Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся-Предлагам работа

    Добре де колеги !
    Пишете ги тея заплати в цифри!
    Минимум еди си колко, максимум еди си колко , няма нищо трудно.
    Който му отърва , обажда се и действа по каналния ред , на който не , не си губи времето и неговото и вашето.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • От: Търся-Предлагам работа

      Не ми се иска да спамим но ако напиша от 500 до 2000 едва ли ще е по конкретно. Написах според показаните възможности на човека. Дори бих се радвал да е младеж който иска и има желание да се учи.
      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

      Коментар


      • От: Търся-Предлагам работа

        Ами пак е нещо.
        Защото има работодатели повече от 800-900 лв. не дават , ако ще и гуру да си в областта на работа.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • От: Търся-Предлагам работа

          Здравейте на всички.
          Започвам да си търся служител. Общ работник/склададжия. За град София.
          Продаваме врати, съответно има средно тежки неща и кандидат желателно е да в добра физическа кондиция.
          Адекватен, с технически понятия, шофьорска книжка желателна , но не е задължителна.
          Живущи в квартали Надежда, Връбница, Толстой ще имат предиимство за тях по ради следната причина - живея в Надежда, и служебния автомобил всеки ден пътува до склада/Военна рампа и обратно.
          Стартово заплащане 800 лв, с опция за увеличение в последствие и още сега възможност за доработки в извън работно време - помощ при монтажи.
          Моя телефон е 0877584631 - Золтан. Звънете, почти нямам време за интернет коммуникация.
          С уважение към всички.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • От: Търся-Предлагам работа

            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Добре де колеги !
            Пишете ги тея заплати в цифри!
            Минимум еди си колко, максимум еди си колко , няма нищо трудно.
            Който му отърва , обажда се и действа по каналния ред , на който не , не си губи времето и неговото и вашето.
            Малко късно се включвам, ама напълно подкрепям това! Абе, какво ви пречи да напишете - "търся човек с такива умения, мога да плащам едиколко-си..." Това "от-до и спред зависи" е толкова ала-бала и никой вече не му вярва ... Всичко на тоя свят е сделка и получаваш толкова, колкото можеш да платиш, по един или друг начин ....
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • От: Търся-Предлагам работа

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              Малко късно се включвам, ама напълно подкрепям това! Абе, какво ви пречи да напишете - "търся човек с такива умения, мога да плащам едиколко-си..." Това "от-до и спред зависи" е толкова ала-бала и никой вече не му вярва ... Всичко на тоя свят е сделка и получаваш толкова, колкото можеш да платиш, по един или друг начин ....
              Не е баш така. За тези които предлагаме веществена продукция и боравиме с натурални измерители.-бр., м2,м3 , м.л.,кг. и прочее,финансовите потоци Възложител- Изпълнител-Служител са подчинени в крайна сметка на производителност и качество. Уменията и желанието при нас са само необходимо , но недостатъчно условие за финансов резултат.
              По-брутално казано , за възнаграждението на една труженичка/труженик в най-древната професия има ли решаващо значение колко пъти за единица време изпълнява необходимите маневри ?
              По - деликатно казано, парите следва да следствие .

              Коментар


              • От: Търся-Предлагам работа

                Сашо, честно казано парите винаги са следствие. Най-малко на тебе като работодател трябва да обяснявам как става заплащането и как се определят взаимотношенията работник-работодател. Ти си кажи колко си склонен да плащаш, пък после си отсявай кандидатите според твоите критерии. Иначе се получава обратното. Работника търси работа според изискванията, ама му сервират заплащане не според очакванията ... Мислете, все едно сте от страна на кандидатстващите и какво бихте искали ако бяхте от тая страна ...
                П.П. И не става въпрос за чистата лакомия и надценяване, щото всеки иска да си лежкуни и да получава кинти за нищо... Става въпрос за реално оценяване на труда и уменията в дадена сфера. За близо 30 г. трудов стаж в БГ само за един си спомням да ме е питал колко очаквам да получавам за работата си
                Последно редактирано от kuzdov; 17-10-19, 01:33.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • От: Търся-Предлагам работа

                  Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                  Не е баш така. За тези които предлагаме веществена продукция и боравиме с натурални измерители.-бр., м2,м3 , м.л.,кг. и прочее,финансовите потоци Възложител- Изпълнител-Служител са подчинени в крайна сметка на производителност и качество. Уменията и желанието при нас са само необходимо , но недостатъчно условие за финансов резултат.
                  По-брутално казано , за възнаграждението на една труженичка/труженик в най-древната професия има ли решаващо значение колко пъти за единица време изпълнява необходимите маневри ?
                  По - деликатно казано, парите следва да следствие .
                  Ако не можеш да си сметнеш месечните разходи за труд, спокойно може да кажеш "МРЗ+ едиколкоси на кг. м2 или каквато мерна единица си избереш".

                  Коментар


                  • От: Търся-Предлагам работа

                    Някои имат следния бизнес модел - 2 дни тежки тестове и събеседвания с няколко човека, все едно кандидатстваш за космонавт, с ходене на място, и накрая питат колко искаш. После си избират най-евтините кандидати, а за останалите остават 2 изгубени дни в тъпотии. Примерно тестовете за интелигентност. Дори съм имал случай да ми дават задачи за домашно, с тежест около седмица, на пълен работен ден. Ако мине. А, да, и препоръки от предишни работодатели. Аз лично ги отсвирвам такива.

                    Коментар


                    • От: Търся-Предлагам работа

                      Интервюто е двупосочен процес.

                      Коментар


                      • От: Търся-Предлагам работа

                        Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                        По-брутално казано , за възнаграждението на една труженичка/труженик в най-древната професия има ли решаващо значение колко пъти за единица време изпълнява необходимите маневри ?
                        За елита на занаята няма значение, щото прихода иде от "майсторлък", а не от пот на чело.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Търся-Предлагам работа

                          Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
                          .. А, да, и препоръки от предишни работодатели. Аз лично ги отсвирвам такива.
                          ЗАнеси му едно тесте препоръки и няма да те вика за нищо
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Търся-Предлагам работа

                            Интервютата за офисен планктон са традиционно дълги, понякога с дни, и в голяма степен едностранни. Правят 2-3 варианта тестове с въпроси от Нета, дето ги дават в Google, Apple и MS, все едно, че могат да платят като Google, Apple и MS. И почва едно губене на цели сЕдмици, щото нали сме безработни и времето ни е бол. И почти никога не казват предлагана заплата, питат колко очакваш, и правят обратна класация, случайно да не се минат. Да не отклонявам темата де, ако някой ден стана работодател ще пробвам да не правя такива неща. Ако предлагащия работа очаква да мине със стандартните за кмб 700 лева, пък кандидатът идва с опит и четворно очакване, и накрая става грозно, след като минат ритуалите с надлъгванията как се виждаш след 5 години.

                            Коментар


                            • От: Търся-Предлагам работа

                              Куздов ,бре-Значи , аз пак относно професиите с веществен резултат, пък ти прецени дали не се поставям от другата страна/ за което принципно си съвсем прав!/.И по-конкретно в моята сфера: Аз примерно търся човек за нещо си. Това нещо първо не подлежи на пълна длъжностна характеристика. Второ , човекът със самочувствие следва да има самооценка за собствените си умения и свой адекватен ценоразпис. Трето , предполагам , че човека иска да вложи свое собствено време ,с цел максимална за него финансова рентабилност.
                              Решението на това уравнение следва да се изразява точно в твоя П.П. На практика се вади лист и химикалка , и човека си разписва всичко , което иска/може да прави - качествено! Каквото има се договаря, изяснява, коригира и с цел намиране пресечната точка на интересите.Има разни детайли в схемата , но това е принципа, така че всичко да е точно двустранно.
                              Вярвай ми , ако човека е добър в своя занаят, за него няма проблем горното. Ако е несигурен в себе си , търси обратното - нещо там твърда пара да има/но не става ясно той какво точно ще предложи срещу парата. Което на мен ми намирисва на принципа на заплащането в едни отминали времена, или за общ работник в днешните .Обаче , общият работник съответно ще има нужда от надзирател и т.н., което мен не ме кефи.
                              Това е. Заплатата е нещо ,което трябва да зависи най-вече от човека/ и адекватна отсрещна страна , която да му даде изработеното.

                              Коментар


                              • От: Търся-Предлагам работа

                                Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                                Ако не можеш да си сметнеш месечните разходи за труд, спокойно може да кажеш "МРЗ+ едиколкоси на кг. м2 или каквато мерна единица си избереш".
                                Прочети ми отговора към Куздов , да си осмислиш пак поста. Няма да ти отговарям на елементарното заяждане мога ли да си сметна месечен разход на труд. Просто приеми , че доста години съм бил началник производствено -технически отдел на структури , които не са фалирали, и с много динамична дейност/т.е. месец с месец не си приличат като оборот/.
                                Ха сега ми кажи по твоята схема , сегмента МРЗ за какво точно би го дал , при положение че си платиш реално изработеното?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X