Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В колко часа се прибират децата ви.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: В колко часа се прибират децата ви.

    И аз нямам никакви проблеми със вечерен час и никога не съм имал само ако оставам някаде трябва да званна едно телефонче

    Коментар


    • #17
      До: В колко часа се прибират децата ви.

      Следващия месец ще направя 19 години. Е и? Продължавам да си имам вечерен час от родителите ми. Няма значение на колко години си, родителят винаги ще се притеснява за детето си, затова и не искам да ги притеснявам докато живея с тях, и спазвам тяхните правила, ако мога така да се изразя.

      Коментар


      • #18
        До: В колко часа се прибират децата ви.

        Първоначално публикуван от господин никой Преглед на мнение
        Никога не съм имал вечерен час... нито моите деца ще имат - ако хлапето не се научи сега, ще му е по-трудно по-късно.
        +1

        За сега щерката е малка, но от мен ограничения много няма да има, виж Жената май си я представя на 78 години все още в къщи недокосвана от "Чужд" човек, ще го мислим като ни опре, но за сега така мисля

        Коментар


        • #19
          До: В колко часа се прибират децата ви.

          Аз съм на 16..истина е че имам пререкания с родителите си защото като стане купона трябва да си тръгна но все пак са прави..Но винаги когато съм се обадил и съм казал ще остана до по късно или ще спя в някой приятел те казват няма проблем,просто питат с кой съм и какво правиме..преди 1,2 години бях много по щур и не се прибирах докато не дойдат да ме приберат но вече не е така...

          ДЕЦА СЛУШАЙТЕ РОДИТЕЛИТЕ СИ !
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #20
            До: В колко часа се прибират децата ви.

            На 16 съм и си имам вечерен час. Даже твърде ранен. Проблемът е, че няма значение кога и къде си- всичко се случва навсякъде, особено ако ти е писано. А иначе бях чел: Няма проблем децата да бродят нощем из града, защото педофилите вече си имат дете от по- рано и сега трябва да го изкъпят и изсушат хубаво!
            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

            Манол Денев

            Коментар


            • #21
              До: В колко часа се прибират децата ви.

              Първоначално публикуван от Г-ца Маевска Преглед на мнение
              Следващия месец ще направя 19 години. Е и? Продължавам да си имам вечерен час от родителите ми. Няма значение на колко години си, родителят винаги ще се притеснява за детето си, затова и не искам да ги притеснявам докато живея с тях, и спазвам тяхните правила, ако мога така да се изразя.
              Много правилно. И моите се прибират преди 22:00. Докато живеят при мен, аз плащам разноските по обучението, изхранването и отглеждането им, ще ме слушат. А, ако се имат за много пораснали....има квартири.
              Понякога се опитват да се бунтуват, но всеки опит за революция бива потушен. Засега. Единия е на 19 и отгоре, а другия на 15....не трябваше да премахват наборната военна служба....

              Коментар


              • #22
                До: В колко часа се прибират децата ви.

                Аз съм на 20 и също никога не съм имал вечерни часове. Вкъщи винаги е имало доверие...а има и джиесеми за тая работа... Свободата е важна!
                Jeep Cherokee 2.5 Tdi VM '96

                Коментар


                • #23
                  До: В колко часа се прибират децата ви.

                  Моите родители също бяха (бяха, защтото малко подминах тази възраст, а не че тях ги няма) от старата школа, но и полагаха старание да приемат новото мислене. Вечерен час винаги имаше. Лятото 11 часа, зимата 8 часа. Този час беше задължителен докато не навърших 16 год. След това, ме оставиха да поема риска да съм голяма и сама да определям вечерния си час Аз какзвах в колко ще се пребера, но не трябваше да преминавам нито с минута часа, който съм казала, в противен случай казваха, че щели да ми отнемат правото да бъда "отговорна".
                  Хубавото беше, че винаги съм имала една друга привилегия - винаги можех да каня приятелите ми в къщи, за купони или събирания. Ако вечерният час е ранен, нека партито да е в къщи, за да не го прекрача )) Това се харесваше и на нашите, защото така те можеха да се запознаят с всички от компанията, а това гиправеше по-спокойни

                  Коментар


                  • #24
                    До: В колко часа се прибират децата ви.

                    Първоначално публикуван от sunny Преглед на мнение
                    Хубавото беше, че винаги съм имала една друга привилегия - винаги можех да каня приятелите ми в къщи, за купони или събирания.
                    Това не го разбирам. Имала съм и други приятели, чийто родители не даваха да се ходи у тях, ама направо бяха забранили. Не ми е ясно.
                    Чак пък привилегия, пред мен никога не е седял такъв въпрос. Дори не е ставало дума да питам може ли приятели да дойдат в къщи, винаги мога да си каня.
                    Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                    A2 (+)

                    Коментар


                    • #25
                      До: В колко часа се прибират децата ви.

                      Айде казвайте направо кога и къде е купонът, щом е толкоз отворен входът ))
                      Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                      Коментар


                      • #26
                        До: В колко часа се прибират децата ви.

                        Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                        Това не го разбирам. Имала съм и други приятели, чийто родители не даваха да се ходи у тях, ама направо бяха забранили. Не ми е ясно.
                        Чак пък привилегия, пред мен никога не е седял такъв въпрос. Дори не е ставало дума да питам може ли приятели да дойдат в къщи, винаги мога да си каня.
                        Разбира се, че е привилегия, за която бях много благодарна, защтото имах приятели, които не можеха да си позволят такова нещо (баби, дядявци, съседи, твърде малко пространство в къщи и т.н.)

                        Коментар


                        • #27
                          До: В колко часа се прибират децата ви.

                          Ами..аз лично нямах вечерен час,ами майма ми ме караше да се прибирам преди да се е стъмнило беше доста "досадно" защото както каза колегата горе е тъпо тамън да влезеш в вихъра на купона и да трябва да си ходиш.

                          Коментар


                          • #28
                            До: В колко часа се прибират децата ви.

                            На 17 год.Аз пък никога съм нямал вечерен час. Казвам им еди колко си часа се пребирам и те ОК и умната. Но преди време се случи една случка с едни бойща в късно вечерно време и бяхме компания в полицията и от тогава си имам вечерен час 22:00 ако не съм в къщи, значи няма да се пребера този ден. И вече го спазвам, но станали на 18 оле мале Джипката и Никво пребиране

                            Коментар


                            • #29
                              До: В колко часа се прибират децата ви.

                              аз съм на 16 и нямам вечерен часа,наште ми имат доверие,казвам и само кога се прибирам и толко ,сега лятото ако се събираме /доста често/ с приятелчета и има купон,се прибирам към 5-6 сутринта,иначе зимата....най късно в 11....

                              Коментар


                              • #30
                                До: В колко часа се прибират децата ви.

                                Първоначално публикуван от m17k0 Преглед на мнение
                                На 17 год.Аз пък никога съм нямал вечерен час. Казвам им еди колко си часа се пребирам и те ОК и умната. Но преди време се случи една случка с едни бойща в късно вечерно време и бяхме компания в полицията и от тогава си имам вечерен час 22:00 ако не съм в къщи, значи няма да се пребера този ден. И вече го спазвам, но станали на 18 оле мале Джипката и Никво пребиране
                                аз пък искам да имам режим, само да се върна на 17
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X