Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отпушване на тръба?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Отпушване на тръба?

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Стига бе!!!!
    И какъв беше резултата след 400 грама тротил?! Че ми се явяват едни картинки!!!
    Че какъв може да е резултатът? 400 дена арест...
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #47
      От: Отпушване на тръба?

      Стига бе, 400 дена... тя службата беше ли толкова по Кольово време?

      Коментар


      • #48
        От: Отпушване на тръба?

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Сярна киселина. Наливай смело. Работи и съм проверил лично.
        Не давайте такива акъли, да не се появи после тема "как се сменят тръби". Това ще изяде всичко метално по пътя си.

        Сода каустик е правилния избор. Купуваш си на люспи, сипваш в канала, пускаш вода колкото да я намокри и поразтопи, и след 20-30 минути промиваш обилно с гореща вода. Вкъщи работи безотказно.

        А единствения път когато жената използва киселина без мое знание, нанесе трайни щети по сифона и ваната.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #49
          От: Отпушване на тръба?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Не давайте такива акъли, да не се появи после тема "как се сменят тръби". Това ще изяде всичко метално по пътя си.

          Сода каустик е правилния избор. Купуваш си на люспи, сипваш в канала, пускаш вода колкото да я намокри и поразтопи, и след 20-30 минути промиваш обилно с гореща вода. Вкъщи работи безотказно.

          Ще ми изяде цървулите.

          А единствения път когато жената използва киселина без мое знание, нанесе трайни щети по сифона и ваната.

          Ще ми изяде цървулите. 2 години съм работил със сярна киселина. Въобще не е толкова активна към джилязото. Пробвай и ще видиш.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #50
            От: Отпушване на тръба?

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Стига бе!!!!
            И какъв беше резултата след 400 грама тротил?! Че ми се явяват едни картинки!!!
            Понеже кенефите бяха на втори етаж-паднаха "есовете" под клекалата. Помещението отдолу се напълни с... Ъъъ, нали знаеш, да не обяснявам... Та после повече от седмица авторите на идеята(няколко човека-колективна отговорност) оправяхме пораженията. То беше едно подпиране с чинове и талпи, едно бъркане на циментов разтвор, едно мазане...
            Накрая се направихме на нагли. Ротния беше обявил по 5 дни отпуск за групата която отпуши и почисти кенефите... И ние се опитахме да си искаме отпуска, ама Койчо каската само ни изгледа много учудено и ни напъди да си гледаме ежедневните задължения докато не ни е набутал в ареста.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Стига бе, 400 дена... тя службата беше ли толкова по Кольово време?
            Ясене, приятелю, по мое време службата беше 730 дни. Последния набор който служи 2 години.
            Е, малко по-малко де. Влязох на 21 Септември 1988, а се уволних на 30 Август 1990. Бяха интересни времена, и от БКП решиха да не дразнят войниците... Че танковете нямат ключ за запалването. Достатъчно е само да имаш желание. А имаше...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #51
              От: Отпушване на тръба?

              хе хе чувал съм и аз подобна история - в едно поделение до София - запушване на кенефи - докарване на пожарната и набиване на шланга в първото клекало като съответно в останалите клекала "доброволци" с парцали затискат дупките на клекалото стоейки върху тех с кубинките - пускане на пожарната и по едно време човека от 3та килия който явно е бил маломерен бива изстрелян във въздуха барабар с парцалите и кафевата струя ги погва всичките. Веселба!
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #52
                От: Отпушване на тръба?

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Ще ми изяде цървулите. 2 години съм работил със сярна киселина. Въобще не е толкова активна към джилязото. Пробвай и ще видиш.
                Ми пробвал съм. Жената де. При мен сифона в пода е чугунен. На ваната - също.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #53
                  От: Отпушване на тръба?

                  Аз имах същият проблем в нашата баня със сифона който се затлачваше редовно с космарлаци предимно, и се сетих че навремето мойте баба и дядо иползваха едни вакуумни отпушвачки.Та това представлява гумена полусвера с една дурвена дръжка на нея.Същите неща се продават и сега из търговий и дом.потреби,та като се сетих и отидох, купих и откакто отпуших с него сифоня дълго време не съм имал проблеми.Само че пускам водичка да се напълни сифоня че да се получи водна възглавница ,слагам отгоре и няколко яки помпи та трябва да стане работата.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Отпушване на тръба?

                    Във Феста хотел Боровец отпушихме централната канализация в СПА центъра за около 20 мин. с компресор с постепенно налягане!Навсякъде отпушвам с въздух, той прониква навсякъде по тръбите много по лесно от течностите!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X