Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Грижи за децата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Грижи за децата

    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
    Държавниците ни са в ОГРОМЕН Дълг към всички нас и особено към неравнопоставените, но това е НАШ проблем, да си го решаваме!
    Аз също си плащам Всички данъци и със сигурност допринасям макар и с малко към Бюджета, но карам по Разбити улици (ЛУНЕН Пеизаж!!!) непочиствани от години, Боря се като "Братчетата на Гаврош" да запиша Дъщеричката в детска градина (Неуспешно!), т.е. не разчитам на много от държавата (миналата година ми разбиха апартамента, отне ми 2 седмици да получа "входящ номер" от Полцията, а за намиране на извършителите дори не се и надявам), за детето си платих Всички ваксинации и прегледи... няма смисъл да изреждам.
    Та така с нашата Държавност, но на изборите си ги Избрахме (не аз или ти, но съвокупният ИЗБИРАТЕЛ!!!) и сега няма какво да се оплакваме
    А аз не разбирам защо приемате темата и думите ми за оплакване. Никъде не казвам, че проблемът ме касае лично , защото си е така, и следователно нямам причини за оплакване! V93 упорито се постара да ми покаже , че нямам причини за оплакване колкото и пъти да му казвах , че не визирам този проблем като мой собствен. Това обаче не значи , че трябва да си затварям очите и да не признавам, че съществува. Защото всички , които са отгледали децата си, са си вземали детските и са недоволствали от факта, че са нищожни и мизерни. И продължават да ги вземат колкото и да са малки.

    Що се отнася до изборите - така е , но нека да не навлизаме в подробности , защото това сме го говорили неведнъж и до ясен отговор не се стигна. Така е като всички са от един дол дренки /за управниците ни става дума/.

    Коментар


    • #17
      До: Грижи за децата

      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
      А аз не разбирам защо приемате темата и думите ми за оплакване....
      Тихомире, не съм приемал темата ти за оплакване, а за констатиране на факти. Просто се опитвам да дам още факти около изложените от теб, с цел да станат по-ясни нещата, че да не си помисли някой че всичко ни е ОК, само с детските надбавки нещо...

      Коментар


      • #18
        До: Грижи за децата

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Тихомире, не съм приемал темата ти за оплакване, а за констатиране на факти. Просто се опитвам да дам още факти около изложените от теб, с цел да станат по-ясни нещата, че да не си помисли някой че всичко ни е ОК, само с детските надбавки нещо...
        Така е, за съжаление си много прав. Извини ме ако съм те засегнал нещо! Детските надбавки са просто една частица от общата картинка на разруха и геноцид. И макар да нямам кой знае какви прични да недоволствам /задоволявам се с това което имам/ , адски ме е яд и нещо все ме човърка отвътре...

        Коментар


        • #19
          До: Грижи за децата

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          V93 упорито се постара да ми покаже , че нямам причини за оплакване колкото и пъти да му казвах , че не визирам този проблем като мой собствен.
          В същност ти казах, че не може просто така да вземеш някакви цифри за социалните плащания в някаква страна и да претендираш за същите без оглед на различните условия.

          Също така се опитах да ти кажа, че ако стане това, което ти искаш, най-голяма ще е далаверата точно за тези "етноси, които живеят на гърба на данъкоплатеца", за които говориш. Лично аз имам много дълбоки съмнения, че това ще ти е по вкуса, ама нищо. Таман ще има друг повод за теми ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            До: Грижи за децата

            Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
            В същност ти казах, че не може просто така да вземеш някакви цифри за социалните плащания в някаква страна и да претендираш за същите без оглед на различните условия.

            Също така се опитах да ти кажа, че ако стане това, което ти искаш, най-голяма ще е далаверата точно за тези "етноси, които живеят на гърба на данъкоплатеца", за които говориш. Лично аз имам много дълбоки съмнения, че това ще ти е по вкуса, ама нищо. Таман ще има друг повод за теми ...
            Ей , ама не се отказваш! Виж сега, не съм претендирал за същите помощи - естествено е, че няма как. Мнението ми бе , че детските плащани у нас са мизерно ниски и трябва да бъдат чувствително по-високи, но не съм казал никъде , че искам да ги направят 30000 евро. А ти направо ми вмени такива желания. А това за "етносите" си прав , така е, но все пак ще се намерят начини за решаване на проблема.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X