това изделие не е и за аматьорска работилница!!!
                            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за шмиргел Raider СПЕШНО

                              Имам райдър 150w,но е трагично слаб!Става за точене на бургии до 10мм. да речем и с почивки...от там нагоре спира.Райдър е хубава бюджетна марка,но не трябва да се купуват най евтините им неща,преди време го четях във форума,но скоро го изпитах лично.След това купих Български трифазен от онова време,дебнейки продавалника.
                              Последно редактирано от Светозар Стеев; 07-01-14, 21:34.
                              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X