Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Анти-паркинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Анти-паркинг

    Бъркаш общината с КАТ.

    Коментар


    • #17
      От: Анти-паркинг

      Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
      Бъркаш общината с КАТ.
      Ами аз съм средностатистически гражданин /по душа селянин/ на България и не би следвало да знам законите буквално.
      От общата култура която евентуално имам, си мисля, че "паркинги и гаражи" е общинска фирма.
      Кой би трябвало да се грижи и прибира такива коли които са ни паркирали пред гаражите...и кой пише наредбите за това.
      В един добре организиран град /в такива сме били вече почти всички от нас/ това е РАБОТА на общината.

      Поправете ме ако бъркам.

      Коментар


      • #18
        От: Анти-паркинг

        Неслучайно в паяците има катаджия. Само те могат да глобяват. А дори и винаги да идва катаджия навреме и да махат колата, със сигурност ще ти писне и ще сложиш желязото. Ще си спестиш много време и нерви.

        Коментар


        • #19
          От: Анти-паркинг

          Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
          Неслучайно в паяците има катаджия. Само те могат да глобяват. А дори и винаги да идва катаджия навреме и да махат колата, със сигурност ще ти писне и ще сложиш желязото. Ще си спестиш много време и нерви.
          Разбрах, мерси. Така и съм направил!

          Коментар


          • #20
            От: Анти-паркинг

            Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
            Ние го сложихме пред входа и няма проблем /само че е малко по добро от снимката/. ...
            В хотела, където работех преди време, имахме такива. Проблемът с тях беше, че най-редовно се случваше някой да не ги види и да ги нагази, поради което често бяха счупени. Отделно имаше не един случай пешеходци да се спънат в тях и да вдигнат скандал.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              От: Анти-паркинг

              Хубаво де, как ще се вчупи това желязо. Като гледам тръбата си е масивна. Ако мине някой с трактор или камион по може да я изкриви

              Коментар


              • #22
                От: Анти-паркинг

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                В хотела, където работех преди време, имахме такива. Проблемът с тях беше, че най-редовно се случваше някой да не ги види и да ги нагази, поради което често бяха счупени. Отделно имаше не един случай пешеходци да се спънат в тях и да вдигнат скандал.
                Точно при такива случаи,ако антипаркинг устройството не е съгласувано в общината потърпевшия може да ви осъди.
                0884 987 137
                В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X