Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нискобюджетен сайт?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нискобюджетен сайт?

    Чудех се къде да питам и стигнах до извода, че трябва да е тук!
    Нали и софтуеристите са си живи занаятчии, само че с виртуални чукове и отвертки..

    Търся "майстор" за суперелементарен сайт, без никакви дизайни, предназначен основно да е нещо като форум за конкретна професионална тема.

    В тази връзка, а и съобразявайки се с тежките травми на бизнеса причинени от Леман Брадърс, цената трябва да е като за африкански потребител!

    Пък и идея си нямам, колко струва "реденето на тия плочки" на квадрат? Дайте ориентир!
    Поздрави и предварително благодаря!

  • #2
    От: Нискобюджетен сайт?

    хехе
    Тва да не е като оня на магазина дето на съседката племенника го твори?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Нискобюджетен сайт?

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      хехе
      Тва да не е като оня на магазина дето на съседката племенника го твори?
      Точно!
      Направи го почти безплатно и вършеше чудесна работа!

      Сега обаче искам да си платя, защото момчето вече работи за моооого големи клиенти и не мога да си позволя да го търся!

      Трябва ми някой "народен" програмист! " /Фолк/Volk/

      П.С. В никакъв случай не подценявам интелектуалния труд, просто този проект е толкова "слаботелесен", че едва диша!
      Последно редактирано от Volk; 01-07-12, 13:48.

      Коментар


      • #4
        От: Нискобюджетен сайт?

        http://www.onboxmedia.com/izrabotka-na-sait-om-start/
        Не ги познавам. Бяха ми пратили реклама. Запазих я, че често ме питат хора за цени...

        Коментар


        • #5
          От: Нискобюджетен сайт?

          Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
          http://www.onboxmedia.com/izrabotka-na-sait-om-start/
          Не ги познавам. Бяха ми пратили реклама. Запазих я, че често ме питат хора за цени...
          Звучи добре!

          Даже ще има излишък от бюджета, само да не са мошеници!
          Излишъка ще се инвестира в повече качество, което е добре за всички.

          Много благодаря, колега!

          П.С. Дай съвет.. Ако имаш идея, която вероятно може да донесе парички, как да си сигурен, че изпълнителя няма да те изпревари?

          Коментар


          • #6
            От: Нискобюджетен сайт?

            Колега ,мога да ти спретна нещо за което говориш .Виж първо какво съм правил и ако ти хареса нещо ще се разберем http://sgwebmasters.blogspot.com/ това мога да ти го спретна за цената която е дадена в горния линк. Портфолио 0895710077 Станислав Георгиев

            Коментар


            • #7
              От: Нискобюджетен сайт?

              Звучи още по-добре!

              Понеже ми изглеждаш стабилен, предлагам следната технологична схема:

              1. Пускаш ми на лични данните на фирмата си.
              2. Пускам ти образец на една декларация, че няма да ползваш нищо от идеите на поръчката.
              3. Връщаш ми подписана и подпечатана декларацията.
              4. Пускам ти заявка и структура на сайта.
              5. Връщаш ми оферта.
              6. Ако цената е О.К. ти превеждам 50 % аванс.
              7. Когато приключиш с работата ти превеждам останалите 50 % и предаваш всички "инструменти" за работа по сайта.
              8. Ако всичко е О.К. ти плащам за всяка отделна корекция в сайта.
              9. Ако горните стъпки са О.К. - пием бира, като се видим, иначе "Кой от къде е..."

              Коментар


              • #8
                От: Нискобюджетен сайт?

                Ето ти оферта - изпращаш ми информацията (може не истинската, а примерна), която искаш да се "напълни", заедно със структурата разбира се. Щом се разберем, че няма проблеми това, което искаш да се направи - влизаш ето на адрес http://wordpress.org/extend/themes/ и си избираш кое най-много ти харесва като външен вид. Ако ще е форум, а не сайт - същото но от сайта на SMF. После пак ми пишеш контролно с това, което си избрал. Накрая отиваш на който и да е сайт за продажба на домейни и плащаш нещо от типа на $10 за една година регистрация на saitanavolk.com (или каквото си поискаш име). Накрая ми пишеш за последен път с името на домейна и изпращаш информацията за пълнеж (по начина, по който сме се разбрали, че ще е). Инсталирам ти сайта на мой сървър. После ти показвам как се работи така, че сам да си го редактираш и поддържаш (нещо, с което няма да се занимавам освен при инцидентен случай).

                Пари - освен за домейна - НУЛА!

                Но това с декларации, документи и други глупости - честно казано не ми се занимава, ама хич. Ако смяташ, че идеята ти е толкова велика, че става за крадене или че информацията е безценна и струва милиони - по-добре си намери някой друг. Не, че ще тръгна да крада от теб каквото и да е, но така ще е по-добре.

                Коментар


                • #9
                  От: Нискобюджетен сайт?

                  Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                  Звучи още по-добре!

                  Понеже ми изглеждаш стабилен, предлагам следната технологична схема:

                  1. Пускаш ми на лични данните на фирмата си.
                  2. Пускам ти образец на една декларация, че няма да ползваш нищо от идеите на поръчката.
                  3. Връщаш ми подписана и подпечатана декларацията.
                  4. Пускам ти заявка и структура на сайта.
                  5. Връщаш ми оферта.
                  6. Ако цената е О.К. ти превеждам 50 % аванс.
                  7. Когато приключиш с работата ти превеждам останалите 50 % и предаваш всички "инструменти" за работа по сайта.
                  8. Ако всичко е О.К. ти плащам за всяка отделна корекция в сайта.
                  9. Ако горните стъпки са О.К. - пием бира, като се видим, иначе "Кой от къде е..."
                  Цената вече стана 950 лв
                  Какво значи "нещо като форум"? Форум ли е или не?

                  Да допълня само. Това което ти предлага Wattie има и хостинг, които явно тои ще ти предложи за 1 година, след това се плаща. Не ми се вярва ти го пусне доживотен. домейна също се плаща всяка година.

                  За сайтовете за 95лв. Погледнах един - http://odit77.com/ - това са от типа, дали го има дали го няма все тая...

                  Така, че от нищо-нещо без пари става само ако имаш знанията да си го направиш сам. Като гледам каква ти е концепцията с оригинални идеи които не искаш никои да ползва. И всичко да стане за без пари, ми се струва че просто нищо няма да стане...

                  И още нещо за горните дизайнери. "дизаина им се състой от 10 темплейта от които може да избираш"...
                  Последно редактирано от Glow; 01-07-12, 16:25.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нискобюджетен сайт?

                    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                    Да допълня само. Това което ти предлага Wattie има и хостинг, които явно тои ще ти предложи за 1 година, след това се плаща.
                    Домейна си го плаща той, не желая да имам нищо общо с него. Хостингът го има дотогава, докогато имам хостинг сървър. Тенденцията е да имам (от осем години не се е нарушила). Ако един ден криза а, у - казвам му и човека си го мести където иска. Ако пък един ден стане така, че работата "му е пораснала" много (което ще рече, че вече си има хиляди посетители дневно и т.н.) - пак същата схема: "Брато, вече отнемаш много ресурси, време е да намериш по-сериозно място, където да си държиш файловете". Аз една стотинка няма да взема. Казана дума - хвърлен камък. Приемете го като безвъзмезна помощ към приятел (нищо, че лично не се познаваме).

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нискобюджетен сайт?

                      Домейна естественно е само мой! Платен...

                      Цената стартира от 100 лева, но горна граница няма..

                      Контрола върху идеята не се коментира и наистина ще е ефективен!

                      Не че няма да бъде копиран в рамките на 48 часа, но това е важна преднина.. / за хилавия сегмент/

                      И все пак - нека този който плаща да поръчва музиката!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нискобюджетен сайт?

                        Сайта е прост като девойка от фризьорския техникум!

                        Започва с представление, подобно на правилата на форума, но модифицирано като за хора с малко свободно време, за да ги прочетат!

                        Правилата са прости - като Калашников!

                        После следват разклонения, бутони "купувам", "продавам", "модел" и т.н.

                        Това е..

                        В разклоненията едни купуват, други продават, а аз мога да режа с ножицата..

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нискобюджетен сайт?

                          Туй не ми прилича на прост сайт. Щом ще потребители ще могат да пишат в него, вероятно да добавят снимки, вероятно ще има и регистрации...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нискобюджетен сайт?

                            Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                            Туй не ми прилича на прост сайт. Щом ще потребители ще могат да пишат в него, вероятно да добавят снимки, вероятно ще има и регистрации...
                            Точно така!
                            Вдигни ценовата летва, за да се ориентирам!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Нискобюджетен сайт?

                              Мирише на борса... Виж транспортните за модел... Май базата е някакъв вид форум.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X