Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В колко часа се прибират децата ви.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В колко часа се прибират децата ви.

    Знам че има значение на каква възраст са.Сина ми е в 11 клас и в последно време основно спорим за това.Настоявам да си е вкъщи най късно в 9 - той мрънка че неговите приятели се прибирали в 10-11.
    ........................
    Иван Маринов
    CRF 250 X
    Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

  • #2
    До: В колко часа се прибират децата ви.

    Моят син е на 9 години и с мъка се прибиа към 21 ч.лятото,а зимата по светло.
    SUZUKI SAMURAI 1.3 16V
    SUZUKI JIMNY 1.3 16V
    JEEP WRANGLER 2.5
    JEEP CJ 7 2.5

    Коментар


    • #3
      До: В колко часа се прибират децата ви.

      Аз мога да кажа за себе си , на 15 години съм и нямам вечерен час и ако закъснявам е нужно да се обаждам на родителите ми , и няма проблем.
      Но много зависи от човека , дали евентуално ако вечер нещо стане може да се защити и тн н....

      Коментар


      • #4
        До: В колко часа се прибират децата ви.

        На 33г. знам, че днес не съжалявам, че лятото най-късно в 22.30ч., а зимата в 21.00ч. трябваше да си бъда у дома, докато не завърших средното си образование.Тогава се сърдех на родителите си, че във вихъра на купона аз си тръгвах...Днес разбирам, че това е било правилното поведение на родител към дете. Ако родителят непроконтролира детето си и не му създаде навици, надали това ще свърши държавата с една императивна норма.А и е важнен размера на санкцията.

        Коментар


        • #5
          До: В колко часа се прибират децата ви.

          Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
          Знам че има значение на каква възраст са.Сина ми е в 11 клас и в последно време основно спорим за това.Настоявам да си е вкъщи най късно в 9 - той мрънка че неговите приятели се прибирали в 10-11.
          И аз съм 11 клас, но нашите не ми държат сметка кога се прибирам.Просто ми имат доверие.По-добре се поинтересувай какво правят до толкова часа, че напоследък забелязвам усилено алкохолизиране и пуфкане на трева по околните градинки.Ако е свястно момче, имаш му доверие и познаваш приятелите му мисля, че няма място за спорове и караници.
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #6
            До: В колко часа се прибират децата ви.

            Хе-хе!
            На моя отворко в училището им снимали интервю от Нова ТВ с въпрос към децата в колко се прибират.И той да вземе да отговори - "аз пък се прибирам в колкото си искам".Сега е на 9.На 12-13 сигурно вече ще ми краде ключовете от джипката.........а на 15-16 ще го закъсам като колегата Хаджиев
            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            Аз пък искам да се оплача от моя !
            Краде ми гаджетата !!!
            Последно редактирано от Гълъбин Колев; 02-12-08, 08:05.
            offroad фен
            1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
            TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

            Коментар


            • #7
              До: В колко часа се прибират децата ви.

              Никога не съм имал вечерен час... нито моите деца ще имат - ако хлапето не се научи сега, ще му е по-трудно по-късно.

              Коментар


              • #8
                До: В колко часа се прибират децата ви.

                Аз доверие му имам.Абсурд е да ме излъже за каквото и да било.Знам къде се събират с приятелите си и ги познавам.Просто работата ми е такава,че вечер се прибирам към 7-8 когато той е излязъл.Ако се върне в 11 аз вече спя.А трябва и да общуваме все пак.
                ........................
                Иван Маринов
                CRF 250 X
                Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                Коментар


                • #9
                  До: В колко часа се прибират децата ви.

                  Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                  .. Просто работата ми е такава,че вечер се прибирам към 7-8 когато той е излязъл...
                  Просто работата ми е такава, че прекарвам 26-28 дни от месеца в София, а те са в Кърджали... Не знам какво да те посъветвам, освен опити за сближаване с общи хобита... Проучи добре хлапето, най-добре индиректно...

                  Коментар


                  • #10
                    До: В колко часа се прибират децата ви.

                    Първоначално публикуван от m20_maniqk Преглед на мнение
                    напоследък забелязвам усилено алкохолизиране и пуфкане на трева по околните градинки.
                    Лично за мен не е проблем да видя някой да пуши трева , защото човек който е напушен нищо не може да ми направи поради действието и.И хората които пушат трева с нищо не ми пречат , но друго си е да видиш в около 14.30 следобяд някой да седи на детска площадка и да се боцка.Просто гледката е много подтискаща и се запечатва по кофти начин в съзнанието .......
                    И по тази логика дай да не излизаме от вкъщи ,че може да видим нещо от вида на тази гледка която видях аз,но има една подробност че това го гледах от терасата в нас .....
                    Тук мога да кажа ,че тревоман няма да нападне ,но примерно един наркоман който няма пари и изпада в абстиненция и няма друг избор - или ще се превиват от болка и мъчения или ще откраднат нещо или ще прибият някой човек , тогава разбирам да се притесняваш къде и с кого ще си в еди колко си часа.
                    Класната ми госпожа преди четири години е била пребита почти до смърт от НАРКОМАНИ ......
                    Докторите се чудят как е оживяла , и около две години след това се е възтановявала.Ето за това ти говорех , наркоманите са проблема а не тревоманите !
                    И без да изглежда че защитавам тревоманите искам да ти кажа че те се напушват, усмихват се и заспиват , но при наркоманите не е точно така както си прочел няколко реда по-нагоре.
                    Последно редактирано от cveti; 03-12-08, 22:24. Причина: по молба на автора

                    Коментар


                    • #11
                      До: В колко часа се прибират децата ви.

                      Всъщност пуснах темата от любопитство как е в другите семейства.Не че имам някакъв проблем.
                      Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
                      Не знам какво да те посъветвам, освен опити за сближаване с общи хобита... Проучи добре хлапето, най-добре индиректно...
                      Съвет не търся но по принцип си прав..Беше на 15 когато му взех първото ендуро а аз се отказах от пистовите мотори.
                      Тази година е шампион при джуниърите.
                      ........................
                      Иван Маринов
                      CRF 250 X
                      Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                      Коментар


                      • #12
                        До: В колко часа се прибират децата ви.

                        Трябва да питам зетьовете
                        К мирной жизни не пригоден.
                        Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                        ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                        Коментар


                        • #13
                          До: В колко часа се прибират децата ви.

                          Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
                          Ето за това ти говорех , наркоманите са проблема а не тревоманите !
                          И без да изглежда че защитавам тревоманите искам да ти кажа че те се напушват, усмихват се и заспиват , но при наркоманите не е точно така както си прочел няколко реда по-нагоре.

                          Гениално!

                          Коментар


                          • #14
                            До: В колко часа се прибират децата ви.

                            моята щерка не се прибира докато не ида аз да я прибера

                            все пак е на градина

                            а сега сериозно по темата
                            едно време бях супер гламъв келеш - много отворен и надут
                            стигнах до там, че на 11 се занимавах с глупости, които ме откараха в полицията

                            баща ми(лека му пръст), беше познаван и много уважан човек в града ни
                            та когато ме прибраха, дойде един майор на разпита, изгони дознателя и като ме лепна...
                            оказа се че били приятели с баща ми от детинство. правели са и още по - големи простотии и от мен

                            Споделям това с вас за да ви кажа, че точно тази случка обърна живота ми на 180 градуса.
                            Адски съм благодарен на споменатия майор и като цяло на случилото се, за да осъзная важните неща в живота
                            EnduroX Alba-Damascena 2019

                            Коментар


                            • #15
                              До: В колко часа се прибират децата ви.

                              И аз като "Старият" не знам кога се прибира дъщеря ми.Трябва да питам мъжа и.Леле,колко се кефя,че вече ги нямам тия дертове.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X