Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

    Е, щом е за терасата - ясно че няма как с въглища.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

      Първоначално публикуван от RadoR
      Аз ползвам едни от Практикер. Печа и на дървени въглища и на газовата бутилка.Не са скъпи, но са много комфортни и добри, а и препечената сланинка става перфектна!
      Това много хубаво , а една снимчица!
      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
      0878 79 20 61 Борис

      Коментар


      • #18
        От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
        Това много хубаво , а една снимчица!
        На вилата са ми. Ще си ходя чак в неделя. Ако не го бързаш, ще ги снимам.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #19
          От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

          Първоначално публикуван от Сашо Пунчев Преглед на мнение
          'Що смяташ, че е много? Още не съм го дал да го правят, та може и по-тънък материал да търся. Много ще акумулира или няма да се нагрява достатъчно?

          Майстор, от чугун няма как да си го направя. Скарата я ползвам постоянно и я ползвам за много повече от скара - на практика имам газова фурна на терасата... Харесвам дървените въглища и винаги когато позволяват обстоятелствата печем на дървени въглища скара (имам 2 такива). За половин час вечер, след работа, няма как да разпаля и чистя дървена скара.
          Най малкото ще тежи повече. И язък за материала. Със скари на кимюр, се занимавам от има няма 40 лета.

          Коментар


          • #20
            От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

            Електроди за чугун Ф5мм. изчуква се обмазката, заваряват се според дизайнерския замисъл и ....после само мръвки и бира.

            Коментар


            • #21
              От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

              Първоначално публикуван от RadoR
              На вилата са ми. Ще си ходя чак в неделя. Ако не го бързаш, ще ги снимам.
              Чакам, и продължавам да чакам.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #22
                От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                В Bauhaus също има много голям асортимент скари. От този тип - туристическите (с дръжка отпред) има 2-3 размера и са от хубави - дебели пръчки (ф5 вероятно). Мога да отскоча да им направя една-две снимки.

                Иначе - в момента ми изработват скарите от неръждавейка (материалът ми е без пари). Скоро ще кача снимки с резултата! Само ме притеснява да не са много дебели ф10, но то ще си покаже.
                Последно редактирано от Сашо Пунчев; 03-10-12, 13:48.

                Коментар


                • #23
                  От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                  Не са дебели
                  Ето го и резултата:
                  Старата
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 1.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5428832
                  Корозия по старата
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 2.jpg
Прегледи:1
Размер:86.7 КБ
ID:5428833
                  Новата
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 3.jpg
Прегледи:1
Размер:145.9 КБ
ID:5428834Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 4.jpg
Прегледи:1
Размер:167.9 КБ
ID:5428835Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo 5.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5428836

                  Коментар


                  • #24
                    От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                    Аз карах преди един газифициран автомобил, генерацията почна да гние бързо и стана консуматив.
                    Иначе решението Кольо го е обяснил кратко, точно и ясно.
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                      Какво общо има моята скара с твоята генерация?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                        Първоначално публикуван от Сашо Пунчев Преглед на мнение
                        Какво общо има моята скара с твоята генерация?
                        Специалистите да кажат, дали има такава връзка. Просто отчетох наличието на много повече влага в уреди, употребяващи газ за гориво. Може да не съм права, но моята скара на дървени въглища не ръждясва, а е обикновено желязо.
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                          Грънците на газ изгарят, главно заради по-високата температура. Водата е с някакви проценти повече. Тук ситуацията е съвсем друга.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                            Сега и аз да се намеся.Моята е 350 на 500мм от алумин дебелина 15мм-перфектна.Леарска отливка.Скоро ще има и снимки.
                            Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Изработка на скара за газово барбекю от неръждавейка или...

                              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                              Специалистите да кажат, дали има такава връзка. Просто отчетох наличието на много повече влага в уреди, употребяващи газ за гориво. Може да не съм права, но моята скара на дървени въглища не ръждясва, а е обикновено желязо.
                              Корозията по скарата се получи, защото започна да се бели боята, с която беше фабрично покрита.
                              Корозията, която се вижда в заден план е заради това, че не бях завил уреда при няколко от по-силните есенни валежа. В момента провеждаме 72-часови проби на неръждавейката и засега резултатът е повече от задоволителен .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X