Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Аууу, то у вас като в ИДИЛ, брат ми...
    Внимавай, да не се събудиш някоя сутрин със странни липси..

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Представяш ли си? Прибрах му оръжието, ама не знам с какво още разполага....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Страшно е!

        Бих си легнал с бронежилетка, с тенекиени гащи, с накъсани вестници около кревата, и всички пинизи на Филип Марлоу, и с едно наум..

        Това е война, брат ми, страшно е!!!

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          -Тате, легни довечера от вътрешната страна на леглото, че да не пострадаш....


          Хахааа, малкия изкърти миффки с тоя бръснач .....
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Ние пък, се ошарихме. Ама в ушите, дупето... навсякъде. Особено го тормозят пъпките по чатала и по пишката. Опитва се да не се чеше и почва да плаче от яд. Снощи, към 4 сутринта, хайвана вече не издържа, става от неговото легло, туп-туп-туп-туп до спалнята, намества се между мен и жената и подкарва азбуката в произволен ред.
            – Ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-арррррргкх-у-у-у-у-й-й-й-йй, ччша-а-а-з-з-з-ффффммм, защо така ме сърби това пишшшшшшлееееее!!!?
            – Ми, сърби, мойто момче... Не го чеши, че по- лошо става... Успокой се, заспивай и няма да те сърби...- говоря щуротии, въпреки че знам какво е.
            – Добре деее, защо Майката Природа не ми е дала желязно пишле, а? Защо, кажи ми, а? Уххххххххххх!
            – Е-е-е-е, дай Боже всекиму- викам си наум, а иначе се разсънвам окончателно.
            – Добре де, поне чесалка за пишлета няма ли измислена?
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Моят освен там, имаше пъпка и вътре в окото. Слава Богу, без последствия.

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Абе.... друго имах предвид, щото темата е за смешки. Иначе си имаме сериозни грижи в момента, но това е за други теми. Един от проблемите ми е, че не мога да му намеря чесалка за пишле, понеже е на 8 години.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Мойто пък диване (също на 8г.) биде доставено на баба си в събота сутринта и за да има всички екстри, баща му, демек Я, от събота на обяд се смаза от работа: косих трева, рязах плет, разпънах шатра, чадър, измих маса, столове, шезлонги, закачих на оградата тръстикови пръчки, абе... стана Хавай. В 18:30 в неделя се отпускам на единия шезлонг, смазан, потен, изтощен и чувам отнякъде един мрънкащ гласец:
                  -Татееее, хайде де! Кога ще събереш тия неща, за да поритам топка на тревата....
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                    Мойто пък диване (също на 8г.) биде доставено на баба си в събота сутринта и за да има всички екстри, баща му, демек Я, от събота на обяд се смаза от работа: косих трева, рязах плет, разпънах шатра, чадър, измих маса, столове, шезлонги, закачих на оградата тръстикови пръчки, абе... стана Хавай. В 18:30 в неделя се отпускам на единия шезлонг, смазан, потен, изтощен и чувам отнякъде един мрънкащ гласец:
                    -Татееее, хайде де! Кога ще събереш тия неща, за да поритам топка на тревата....
                    Колкото повече даваш , толкова повече ще ти искат ...не питай откъде знам
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Децата са командировка при баба им. Вечерния отчет от малки по телефона на високоговорител:
                      - И да знаеш, мамо, днес еена баба се скара на Гого (големия), че е ударил с топката прозореца...
                      - И?
                      - Ами... нали знаеш, че той си мълчи...
                      - И?
                      -... и се наложи аз да се намесвам...
                      - Е ти какво и каза?
                      - Казах и всичко онова, което казва тати в такива случай....
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        ...и какво казва тати в такива случаи ?

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Децата са командировка при баба им. Вечерния отчет от малки по телефона на високоговорител:
                          - И да знаеш, мамо, днес еена баба се скара на Гого (големия), че е ударил с топката прозореца...
                          - И?
                          - Ами... нали знаеш, че той си мълчи...
                          - И?
                          -... и се наложи аз да се намесвам...
                          - Е ти какво и каза?
                          - Казах и всичко онова, което казва тати в такива случай....
                          Това което са записали като малки не се изтрива
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Първоначално публикуван от DaGa Преглед на мнение
                            ...и какво казва тати в такива случаи ?
                            Не питай!...
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Доколкото знам заниманията на тати: "Извинете, госпожо, ще Ви направя нови прозорци и врати на промоционална цена.".
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Доколкото знам заниманията на тати: "Извинете, госпожо, ще Ви направя нови прозорци и врати на промоционална цена.".
                                Може би нещо подобно, но защо ли въпросната баба е заключила, че "хем е миничък, хем е голем пустиняк"... каквото и да значи това
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X