Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся ел. нагревател за панелен радиатор от листова стомана.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся ел. нагревател за панелен радиатор от листова стомана.

    Ako си много навит, можеш да си направиш "външното тяло" изцяло с поцинковани водопроводни части и тръба. Зависи какъв нагревател ще си купиш, те винаги са с цолова резба и съответен диаметър за такава тръба. Аз съм го правил с нагревател 2 kW и 1 1/4" тръба и фитинги.
    Използвах тетка, коляно, намалители и холендър.

    Коментар


    • #17
      От: Търся ел. нагревател за панелен радиатор от листова стомана.

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Ako си много навит, можеш да си направиш "външното тяло" изцяло с поцинковани водопроводни части и тръба. Зависи какъв нагревател ще си купиш, те винаги са с цолова резба и съответен диаметър за такава тръба. Аз съм го правил с нагревател 2 kW и 1 1/4" тръба и фитинги.
      Използвах тетка, коляно, намалители и холендър.
      Колега благодаря за помощта, ще може ли снимка на всичко това ако е удобно, и да ми кажеш как е разхода на електроенергия грубо на денонощие

      Коментар


      • #18
        От: Търся ел. нагревател за панелен радиатор от листова стомана.

        О, това беше отдавна и панелният радиатор отдавна се проби и замина. Нагревателят беше между двата странични отвора, а на третия от другата страна трябва и разширителен съд. Може би и заради контакта с въздуха корозията изяде радиатора бързо. Разходът е същият като на всеки маслен радиатор да речем. Никакви икономии, а само дадености като радиатор и налични части.

        Коментар


        • #19
          От: Търся ел. нагревател за панелен радиатор от листова стомана.

          Ясно, начинанието значи е повече от безсмислено, иначе намерих ето такава джадажа
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f8ac546e45167d94164de446036bc1d9.jpg
Прегледи:1
Размер:57.8 КБ
ID:5539511

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X