Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на хладилник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на хладилник

    Здравейте.
    Предстои ми покупка на хладилник, та реших да се посъветвам с Вас за това.
    Спрял съм се на "BEKO CSE 34020 D" клас А+. Но за съжаление не знам почти нищо за марката и качеството, освен че се произвежда в Турция.
    Знам за "мерцедесите" на хладилниците, но искам да си купя Някой VW или поне FORD.
    Ще съм ВИ много благодарен, ако ми дадете съвет за това БЕКО и по принцип за хладилниците.

  • #2
    От: Избор на хладилник

    Явно никой няма ВЕКО........ Май ще се ориентирам към друга марка.
    Утре влизам в Техно.........някоеси, затварям очите и кво му дойде.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на хладилник

      Не знам за хладилник,но аз имам пералня от тази марка.Вече 6-та година жената се опитва да я надвие,но уви.Никакви грижи!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: Избор на хладилник

        Ако искаш да го сменяш, след като мине гаранцията - взимай.
        Може и да съм предубеден, но и италианските не са по- добри. Аз съм с такива и съм абонат на сервиза на Инде/Ари.
        Дойчовски или испански.

        Коментар


        • #5
          От: Избор на хладилник

          Тия Нео,Беко и тн.въобще не ги гледай.То вече всичко е правено в Китай,но в по-горният ценови клас май влагат повече старание.Пойнтересувай се нещо от сорта на Електролукс,Либхер и тн.Макар че всичко е въпрос на късмет.

          Коментар


          • #6
            От: Избор на хладилник

            Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
            Тия Нео,Беко и тн.въобще не ги гледай.То вече всичко е правено в Китай,но в по-горният ценови клас май влагат повече старание.Пойнтересувай се нещо от сорта на Електролукс,Либхер и тн.Макар че всичко е въпрос на късмет.
            Имам приятел, който работи като хладилен техник , от него знам, за хладилник трябва да е НЕМСКИ, значи Липхер, сглобява се в Пловдив и има части , а за пералня (Миле или Миеле, Канди), не зная кое е правилното и затова давам и двете названия, които съм чувал. Дано съм помогнал в избора.
            Последно редактирано от белята; 17-05-11, 14:31. Причина: кривопис
            Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

            Коментар


            • #7
              От: Избор на хладилник

              Аз не съм на ясно, ама до колкото съм говорил и слушал с хладилен майстор, е добре да се види какъв е компресора/ите като марка. Сега ще излъжа като марки кои бяха много добри, ама и двата вида бяха немски. Другото, виж какви са му работните температурни диапазони, че има много нови дето зимата в неотолпляем коридор нещат да работят. Казват, че с два компресора били по-добри, ама според мен зависи от това колко е обема на хладилната част и на минусовата/фризеровата част, ако са горе долу еднакви, май е по-добре да е с два компресора.

              п.п. от един дру горум: "производителите на компресори са LG, Samsung, embraco, Danfoss,Electrolux и АCC ... 95% от читавите хладилници са с тях и може би като се изключат донякъде Самсунг всички са на едно ниво."
              Май за тея дето съм подчертал казваха, че били много добри.
              Последно редактирано от mohera; 17-05-11, 14:57. Причина: допълнение
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • #8
                От: Избор на хладилник

                Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                Тия Нео,Беко и тн.въобще не ги гледай.То вече всичко е правено в Китай,но в по-горният ценови клас май влагат повече старание.Пойнтересувай се нещо от сорта на Електролукс,Либхер и тн.Макар че всичко е въпрос на късмет.
                Абсолютно вярно.
                Компресора трудно ще можеш да го видиш, повечето модерни хладилници са с предпазител отзад, а да вярваш на младежите от магазините е несериозно, те незнаят какво правят там, каму ли какви са им компресорите. Но ако имаш възможност гледай хладилника да е с компресор Електролукс.

                П.П.Ако искаш хладилник, колегата който съм цитирал го е казал!

                Успех.

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на хладилник

                  Двата компресора, са почти задължителни. 2011та сме. Все едно, някой сега да произведе кола без климатик. А ако има- от немотия е.
                  Опцията "No frost" цъщо не е за пренебрегване.
                  Последно редактирано от Пенчо; 17-05-11, 15:00. Причина: доп

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на хладилник

                    Имам 2 броя Snaige - Латвийски мисля.
                    Единият е на 10,а другият на 12 години.
                    Големички са- 1.80 м. с фризерна секция.
                    Компресорите са Електролукс.
                    За това време още не са дали никакви ядове.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на хладилник

                      Вече го взех ВЕКОто. Дано имам късмет.
                      Ще видя с какъв компресор е и ще пиша.

                      Благодаря ви за отзивите.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на хладилник

                        Честито!
                        Късно виждам темата, но аз също бих ти препоръчал марката.
                        От сервиза на Роял Електроникс ми препоръчаха навремето съдомиялна ВЕКО и съм страшно доволен.
                        Гаранцията на ВЕКО ти е при тях. Във форума можеш да потърсиш kuzdov за по-компетентно мнение, той работи или поне работеше в сервиза.

                        Както обясняваха - всичко под капака е едно и също, само марката е различна и от там цената.
                        Моя хладилник е Liebherr, но е правен в Германия. Много пари беше... Доволен съм, но в крайна сметка е само хладилник.
                        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на хладилник

                          Сега видях темата, аз юркам едно Беко клас А+, хладилник + фризер с диспенсер за вода вече 3та година и още работи!
                          След като си го купих, сметката ми за ток падна с 20 лева. Така че А+ ФОРЕВЕР!!!!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на хладилник

                            Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
                            Здравейте.
                            Предстои ми покупка на хладилник, та реших да се посъветвам с Вас за това.
                            Спрял съм се на "BEKO CSE 34020 D" клас А+. Но за съжаление не знам почти нищо за марката и качеството, освен че се произвежда в Турция.
                            Знам за "мерцедесите" на хладилниците, но искам да си купя Някой VW или поне FORD.
                            Ще съм ВИ много благодарен, ако ми дадете съвет за това БЕКО и по принцип за хладилниците.
                            Колега малко късно видях темата та да се искажа и аз за тази марка
                            моят хладилик беше Беко CSA24010 клас А
                            купих го 2007год юни месец с две години гаранция
                            2010год някъде юни месец ми изгоря компресора дадох го на ремонт оправиха го
                            2011год май месец хладилника работи но неможе да изстудява викам майстор и той ми казва че на тези марки им било слабото място тръбичките защото били от някакъв алуминйи който след време почвали да изпускат фреона и сега се чудя какво да го правя искат ми 130лева за ремонта
                            0898707872-Здравко

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на хладилник

                              Първоначално публикуван от ribar4eto Преглед на мнение
                              се чудя какво да го правя искат ми 130лева за ремонта
                              Не си хвърляй парите на вятъра. Отдавна е казано, че ефтиното излиза скъпо.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X