Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Декоративни зайци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Декоративни зайци

    След досадна атака за покупка на домашно куче / и съответно разходките/, преди време успях да спечеля битката с покупка на декоративен заек!

    Ефекта беше изумителен!

    Ако е готин, заека напълно абсорбира всички щения за домашни животни - котки, хвъркати и т.н...

    Важното е да е пухкав и да не е сив /прилича на плъх/..

    Лесно се гледа и е приятна животинка ..

    Нашият порасна /колкото малко коте / и му взехме женска..

    Сега купона е пълен...

  • #2
    До: Декоративни зайци

    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
    След досадна атака за покупка на домашно куче / и съответно разходките/, преди време успях да спечеля битката с покупка на декоративен заек!

    Ефекта беше изумителен!

    Ако е готин, заека напълно абсорбира всички щения за домашни животни - котки, хвъркати и т.н...

    Важното е да е пухкав и да не е сив /прилича на плъх/..

    Лесно се гледа и е приятна животинка ..

    Нашият порасна /колкото малко коте / и му взехме женска..

    Сега купона е пълен...
    Да не искаш да кажеш, че може да Фърка и има девет живота!?

    Коментар


    • #3
      До: Декоративни зайци

      Може да събира досадните смръдльовци, докато си пиеш винцето вечер...

      Много години разхождах кучета /особенно вечер/! Тия зайци ме освободиха!

      Коментар


      • #4
        До: Декоративни зайци

        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
        Нашият порасна ... и му взехме женска..
        Все си мисля, че който няма грижи, си ги създава сам...

        Коментар


        • #5
          До: Декоративни зайци

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Все си мисля, че който няма грижи, си ги създава сам...

          Имам в къщи един пухкавелко бял. Ама това не отмени кучето и костенурката!
          Сега мрънкат за коте и още едно куче! Засега удържам фронта!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            До: Декоративни зайци

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение

            Имам в къщи един пухкавелко бял. Ама това не отмени кучето и костенурката!
            Сега мрънкат за коте и още едно куче! Засега удържам фронта!
            Вкарай женска и докато питат "Ама той защо трепери върху нея?" можеш леко да изнесеш останалата твар...

            Само да не объркате пола, защото при няколко мъжки заека, започва една игра..

            Всеки мъжки заек дърпа със зъби тестисите на другите, докато изсъхнат и остане само той!

            Дарвин!

            Коментар


            • #7
              До: Декоративни зайци

              Ужас! На малкия ми син преди една година му подариха декоративен заек на рождения ден. Мила на вид и с гаден характер животинка.... Докато беше малка, само наторяваше навсякъде и ядеше кабели, но поне можеше да и се порадваш. Като порастна започна да ръмжи, хапе и драска като котка и позволява само на големия ми син да я пипа и то не винаги. Абе, с удоволствие бих го подарил на някой, ама децата не дават....
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                До: Декоративни зайци

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                Ужас! На малкия ми син преди една година му подариха декоративен заек на рождения ден. Мила на вид и с гаден характер животинка.... Докато беше малка, само наторяваше навсякъде и ядеше кабели, но поне можеше да и се порадваш. Като порастна започна да ръмжи, хапе и драска като котка и позволява само на големия ми син да я пипа и то не винаги. Абе, с удоволствие бих го подарил на някой, ама децата не дават....
                Spass55 има хубав разказ за домашен заек

                Коментар


                • #9
                  До: Декоративни зайци

                  Имах куче, живя повече от десет години у нас. После беше празнота... След това се появиха хамстери, после още, после морско свинче. Всички бяха приказни, но един ден ни напускаха. После малките порастнаха. Сега имат някакъв див котарак. Когато след тежка въздишка чуя някой да казва "Ех, защо не беше едно хъскенце, че да те разхождам!", му показвам съдрания диван и се съгласявам да е куче, когато ми купят нов или когато са си у тях
                  За сега само ми се канят, но още никой не ми е казал "От утре си вземам куче!". Даже съм обещал да го разхождам

                  Коментар


                  • #10
                    До: Декоративни зайци

                    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                    ... показвам съдрания диван ...
                    Искаш да кажеш, че котаракът не си точи ноктите на дивана?

                    Коментар


                    • #11
                      До: Декоративни зайци

                      Искам да кажа обратното

                      Коментар


                      • #12
                        До: Декоративни зайци

                        При нас пътя е еднопосочен - костенурки, риби, една игуана /цял динозавър/, папагали, всичко има една зададена от мен посока :
                        "Качи го в апартамента на баба ти /моя тъща/, да го погледа за известно време!"

                        Жената като пита какво да прави с игуаната я питам "Каква игуана?"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Декоративни зайци

                          За десетина минути си прехвърлих през главата всички прекрасни животинки, които са делили стаите с нас. Искам и да кажа, че едва ли има по-добър начин да възпиташ децата си на отношение с околните, от това, да се грижат за нещо живо, да се радват и играят с него, да страдат също. Ако можете, не им го спестявайте

                          Коментар


                          • #14
                            До: Декоративни зайци

                            Е, щом ще е за тъщата и алигатор може да си взема ....
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #15
                              До: Декоративни зайци

                              Кауза пердута!

                              Децата не се грижат, а се забавляват! И това е нормалното им състояние!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X