Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рекламен надпис върху фасадна стена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Рекламен надпис върху фасадна стена

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Кво са кефя, бе, брат ми?
    Това докато го прочета, и автоматично ми се отвори джобното ножче точно пет пъти!!!

    За сабята не говоря!
    Стискай портфейла, че отвори ли се.....
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #17
      От: Рекламен надпис върху фасадна стена

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Снощи ми бяха на посещение. Казаха: отвън- плащаш!
      Глупости са ти казали! Няма ли конструкция, няма и разрешение от общината! Минал съм по този път десетина пъти минимум, свалял съм реклами, качвал съм! И наистина узаконяване на конструкция със светеща реклама, или не светеща е около 500-600 лева! Това са проекти, подаване в общината, одобрение и т.н.!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #18
        От: Рекламен надпис върху фасадна стена

        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
        Стискай портфейла, че отвори ли се.....
        и тогава момата морно промълвила
        Море, войводо..
        всичко давам..цалувки давам, дупе давам, квото има - това давам..
        Всичко давам, пара не давам!!!!!

        в ролята на момата - честния данъкоплатец - нашего брата...

        баси момата, а? разпориха я по шевовете....

        Дееба нихната мама кожодерска!!!
        Всички относително честни начини за заобикаляне на такива закони трябва да бъдат публично оповестени, и консултациите от юридическо компететни лица по тези въпроси трябва да бъдат съвършено безплатни ( с толеранс няколко бири, максимум ).
        Ако те така, то и ние така!!!

        Коментар


        • #19
          От: Рекламен надпис върху фасадна стена

          Малоумна история. И аз моята я свалих и я сложих отвътре до стъклото, светеща - да ги .... Лепенето на фолио по стъклото - заяждат се ако е отвън, не разбирам к'во ги брига 0.3мм .
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #20
            От: Рекламен надпис върху фасадна стена

            Ами води се фасада сигурно и не е твое.

            Коментар


            • #21
              От: Рекламен надпис върху фасадна стена

              Моята реклама е над магазина, на балкона на частен апартамент. За 10-12г. идваха поне 3-4 пъти. Имам чувството,че като се сменят там в общината, след изборно предполагам се юрват да събират пари. Последния път им казах да си я свалят, че комшията е нервен, уволнен военен и има оръжие, а частната собственост е неприкосновена. Та за сега си траят, но...
              0888543685 Валери

              Коментар


              • #22
                От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                Я, любимата ми тема
                Няма да коментирам наредбата - тя има много големи пропуски. Няма да коментирам и компетентността на служителите, които проверяват (столичен инспекторат) и тези, които одобряват самите проекти. Няма да коментирам и факта, че като се разходиш в Солун по главните улици никъде не виждаш стърчащи като гилотини причудливи табелки, призми и пирамиди. Моето мнение е, че това е добра идея, но изпълнението също няма да коментирам. За обема и съдържанието на проектите, които се налага да изготвяме дори и 500-600 лв. бих казал са минимума. За тези, които си мислят , че е нищо - и аз си мислех, че монтьорите нищо не правят, ама като се наложи да сменям задни накладки и да свалям полуоски в един гараж и ми се увидя. Все пак има една поговорка - на сила хубост не става, а доколкото познавам повечето колеги от форума - сигурен съм, че ще бъдат достатъчно находчиви да заобиколят наредбата и да избегнат проблемите със столичния инспекторат, без да пострада бизнесът им. Все пак сме офроуд форум, нали? Успех в борбата с калта и коловозите на общинската администрация!
                Александър

                Коментар


                • #23
                  От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                  За едно си прав- на този етап, пари за узаконяване на каквато и да е табела, няма да дам. Съществуващата ще бъде премахната. Интересува ме единствено дали нарушавам местния закон, или погазвам наредбата, надписвайки с боя на същото място, където ми е сега табелата, директно върху балкона. Другото за мен е рекет, в който участва Общината и след като имам вариант, ще го избегна!
                  Благодаря за пожеланията!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • #24
                    От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                    Моето лично мнение е , че няма да нарушиш никакви закони!!! ...
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • #25
                      От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                      Малоумна история. И аз моята я свалих и я сложих отвътре до стъклото, светеща - да ги .... Лепенето на фолио по стъклото - заяждат се ако е отвън, не разбирам к'во ги брига 0.3мм .
                      Намаляваш въздуха за дишане, за това е.
                      Я сметни обема, виж за една година колко дръвчета трябва да произвеждат кислород за такъв обем, сметни какво с тротоарно право ощетяваш общинката върху тези 0.3 мм, сложи ДДС на кислорода, сложи ДДС на...
                      Баси ..

                      Я им ЕПМ!!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                        Гена,не може и "тва в онва и душата в рая"-просто така ни е устроена държавицата.Как и да го мислиш требва "цален битте".

                        Коментар


                        • #27
                          От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                          Няма "цален" или каквото е там. Ще бъде без реклама. Със сивите фасади на блоковете, като преди 25 години. Свалят ни светещите реклами, но за сметка на това не поддържат уличното осветление. За т.нар. "узаконители" са хубави само тези реклами, за които им е платено...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #28
                            От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                            Мдааа, Евгени, забелязах, (баси и хилядите запетаи в тоя български), че и при мен уличното не свети и е така от поне месец, ама и моята не свети, оти нема кинти за ток, та да се морат съседите га ( тука пак требе запетая ама нали у тоьйо форум вече не) си блаат у входо.
                            Вен ( д'е@@ запетаите) мен веке реклама ми не требе, оно нема кой да я види , сите са слепци ( ако и да им завреш запетаите в ... граматиката).
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #29
                              От: Рекламен надпис върху фасадна стена

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Мдааа, Евгени, забелязах, (баси и хилядите запетаи в тоя български), че и при мен уличното не свети и е така от поне месец, ама и моята не свети, оти нема кинти за ток, та да се морат съседите га ( тука пак требе запетая ама нали у тоьйо форум вече не) си блаат у входо.
                              Вен ( д'е@@ запетаите) мен веке реклама ми не требе, оно нема кой да я види , сите са слепци ( ако и да им завреш запетаите в ... граматиката).
                              Майсторе кво пушиш бре? Отсипи малко, бах ти и запетаите!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X