Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Народни рецепти за лечение-бабини деветини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

    Аз се начетох за Гинко Билоба последно време из интернет, то нищо ми няма , ама реших да пробвам, купих си го от китайски магазин-чай листа. Засега забелязвам някакви странни пристъпи на безпокойство сутрин и ненужна бодрост в късните часове.
    Ако някой пък знае за билката котешка стъпка повече , ще се радвам да пише !

    Коментар


    • #77
      От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

      Ето, виж тук, дано ти е полезно.

      Коментар


      • #78
        От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

        ПОМОГНЕТЕ МИ С РЕЦЕПТА ЗА ВЪЗЛИ НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА,МОЛЯ!

        Коментар


        • #79
          От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

          Първо направете всичко нужно да се диагностицират тези възли /ако не сте все още/, не се "самолекувайте", нищо, че става дума за билки!
          Ендокринолог и евентуално други лекари-специалисти посетихте ли?
          Късмет!
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • #80
            От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

            Първоначално публикуван от КАМС Преглед на мнение
            ПОМОГНЕТЕ МИ С РЕЦЕПТА ЗА ВЪЗЛИ НА ЩИТОВИДНАТА ЖЛЕЗА,МОЛЯ!
            Уважаеми/ма КАМС,
            За това заболяване ли става въпрос?
            http://arsmedica.bg/bg/illness/c_id/...y/alpha/0.html
            Ако е за него разполагам с информация , която може да е полезна . Можеш да се свържеш с мен на ЛС.

            Коментар


            • #81
              От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

              Понеже жена ми се оказа с проблеми (Хашимото), възлите нищо няма да ги оправи (за щастие при нея все още няма), защото обикновено иде реч за автоимунно заболяване - организма произвежда антитела, атакуващи жлезата. Смята се за генетична обремененост, но напоследък случаите са много зачестяли и се предполага че има и други "модерни" фактори, отключващи заболяването.

              Из интернет има достатъчно информация за възможни диети и т.н. Въпрос на няколко часа пред компютъра. Но първо трябва да се диагностицира от специалист (още по-добре поне от двама) за да се знае точно какво е, и чак после, освен класическото лечние (например хормоналните заместитеи при Хашимото), да мислите за начина си на живот и хранене.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #82
                От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                Имам нужда от помощ, някой знае ли как се казва тази билка?
                Вари се чай за колики на новородено!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:207.9 КБ
ID:5759231

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:184.4 КБ
ID:5759230

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:147.0 КБ
ID:5759229
                Land Rover Discovery:
                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                Коментар


                • #83
                  От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                  Не знам как се казва, знам че чай от семена на копър са давали преди... аз не съм давала на децата си препарати против колики, защото избягвах да ям колбаси , бози с аспартами и консерванти ... и бебетата ми нямаха колики... още по- добре се чувстваха като хапвах по няколко лъжици овесени ядки на ден.
                  Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                  Коментар


                  • #84
                    От: До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                    Първоначално публикуван от gere Преглед на мнение
                    При остър гастрит или по-лека форма на язва: 4 - 5 сурови охлюва (без черупката и естествено след двудневен "арест" в съд с надежден похлупак). Добре е да се изядат на гладно. Пробвал съм - направо магия. Още от следващия ден нямаше болка нито киселини. И така вече повече от 10 години.
                    Имам ги тези киселини от 82ра год....отвратителна работа! Имам чувството че само хляб да ям без нищо друго,пак ще се появят.
                    Не знам колко кг сода съм изпил за това време,че диета,че рецепти на Мермерски...няма лечение! Сега взимам модерни "илачи" и полза има,но е химия все пак.
                    Ще пробвам и тези охлюви за които писа колегата,та да питам?
                    След като се махне черупката,цели ли се гълтат или може да се нарежат на парчета?
                    И това да опитам,пък знае ли човек...
                    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                      Имам нужда от помощ, някой знае ли как се казва тази билка?
                      Вари се чай за колики на новоро.....]
                      Анасон. Абсолютна класика. Аз знам само семенцата, това са ми давали, това съм давал. Примерно чаена лъжичка в около половин литър преварена вода. Ако аромата е силен няма да го пие. Бърка се с копър.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #86
                        От: До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                        Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
                        Имам ги тези киселини от 82ра год....отвратителна работа! Имам чувството че само хляб да ям без нищо друго,пак ще се появят.
                        Не знам колко кг сода съм изпил за това време,че диета,че рецепти на Мермерски...няма лечение! Сега взимам модерни "илачи" и полза има,но е химия все пак.
                        Ще пробвам и тези охлюви за които писа колегата,та да питам?
                        След като се махне черупката,цели ли се гълтат или може да се нарежат на парчета?
                        И това да опитам,пък знае ли човек...
                        Хлябът с квас не дразни стомаха както хлябът с мая от магазина. ако те притеснява размерът на охлюва - избери си по-малък... полезното е слузта която отделя - така че по- добре да е по-жив....
                        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                        Коментар


                        • #87
                          От: До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                          Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
                          Хлябът с квас не дразни стомаха както хлябът с мая от магазина. ако те притеснява размерът на охлюва - избери си по-малък... полезното е слузта която отделя - така че по- добре да е по-жив....
                          Абе аз ако съм сигурен че ще ми мине,голям охлюв или малък ще го преглътна някак си,че мн неприятна работа са тези киселини.
                          С лекарства не става,временна работа.
                          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                          Коментар


                          • #88
                            От: До: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                            20 години влачих една язва . Два пъти кървеше . Какво ли не пробвах за тези години и. НИЩО.
                            Накрая попаднах случайно на една лекарка в транспортна болница и тая жена ме излекува за 7 ( СЕДЕМ) Дни с хапчета.

                            Коментар


                            • #89
                              Re: От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Анасон. Абсолютна класика. Аз знам само семенцата, това са ми давали, това съм давал. Примерно чаена лъжичка в около половин литър преварена вода. Ако аромата е силен няма да го пие. Бърка се с копър.
                              Бре не прилича на анасон.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Народни рецепти за лечение-бабини деветини

                                Не е анасон



                                http://nivabg.com/tips/anason--pimpinella-anisum-l-272/
                                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                                0878 79 20 61 Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X