Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нискобюджетен сайт?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нискобюджетен сайт?

    Сайта май ще е прост... като ebay без никакъв дизайн само да купуваш и продаваш

    Предполагам, ти ще искаш нещо да печелиш от тези продажби, не вярвам просто да го правиш за общото благо... И тука теслата ще удари колегите, дето сматяха за 2-дена с един уордпресс да го направят.
    Един хубав дизайн струва ХХХ лв. Обаче една функционалност и то специфична (специално написана) струва 3-пъти по толкова...

    Като става въпрос за оригинални идеи, наи добре системата да се записше специално за тебе. Така преднината ти ще е доста по-голяма... (Щото и да го видиш, първо трябва да го разбереш и накрая трябва някои да ти го напише)

    Коментар


    • #17
      От: Нискобюджетен сайт?

      Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
      Май базата е някакъв вид форум.
      Много е гот да общуваш с умни хора!

      Чак борса - не, но мнението на участниците /читавите/ е гръбнака на идеята!

      Нещо като борса, обаче като борсата за коли на Горубляне...

      Не е проблем да се плати правилната цена, проблема е да се плати на правилния изпълнител!

      Коментар


      • #18
        От: Нискобюджетен сайт?

        Печалбата се очаква да дойде от продавачите, чак когато на сайта му се види размера!

        Коментар


        • #19
          От: Нискобюджетен сайт?

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          Точно така!
          Вдигни ценовата летва, за да се ориентирам!
          Туй ще трябва някой дето може да го прави да ти каже. Аз имам 2 сайта с малко по-сложно - попълване на заявка от посетителя - за единия плащах 120 лв само да ми оправят завката (дизайна, хостинга и домейна са си мои), другия още не са ми го направили....

          Коментар


          • #20
            От: Нискобюджетен сайт?

            Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
            Туй ще трябва някой дето може да го прави да ти каже. Аз имам 2 сайта с малко по-сложно - попълване на заявка от посетителя - за единия плащах 120 лв само да ми оправят завката (дизайна, хостинга и домейна са си мои), другия още не са ми го направили....
            Трябва ми елементарна версия на "продавалник", вързана с "купувалник" и описание на животинките...
            Както и коментари за цената от всичките регистрирани потребители!

            Коментар


            • #21
              От: Нискобюджетен сайт?

              Аз пак ти казвам като проС юзер - виж транспортните! Прост форум с цялата му функционалност! Пускане на обява - се едно нова тема - всички виждат, коментари колкото и както искаш. Кеф ти снимки, кеф ти текст. Е, има задължителни за попълване - като пускаш нещо... Като се регистрираш... За да пускаш, четеш, ползваш - въобще за достъп тряя си платиш, за да участваш изобщо.

              Коментар


              • #22
                От: Нискобюджетен сайт?

                Аз пък пак ти казвам, че точно това ми трябва и чакам да ми кажеш колко е долната и колко е горната граница на цената!

                Първата година всичко ще е безплатно - като в комунизма!

                Коментар


                • #23
                  От: Нискобюджетен сайт?

                  Цена щи кажат момчетата със сайтовете от по - нагоре. Аз съм прост ползвател. Мога да ти разпарчетосам дефендера, ама от такива работи не разбирам. освен, че ги ползвам.
                  Ако разчиташ, че за година ще го напълниш с потребители готови да плащат, значи наистина е нещо ново!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нискобюджетен сайт?

                    Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                    Цена щи кажат момчетата със сайтовете от по - нагоре. Аз съм прост ползвател. Мога да ти разпарчетосам дефендера, ама от такива работи не разбирам. освен, че ги ползвам.
                    Ако разчиташ, че за година ще го напълниш с потребители готови да плащат, значи наистина е нещо ново!
                    Не разчитам, а съм сигурен!

                    Старо куче, пробито от съчми отвсякъде..

                    Въпросът е да не се набутам с "потни" пари за "тарикатска" работа!
                    Парата я има, в брой, на ръка, кеш, на маса, в джоб... Единственото изискване е да отговаря на положения труд!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нискобюджетен сайт?

                      Получих сериозни оферти от колеги, така че темата изглежда се изчерпа!

                      Щом някой от колегите гарантира - не ми трябва банкова гаранция!

                      Поздрави на всички!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нискобюджетен сайт?

                        Цената за труда си я определя всеки разработчик. Я зависимост от много фактори... Естествено е и че, един професионалист с ХХХ проекти зад гърба си и опит, няма да иска колкото гимназист 2-ри курс. Обаче и качеството на самия проект ще е друго...
                        А простия проект изобщо не е толкова прост и елементарен ако искаш проекта като цяло да има бъдеще.
                        Може да не е рисуван от художник, но трабяа да има достатъчно добър дизайн, които хората да харесват.
                        Трябва да се СЕО оптимизиран (обавите да се побликуват веднага в гугъл) за да те намират хората...
                        И така нататъка...

                        И понеже вече се е стигнало до офертите
                        Предлагам оферта 999 лв, понеже все още има прекалено много мътни неща по проекта... Ако се изяснят по-нататък цената може да се коригира

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нискобюджетен сайт?

                          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                          Цената за труда си я определя всеки разработчик. Я зависимост от много фактори... Естествено е и че, един професионалист с ХХХ проекти зад гърба си и опит, няма да иска колкото гимназист 2-ри курс. Обаче и качеството на самия проект ще е друго...
                          А простия проект изобщо не е толкова прост и елементарен ако искаш проекта като цяло да има бъдеще.
                          Може да не е рисуван от художник, но трабяа да има достатъчно добър дизайн, които хората да харесват.
                          Трябва да се СЕО оптимизиран (обавите да се побликуват веднага в гугъл) за да те намират хората...
                          И така нататъка...

                          И понеже вече се е стигнало до офертите
                          Предлагам оферта 999 лв, понеже все още има прекалено много мътни неща по проекта... Ако се изяснят по-нататък цената може да се коригира
                          Мисля че си напълно прав, но този сайт е предназначен за бачкатори!
                          Няма никакви лесни пари, като примерно да рекламираш крем за кожа или подсладена вода /Кока- кола/..

                          Т.е. в сърцевината му има само бачкане, мръсни дрехи и никакви сладки парички от ЗОП или някой офис на глобална компания!

                          Абе направо мизерия!
                          В Гугъл ще излезне и сам, защото никой не обича да се навира в мизерията...

                          Офертата ти приемам напълно сериозно, но тъй като вече имам и други - ще видя кой ще спечели стриптизьорката от тортата! /то една торта.../
                          А и стриптизьорката работи като бодигард и събирач на вземания! Въобще - мизерна работа!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X