Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Детско столче в автомобила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Детско столче в автомобила

    Някой да знае тва чудо как се казва на български и дали се продава у наше село щото нещо не се справям с чичо гугъл Поне на изофикс колан не дава нищо смислено като резултат

    http://www.ebay.co.uk/itm/Graco-Car-...item5409d24b9f

    Тайно предполагам че ако отида до магазина за крепежни елементи ще сглобя нещо, даже и здраво, ама все пак
    Последно редактирано от turtey; 24-05-14, 11:19.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Детско столче в автомобила

      Теоретично или има колата ти исофикс, или няма и ако няма не можеш да го имитираш евтино.

      Коментар


      • От: Детско столче в автомобила

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Теоретично или има колата ти исофикс, или няма и ако няма не можеш да го имитираш евтино.
        Колата има. То изофикса е две халки все пак.
        Колана ми трябва, щото базата за столче дето имаме няма и трябва да се боря с колана на колата и е мъка.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Детско столче в автомобила

          Така - продават се „оригинални“ коланчета за 75 кинта с неясна сила на скъсване. Или поне продавача ме изгледа като Боко втория том на Винету като го питах.
          Задачата решена срещу 15 лв в магазина за крепежни елементи.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Детско столче в автомобила

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Така - продават се „оригинални“ коланчета за 75 кинта с неясна сила на скъсване. Или поне продавача ме изгледа като Боко втория том на Винету като го питах.
            Задачата решена срещу 15 лв в магазина за крепежни елементи.
            Лъжеш, докажи със снимки инак не се зачита
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • От: Детско столче в автомобила

              Без да съм запознат напълно с приложението им при детските седалки, триточковите колани в автомобилите имат предимство пред 5-точковите най-вече при обръщане на колата. При такива инциденти, където тавана се сгъва и притиска тялот, то има възможност да се измести надолу, докато с пет-точковият главата се притиска от мачкащият се таван. Възможно е и това да е причината за липса на такива седалки за по-големи деца (ако конструкцията на седалката не предлага нужната защита от притискане, която седалките за по-малките предлагат).

              При състезателните автомобили се употребяват пет точкови колани, но там се разчита на вътрешен ролкейдж, който да предпазва хората от премазване.

              Иначе и ние сме с Рекаро Young Sport, но имам и забележки - коланите не са много удобни за ползване, нямат места за поставяне, когато не се ползват, и попадат под детето, наистина се усукват в закопчалките си, а за самото закопчаване се изискват тренировки.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X