Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на хладилник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на хладилник

    Ами то след като му сменя и тръбите то друго остава ли на един хладилник за ремонт
    0898707872-Здравко

    Коментар


    • #17
      От: Избор на хладилник

      Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
      Ами то след като му сменя и тръбите то друго остава ли на един хладилник за ремонт
      Има, има. Кондензатор, изпарител, термостати.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на хладилник

        Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
        Вече го взех ВЕКОто. Дано имам късмет.
        Ще видя с какъв компресор е и ще пиша.

        Благодаря ви за отзивите.
        Ха честито ти за Беко-то.
        Вече си горд собственик на продукт на фирма Арчелик. Ако се вгледате във финалните надписи на някоя турска сапунявица - ще им видите рекламата.
        Та фирмата се занимавала в миналото с производството на военното оборудване, а сега и домакински уреди, телевизори и т.н.
        Предо около година и половина имах пряк сблъсък да го нарека, с мениджмънта им по закупуване на каучукови смеси за уплътнителите на пералните. Та дадохме им (като армаган разбира се) стотина кила за проба и им ареса. И почна леко натискът - накрая директно си искаха да им дам рецептурата (тя е ноу-хау на фирмата, в която работя и е строго секретна). Единият суяк (горе долу на туй животно ми приличаше) даже подкуп ми предлага да му кажа. Говорил съм с техни бивши доставчици и всички са потвърждавали, че каквито таини и чалъми са имали - всичко е заминало и вече се прави у анадолско. Имаме доста други клиенти, а и с много фирми се познаваме из цяла Европа, ама с такава наглост не се бях сблъсквал.

        А иначе Беко пералните ще държат в България, че ни е що годе мека водата - иначе са си баси боклука по отношение на уплътнения и т.н.
        Последно редактирано от drago_pishinkov; 10-06-11, 19:14.
        Черно, мирише и разваля характера!

        Коментар


        • #19
          От: Избор на хладилник

          Колега, искам само кратко да отбележа, че уплътненията на всички перални са "баси боклука". Италия, Германия, Китай - се тая! Така че малко предубедени ми се струват последните постове.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • #20
            От: Избор на хладилник

            Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
            Колега, искам само кратко да отбележа, че уплътненията на всички перални са "баси боклука". Италия, Германия, Китай - се тая! Така че малко предубедени ми се струват последните постове.
            Аз съм с Тамат от преди преврата - работи безгрижно.
            Тъста е с хладилник Саратов от 1955г. е как не се развали?

            Коментар


            • #21
              От: Избор на хладилник

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Аз съм с Тамат от преди преврата - работи безгрижно.
              Тъста е с хладилник Саратов от 1955г. е как не се развали?
              Я и ние на лозето още караме един такъв Саратовец и работи без грешка. Помня го от дете.
              Не знам от какво е направен ама изстудява като фризер! И е със ония смешните хоризонтални брави дето щракат при отваряне и затваряне!
              Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

              А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

              Коментар


              • #22
                От: Избор на хладилник

                Взимай Беко и си свиркай, ще го смениш след 5-6години, няма я да се жениш за него. Предполагам и телевизора ти у Вас не е 20 годишен, въпреки, че си работи и показва картина.

                И хубави марки се чупят, купихме си /когато излезна/ пералня ЕЛукс "шесто чувство" - в гаранционен срок й горя програматора два пъти, още някаква джаджа един път и накрая счупи ухо на захващането на антивибрационната пружина. Този дефект не го сметнаха за гаранционен, а за неправилен монтаж и нивелиране. Директна отиде на боклука, а за под половината пари се купи БЕКО, което си работи вече пета година. Та ... всичко е относително.

                ПП. И сега най-вече гледам енергиен клас и дизайн, а и естественно цената.
                Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                Коментар


                • #23
                  От: Избор на хладилник

                  Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
                  Я и ние на лозето още караме един такъв Саратовец и работи без грешка. Помня го от дете.
                  Не знам от какво е направен ама изстудява като фризер! И е със ония смешните хоризонтални брави дето щракат при отваряне и затваряне!
                  На тъста има и секретна ключалка на бравата!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Избор на хладилник

                    Първоначално публикуван от neroni
                    Преди месец взех Либхер. Хладилник с три отделения фризер. Невероятен е зесега.
                    Това също е добър избор, нищо, че ги сглобяват тук.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Избор на хладилник

                      Моето домочадие експлоатира ежедневно пералня и хладилник Горение вече доста време.....животински здрава марка...да чукна на дърво!...стана вече девета година!
                      Камен Механджиев

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X