Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

    Спарки, еволюцията е толкова сериозен скалпел, че много малко хора разбират, за какво става въпрос!

    Еволюцията ще отреже крайностите!

    Крайно пристрастените деца ще добият отвращение от физическия вид на любовта си и ще останат без поколение.
    Интернет "аутистите" ще остана елиминирани..

    Средата ще е в тия, дето правят разликата между двата свята и тях скалпела ще ги подмине!

    Коментар


    • #32
      От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Еволюцията ще отреже крайностите!
      То това и е работата и винаги го е правила.

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Крайно пристрастените деца ще добият отвращение от физическия вид на любовта си и ще останат без поколение.
      Крайно пристрастените (от твоя гледна точка) сега, утре може да не са. Ако не е интернет, ще е нещо друго. Някои са крайно пристрастени към седене в кафето по цял ден. Или в кръчмата.
      Аз не мога да кажа че крайно пристрастените да упражняват някакъв спорт например са в по-добро положение. Достатъчно примери съм видял за съсипано здраве например.

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Средата ще е в тия, дето правят разликата между двата свята и тях скалпела ще ги подмине!
      Кои два свята? Интернет не е свят, а просто инструмент. За работа, за учене, за забавление, за общуване и за каквото се сетиш още. По-добре ли е цял живот да пасеш патки и да си ходил най-много до съседната махала? Щото и такива има, и не в дълбоката провинция, а на 2 педи от София.

      Та, не ги съди строго и от рано. Няма как да си сигурен какви ще са утре. Можеш само да ги подбутваш в някаква посока, ама другото си е от тях.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Кои два свята? Интернет не е свят, а просто инструмент.
        Тук този дзвер го подценяваш, но за останалото си прав!

        Поздрави!

        Коментар


        • #34
          От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          Въпросът е откъде младите научават повече? От нета или от училището?
          Зависи. Това, което учат от нета в 60% от случаите са пълни глупости. На много работи не може да се вярва.
          За училището е същото-обвиняват учителите, че не учат децата на нищо, но малко от децата се прибират и сядат да учат като хората. Висят по компютрите и толкова.
          Не защитавам учителите-и от тях сигурно има гадни твари, но не всички са такива!
          Образователната система е съвсем друга тема. Има доста работи от учебниците, които не биха потрябвали на никой.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #35
            От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

            След дълги размисли, избрах доброто старо казармено решение.

            Дадох му възможност да си определи само как да си разпредели лимита от 4 часа на денонощие. След което, програмирах съобразно графика един дървен китайски програмируем контакт, захранващ компа и запечатах с подпис и печат всички възли, възможни за злоупотреба..

            Детето се промени за едно денонощие!

            Стана отново човек и затова споделям опита, за да е полезен за други родители! Сега просто е преуморено, от натрупаното напрежение и все спи, но се усеща, че вижда и света!

            Добрата стара казарма...

            Няма да загуби много....
            Последно редактирано от Volk; 24-04-12, 22:39.

            Коментар


            • #36
              От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

              http://www.childdef.com/
              Най ме е страх от хора без мечти...

              Коментар


              • #37
                От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

                Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                Колега, благодаря ти!

                Ще го пробвам утре!

                Коментар


                • #38
                  От: Как се прави "квота" за интернет, за тинейджър?

                  Здравейте
                  Добрата стара казарма казваш.Моят син и той на 10 год.с баща ефрейтор и дядо подполковник.Сяда пред компютърт само когато му разреша не ме ли пита за деня не сяда повече и то на игри който аз съм му свалил и одобрил.През останалото време ходи на плуване,взимам го с мен на моя футбол излиза пред блока си приятели на неговата възраст както ние едно време макар ,че игрите им не приличат на нашите.Когато е в къщи и времето не позволява около един час и после да си играе със сестра си или си драска някъкви негови рисунки.Събота или неделя си пише домашните и докато не ми харесат на мен не го оставам на мира.Обаче идва ваканцията и ще му мислим забавления.А пък сънят му е много дълбок и спи дори когато двегодишната му сестра плаче посреднощ по някъкви неини си причини.
                  ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X