Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за дървен материал - София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за дървен материал - София

    Колеги, искам да си закупя дървени, огладени греди, със сечение 10х10 сантиметра. Намерих такива в Бриколаж, но цената ме уби - 40 лева за 3 метра, а мен ми трябват общо към 9 метра. Ходих и на няколко места по Околовръстното, но там са нерендосани нещата. Та въпроса ми е някой ако знае, да препоръча склад за дървен материал, където мога да открия нещо подобно на по-нормална цена. Благодаря предварително за помощта.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Питане за дървен материал - София

    В склад надали ще има рендосани, по скоро цех....А че в бриколаж не е работа да се купува - не е.
    Успех !

    Коментар


    • #3
      От: Питане за дървен материал - София

      Купи си ренде и ги рендосай.Инструмента ще ти потрябва пак все някога.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: Питане за дървен материал - София

        Първоначално публикуван от radolino1 Преглед на мнение
        Купи си ренде и ги рендосай.Инструмента ще ти потрябва пак все някога.
        ...или вземи електрическото ренде назаем от приятел. Рендосването става за секунди.

        Коментар


        • #5
          От: Питане за дървен материал - София

          Злати, преди време гледах на околовръстното срещу караулката на "Ломски Форт". Аз търсех 80х80, но имаха и по-големи. Ако не ти е спешно, да помолим някой от костинбродските колеги, да погледне...?
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Питане за дървен материал - София

            Последно съм купувал от ъгъла на околовръстното и пътя за Суходол. Доволен съм от качествотом, но това беше преди 2 и кусур години.

            Рендосани от склад обаче трудно ще намериш. Или трябва някъде да ги закараш да ти ги рендосат/калиброват(и те с разнасянето насам-натам ще дойдат на цена като в Бриколаж), или ръчно да свършиш сам тая работа. Освен електрическо ренде добра работа върши и ръчен лентов шлайф с по-едра шкурка, стига да не са прекалено смолисти, и да имат що горе прилични повърности.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Питане за дървен материал - София

              На южната дъга има и складове, дето рендосват на място. Поразходи се и питай. Мисля Буллес, ама не съм сигурен. По северните платна.

              Коментар


              • #8
                От: Питане за дървен материал - София

                За Буллес вече ми казаха, ще пробвам там тия дни.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за дървен материал - София

                  Миналата седмица купувах от Сточна гара "501 стоки".
                  2 бр. 10х10 и 7 бр. 8х8 4-ри метрови с рендосването ми излезе около 140 лв.
                  При рендосването излизат 9х9 и 7х7.
                  О899 2б2 1З2

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за дървен материал - София

                    От мен електрическото ренде ако решиш сам да си ги правиш .
                    висете отпуснато

                    Коментар


                    • #11
                      От: Питане за дървен материал - София

                      Не ги рендосват понеже ги бичат от мокър материал и докато съхнат пак се разрошват, а и за куфражи не е необходимо.
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Питане за дървен материал - София

                        А аз имам една крива 3 метрова греда, която искам да използвам за декорация. Трябва да се среже на 2 по цялата дължина. Сечението е примерно 20х20 сега, искам да станат 2 греди дебели по 10 см и с по една гладка стена която да се залепи към тавана... Въпроса е в склад за дървен материал (като тези по Околовръстното) ще ми я срежат ли или трябва да търся някакъв цех? Благодаря.
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #13
                          От: Питане за дървен материал - София

                          Необходимо ми е малко количество брезов шперплат-20мм и 10мм(по няколко плочи).
                          Може ли някой да ме насочи от къде да си го купя в София?
                          Ще правя мебели(челни елементи) от него.
                          Такова е заданието от архитекта...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Питане за дървен материал - София

                            Ако не намерите с какво да ги рендосате, мога да ви предложа ръчно ренде .Ама и да си ги вземеш рошави с електрическо ренде става много бързо. Ако не ти се дават пари вземи на заем, но ако си направиш сметка ще разбереш, че примерно 10 рендосани греди и 10 нерендосани греди + закупуване на ренде са горе доло една и съща сума пари. После поне ще ти остане рендето и за домашна работа ще те откара доживот, зер си трябват такива неща. Едно ренде на Спарки колко да е, да е най - много 150, 160 лв и са им качествени продуктите, Бошове също разни, макити, уж маркови, ама то все ще ги дадеш тези пари, после поне ще ти остане рендето. А работата с него става бързо и приятно.
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • #15
                              От: Питане за дървен материал - София

                              Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                              Необходимо ми е малко количество брезов шперплат-20мм и 10мм(по няколко плочи).
                              Може ли някой да ме насочи от къде да си го купя в София?
                              Ще правя мебели(челни елементи) от него.
                              Такова е заданието от архитекта...
                              Наскоро брат ми имаше една поръчка за джунджу рий от шперплат-известна част купихме от Лесоцентър оод,други от Сточна гара,китайски с добро качество на лицевата страна-май за същото място говори и Жоро.
                              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X