Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Дребното (11г.) от сутринта не слиза от таблета. След поредното напомняне да си разтреби стаята, отговора бе:

    - Ей ся, само да умра и ще разтребя!
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Когато връзката на обувката се е извадила от дупката-тя се е размушнала

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Мойто диване пък нямало молив с "кожен" цвят и за това направило лицето на брат си огнено червено....
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Нашата пък каза, че котката била много пуСкава! Питам "Какво пуска?", а тя "Косми!"
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Возим се в асансьор с голямо огледало и всички се кривчим и зъбим идиотски, освен малкия, който стои сериозен и замислен. По едно време само изтърси:
            "Съжалявам хората, които се мъчат, за да изглеждат като идиоти. На мен си ми е дар от природата..."
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Щерката сутринта я бутам да се събужда и да се оправя за училище. Изпод юргана се чува сънено:

              - Силата се пробужда...

              След малко се изцепвам:

              - Какво правиш, обличаш ли се или се мотаеш?

              - Силата знае че се мотае!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Малкия ми син (3 г.) търчи при майка си и крещи: "Мамо, мамоооооо, къде ми е колата?".
                Тя: "Коя кола Павчо?"
                Той: "Ей тая" и сочи с пръст колата, която не може да си намери.

                Пак същия образ, на гости на баба си и дядо си. Дядо му му казва: "Павчо, айде идвай да си лягаш!". Дребния: "Не мога дядо, запИкан съм".

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Мъдра мисъл от щерката (8 клас): "Тате, нали знаеш, че в живота на човека винаги идва момент в който получава тройка по математика." ...[emoji2] [emoji2] [emoji2]

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Вървим с приятели по някаква търговска улица, и пред един магазин за млечни и месни продукти макет на крава висок около метър и доста реалистично направен, тяхната щерка на 2,5 годинки се обръща малко боязливо към баща си
                    - Тате тази к'ава наужким ли е? - и чак като получи утвърдително "да", отиде да я погали.

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Преди няколко дни ми ровеше по телефона и днес, гледам, че си е оставил паметна бележка за неделята с перфектен правопис: "Аз днес не съм на детска градина". Преди седмица - две получих и имейл от него, пак перфесктно изписан: "Познай колко те обичам". С "й"! На току-що навършени 6 г. е.

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Преди време на племенника, още малък и не чете, му се провежда четене на детска книжка за животните. В стаята всички възрастни, щат, не щат, чуват четенето. След въпросите какво прави хипопотама, какво прави магарето и т. н., идва време за въпроса какво прави орела / в книгата се рее /. И малкия фъстък сериозно и тържествено заявява: Орелът серееее... Смяхме се със сълзи поне 5 минути. И до днес, минаха вече няколко години, още се хилим, като се сетим за орела в полет.
                        На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
                        "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Да не си помислите, че бисерите привършват към 10 годинки
                          Я да наредя тук моят 20 годишен разбойник, който тази сутрин излизайки от банята и гледайки още само с едното око ме пита:
                          - Мамо, защо няма от онова жълтото ..... ъъъъ .... омекотителя за коса? .... да купите де

                          Малко след това до ухото ми достига част от репортаж по телевизията ... пребили един старец, отново, та репортерката разказваше как го ритали с юмруци ....
                          Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Бисер до бисер...

                            Нещо смешно, което вашите деца са казали

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Излизам на терасата и чувам как дъщерята (на 7 години) си говори с котката на двора.
                              - Животът е такъв... обуваш си чорапите, някоя котка ти мокри и слагаш нови...
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                От няколко дни е развалена помпичката в аквариума и снощи младежът се беше заел да реши проблема на рибите като е изкопал отнякъде помпата за надуване на басейнчето си, и енергично попмпаше въздух във водата им. Интересно, жертви нямаше.

                                Напоследък и му обяснявам как децата се зомбират като висят много на компютър, таблет или телефон и трябва периодично да пишат или рисуват, за да се оправят. Така че сега отива периодично до огледалото да се погледне докъде е стигнал процеса на зомбиране. И проявява и самоинициатива да седне пред лист хартия, което си е чудо за него...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X